Universal Silecekler

Universal Silecekler Fiyatları

262 Ürün gösteriliyor.
Universal Silecekler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Universal Silecekler modelleri ve Universal Silecekler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Universal Silecekler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Michelin, Inwells, RBW, TveT. 262 adet Universal Silecekler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Universal Silecekler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Universal Silecekler markası:

2021 yılı Universal Silecekler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 262 Universal Silecekler modeli içerisinde en ucuz Universal Silecekler fiyatı 3.9 TL iken, en yüksek Universal Silecekler fiyatı 157.77 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Universal Silecekler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Universal Silecekler fiyatı ise 35.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Universal Silecekler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

    Universal silecekler, universal muz silecekler ya da muz tipi silecekler olarak da bilinirler. Yeni nesil araçlarda kullanılan bu tip, eski nesil araçlar için de paket içerisindeki aparatlarla kullanılabiliyor. Aracınız eski dahi olsa gerekli aparatlarla bu en son teknolojik ürünü kullanabilirsiniz. Modacar, Inwells, Bosch, Vette ve NewStar gibi önde gelen markaları en uygun modellerini en ucuz fiyat avantajları ile Cimri.com'da kolayca bulabilirsiniz.

  • Universal Sileceklerin Özellikleri Nelerdir?

  • Universal silecekler, cama 20 noktadan birden basmaktadırlar. Eski sileceklerde bu rakam 4'tü. Bu artış camdaki silme oranını arttırmaktadır. Muz silecek lastiği diğerlerinden daha yumuşak ve ince bir yapıya sahiptir. Ayrıca daha sessiz ve daha izsiz çalışma prensibi ile hareket eder. Bu durumu sağlayan sahip olduğu grafit tabakasıdır.

    Oto silecekler arasında muz silecekler diğerlerine göre kullanım rahatlığı sunan sileceklerdir. Sileceğin dönüş sesi yüksek olduğunda bu durum aracı kullanan için dikkat dağınıklığına sebebiyet verebilir. Universal muz sileceklerde sileceğin dönüş sesi azaltılmıştır. Ayrıca silecek çalışırken görüş alanını asgari seviyeye indirir. Bu da rahat bir kullanım için avantajdır. Bazı silecekler araç hızlandıkça rüzgarın vurmasıyla birlikte rüzgar sesi çıkarmaya başlarlar. Sıklıkla sürücüler tarafından rahatsız oldukları belirtilen bu durum universal sileceklerde yaşanmaz. Çünkü aracın camına uygun kavisli bir yapıya sahiptir. Cam sileceklerinde en önemli noktalardan biri de sileceğin sıfır temas sağlayabilmesidir. Sileceğin sıfır temas sağlaması etkili bir temizlik için belirleyicidir. Universal muz sileceklerin düz, esnek ve lastik yapısı ile cam eğimine harika bir uyum sağlar. Bu özellik sıfır temas sağlamasına yardımcı olur. Ürünü almadan önce silecek boyunu bilmeniz ya da ölçerek almanız faydalı olacaktır. Sıra montaja geldiğinde de kolay bir işlem sonunda pratik bir şekilde montaj tamamlanabilir. Aracınız hangi markadan olursa olsun yeni muz tipi araç sileceğini takmanız sorun olmayacaktır.

  • Universal Silecekleri Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  • Universal sileceklerin montajını tamamladıktan sonra dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var. Montaj işleminden sonra silecek kolunun tam olarak tam olarak yerine yerleştiğini kontrol edin. Son olarak sürüş güvenliğini doğru ve en uygun şekilde sağlamak için silecekleriniz her sezonun başında yaz ve kış olmak üzere değiştirin.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery