Oto İç Güneşlik

En Ucuz Oto İç Güneşlik Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Sıcak günlerde arabanın ısınmaması için ne yapılabilir?

Sıcak yaz günlerinde, güneşten kavrulmuş bir arabaya binmeyi kimse istemez. Bazen aracınızı gölgeye park edersiniz, ancak geri döndüğünüzde güneş yön değiştirmiş ve aracınızın bulunduğu gölge alan güneşten kavrulur bir hale gelmiş olabilir. Gölge diye bir ağacın altına park ederseniz, bu kez de kuş pislikleri ve reçineden önünüzü göremeyebilirsiniz. Aracınızı arındırmanız, zaman alabilir. Tabi bu ne kadar süre park halinde kalacağınıza da bağlı. Sıcak arabaya bindiğinizde klimayı açıp aracı soğutmanız birkaç dakika zaman alır. O geçen süre ızdırap gibi gelir. Klimanızın sağlıklı çalışması için ilk çalıştırdığınızda camların da açık olması gerekir. Yani camları kapatıp çalıştırsanız, rüzgar esmez, açsanız araba soğumaz. Bu durumda tek çıkış yolu oto iç güneşliklerini kullanmaktır. Aracınızı nereye park ederseniz edin, ön ve hatta isterseniz arka camlara koyacağınız oto güneşlikleri, güneşin aracınızı ısıtmasını engeller. Yine bir miktar ısınabilir, ancak çok rahatsız edici boyutlara ulaşmaz. Yaz aylarında serin sürüş deneyimleri için ihtiyacınız olan Autokit marka en ucuz oto iç güneşlikleri Cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Oto güneşlik brandasının özelliği nedir?

Bu ürünün yansıtıcı özelliğinden dolayı, oto güneşlik aynası da denmektedir. Araç güneşliklerinin özelliği, ön veya arka camları tamamen kapatarak güneş ışınlarını geri yansıtmasıdır. Üzerindeki parlak yüzey, gelen güneş ışığını yansıtıcı etki yapar. Bu ayna etkisi sayesinde, aracınızın içi güneşten ısınmaz. Yan camlar için de güneşlik alırsanız, aracınızın serin kalma süresini daha da artırabilirsiniz. Hatta bazen güneşlenirken de bu tarz yansıtıcı yer havluları kullanılır. Bu sayede vücudun eşit şekilde yanması sağlanır. Yansıtıcı, parlak oto güneşlik branda modellerini cimri.com sitesinden bulabilirsiniz.

Oto güneşlik perde fiyatları ne kadardır? Nerede bulunur?

Bu ürünlerin fiyatları, aracınızda sıcaktan yanmanıza değmeyecek kadar uygundur. Siz yine de en uygun fiyatlı oto güneşlik perdesini seçmek isterseniz, cimri.com sitesinde, oto güneşlik & perdeler kategorisi altında yer alan, oto iç güneşlik sekmesine tıklayarak ürünleri görüntüleyebilir, en ucuz oto iç güneşlik çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz.