track source
track source

Micro - Sun Perdeler

Micro - Sun Perdeler Fiyatları

128 Ürün gösteriliyor.
Micro - Sun Perdeler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Micro - Sun Perdeler modelleri ve Micro - Sun Perdeler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Micro - Sun Perdeler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, Baby&Plus, Bod, Miniso, Space. 128 adet Micro - Sun Perdeler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Micro - Sun Perdeler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Micro - Sun Perdeler markası:

En Çok İncelenen Micro - Sun Perdeler Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Micro - Sun Perdeler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 128 Micro - Sun Perdeler modeli içerisinde en ucuz Micro - Sun Perdeler fiyatı 11.5 TL iken, en yüksek Micro - Sun Perdeler fiyatı 332.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Micro - Sun Perdeler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Micro - Sun Perdeler fiyatı ise 162.42 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Micro - Sun Perdeler Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Micro - Sun Perdeler modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Micro - Sun Perdeler modeli:
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Micro - Sun Perde

Arabalar, yalnızca bir yerden bir yere gitmek amaçlı kullanılan basit araçlar değildir. Kullanıcılar tarafından bir takım oto aksesuar modelleri ile dizayn edilen, günlük hayatın vazgeçilmez parçaları arasında bulunur. Seyahat esnasında hayatı kolaylaştıran özellikle de soğuk ve sıcak havalarda rahat bir yolculuk için birçok aksesuar üretilir. Üretilen tüm aksesuarların her biri araç markasına göre araç içi tasarımlara uygun şekilde tasarlanır. Araç içi aksesuar çeşitleri arasında en çok tercih edilen micro - sun perde modelleri ön plana çıkar. Bu aksesuar, dışarıdan gelen güneş ışınlarının içeri girmesini engeller. Kullanıcıların keyifli bir yolculuk yapmasına olanak sağlar. Güneşten gelen ışınları kesmesi sayesinde, koltukların ısınmasının da önüne geçebilir. Kullanışlı ve sonradan da eklenebilen bu aksesuar modelleri, birçok kullanıcının zevklerinin simgesi olabilir. Büyük yolcu taşıyan, otobüs, minibüs gibi araçlar için de olarak tercih edilebilir. Bu sayede araç içerisinde bulunan yolcular keyifli bir yolculuk yapabilir. Micro - sun perdelerinin tak çıkar ya da sabit olarak farklı seçenekleri bulunur. 

Micro - Sun Perde Modelleri

Micro - sun perdeler, her marka araca uygun bir tasarım, marka, model ve renk seçenekleri ile birçok seçeneği bulunur. Günümüzde birçok araç modeli bulunur. Fakat her araç modelinin kapı ölçüleri ve tasarımları farklıdır. Her araç modeline uygun bir tasarım ve ebatlarda micro-sun perde modelleri bulunur. Çıkar tak şeklinde modeller ya da sabit olarak kullanılan modeller olarak farklı çeşitleri bulunur. Tak çıkar modelini tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Bu sayede aracından çıkarıp kullanmak istediği an takarak kullanabilir. Sabit olarak kullanılan micro-sun perde modelleri kullanım kolaylığı sağlaması sayesinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Siyah renk güneş ışınlarını daha kolay engellediği için micro - sun perde modelleri genellikle siyah renk üretilir. Siyah renk her renk ile kolaylıkla uyum sağlar. Tak çıkar olarak tercih edilen modellerin montajı oldukça kolaydır. Aracın herhangi bir yeri delinmeden, klipsler yardımıyla montajı kolaylıkla yapılır. Takılması ve sökülmesi oldukça kolay olan bu ürün, aracın camının hareket ettirilmesine engel teşkil etmez. Aracın arka camlarına da tercih edilebilecek olan bu ürün sayesinde, gece yolculuklarında arkadan gelen aracın farkları rahatsız etmez. Bu ürün bod perde özel alaşımlı telden üretilmesi sayesinde, yumuşak bir dokuya sahiptir. Olası bir kaza durumunda kullanıcıyı tehlikeye atabilecek çelik tel kullanımı bulunmaz. Montajında kullanılan klipsler de yumuşak dokulu esneme özelliği bulunan malzemeden üretilir. Büyük aracı olan kullanıcılar tarafından da tercih edilmek istenebilir. Micro - sun perde modelleri, minibüs ve otobüs gibi yolcu taşıyan araçlarda yolculara oldukça kolaylık sağlar. Gündüz yolculuğu esnasında perdeyi kapatarak yolculuk yapmak isteyen yolcular tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Gece yolculuk esnasında ise dışarıdan gelecek olan ışıkları engellemek amaçlı tercih edilebilir. Birçok farklı marka tarafından üretilen micro - sun perde modelleri, set halinde de tercih edilebilir. Aracın ön camı, arka camları, yolcu camları ve kelebek camları olarak set haline getirilir. Set halinde satışa sunulan ürünleri tercih eden kullanıcılar aracında şık bir görünüme sahip olabilir. 

Micro - Sun Perde Fiyatları

Araç için aksesuar tasarlayıp üreten birçok firma bulunur. Araç içi aksesuarlar arasında bulunan micro - sun perdeler içinde geçerlidir. Perde üreten birçok firma olabilir. Micro - sun perde fiyatları firmaların tasarladığı modellere, kullandığı materyallere ve tasarımına göre farklı fiyatlarda olabilir. Micro - sun perdeleri her marka araca göre tasarlanmış farklı modelleri bulunur. Farklı araç modeline göre fiyatları da farklı olabilir. Birçok kullanıcı tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan sabit micro - sun perde modelleri, diğer modellere kıyasla daha yüksek fiyatlarda olabilir. Ürünün fiyatını etkileyen bir diğer faktör ise, piyasa koşulları olabilir. Micro - sun perde modelleri set halinde de olabilir. Ön cam perdesi, arka cam perdesi, yolcu camları perdesi ve kelebek camları perdesi olarak set haline getirilmiş olabilir. Set haline getirilen modeller, tek tek tercih edilen ürünlere kıyasla daha ekonomik olabilir. Aracının içeriden ve dışarıdan şık bir görünüme sahip olmasını isteyen kullanıcılar, set haline getirilen ürünleri tercih edebilir. 

Micro - Sun Perde Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanıcıların micro - sun perde modeli tercih etmeden önce dikkat etmesi gereken birçok faktör bulunur. Her araç modeline göre farklı tasarımda ve ebatta bulunan modeller, araca uygun bir model seçilmesi gerekir. Aksi takdirde araca denk gelmeyebilir. Micro - sun perde modelleri arasından, tak çıkar ya da sabit olarak iki farklı seçim yapılabilir. Tercih eden kullanıcı kullanım kolaylığına göre iki farklı tercihten birini seçmelidir. Tak çıkar modeli tercih edecek olan kullanıcının, perdeyi çıkardığı durumlarda aracında perdeyi muhafaza edecek bir yeri olmalıdır. Micro - sun perde çıkarıldığı zaman aracında muhafaza edecek yeri olmayan kullanıcılar, mutlaka sabit olan micro jaluzi perde modelini tercih etmelidir. Marka dizaynı olarak modeller birbirinden farklı olabilir. Sürücü camına bir markadan perde tercih eden kullanıcı, diğer camlara da aynı markadan perde tercih etmelidir: Aksi takdirde renkte ton farkı, dizayn farkı gibi etkenler oluşabilir. Tak çıkar modeli tercih eden kullanıcılar, micro - sun perdenin yanında mutlaka klipslerin olduğuna dikkat etmelidir. Araca perdenin montajı klipsler sayesinde yapılır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery