track source
track source
track source

Oto Panjur Izgara - Tuning

Oto Panjur Izgara - Tuning Fiyatları

203 Ürün gösteriliyor.
Oto Panjur Izgara - Tuning fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Panjur Izgara - Tuning modelleri ve Oto Panjur Izgara - Tuning fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Panjur Izgara - Tuning kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modacar, Rewel, Dreamcar, Omsaline. 203 adet Oto Panjur Izgara - Tuning fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Panjur Izgara - Tuning Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Panjur Izgara - Tuning markası:

2021 yılı Oto Panjur Izgara - Tuning Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 203 Oto Panjur Izgara - Tuning modeli içerisinde en ucuz Oto Panjur Izgara - Tuning fiyatı 11.0 TL iken, en yüksek Oto Panjur Izgara - Tuning fiyatı 1499.03 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Panjur Izgara - Tuning fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Oto Panjur Izgara - Tuning fiyatı ise 238.19 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Panjur Izgara - Tuning Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Panjur Izgara ve Tuning

Modifiye; kişiselleştirmek, değiştirmek, ayarlamak anlamına gelir. Kısacası teknik olarak herhangi bir şeyin üzerinde yapılan değişikliklere verilen isimdir. Modifiye kavramı, ingilizcede kullanılan tuning kavramı ile aynı anlama gelir. Oto tuning, bir ürünün orijinalliğini değiştirerek, mevcut olan özellikleri geliştirmektir. Temelde iki farklı şekilde modifiye yapılır. Aracın dış görünüşünde yapılan değişiklikler ve motorda yapılan değişiklikler olarak birbirinden ayrılır. Aracın dış görünüşüne yapılan modifiye araca estetik bir görünüm kazandırırken, motora yapılan modifiye araca performans ve güç katar. Araçlarında, bu değişiklikleri yapan modifiye sever kullanıcılar için bir haz duygusu sağlar. Sağladığı haz duygusunu elde etmek isteyen birçok kullanıcı tarafından yaygın olarak modifiye yapılır. Modifiyenin özellikleri arasında yer alan bir diğer özellik ise aracın motor gücünü arttırmaktır. Böylece modifiye yapılan aracın daha seri ve hızlı hareket etmesine imkan sağlar. Kısaca tuning, her kullanıcının kendi zevkine ve ihtiyacına göre araçlarında değişiklikler yapmasına denilebilir. Bazı araç markalarının modelleri, fabrikada aracın üretimi yapılırken orijinal modifiyeli olarak da üretilebilir. 

Oto Panjur Izgara ve Tuning Çeşitleri

Bir araca bakıldığı en önemli parçalar arasında, araçta yer alan ızgara ve ön panjur gelir. Modifiye yapılan bir aracı güzel gösteren aksesuarların en başında, aracın ön panjur ve ızgara bölümü gelir. Izgara bölümü bir aracı diğer tüm araçlardan ayıran bir özellik olması sebebiyle, her araç modeline göre farklı ızgara modeli ve panjuru bulunur. Izgara modelleri plastik, metal veya farklı materyallerden üretilebilir. Dışarıda bulunan havanın içeri girmesi için aralıklı bir yapıdan oluşur. Dışarıda bulunan havanın motor bölümüne girerek motorun daha kolay soğumasına yardımcı olur. Panjur ve ızgara modelleri, araç ile bir gibi düşünülmesi sebebiyle, araca bakıldığı zaman aracın markası herkes tarafından kolayca tespit edilebilir. Oto ızgara çeşitlerinin tüm araçlara güzel bir görsellik katması sebebiyle, birçok kullanıcı tarafından tercih edilen tuning ürünleri arasında yer alır. Oto ızgara modellerinde, tuning tutkunları tarafından genellikle krom ve alüminyum tercih edilir. Ürünlerin uygulanmasının daha rahat olması ve uygulanan araçta şık bir görünüm elde etmelerini sağlar. Birçok araç panjur ızgara modeli, aracın ön kısmındaki kaput ve ön tampona uyumlu olarak tasarlanıp üretilir. Bu sayede modifiye yapılan araca şık ve sportif bir görünüm kazandırır. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modifiye ürünlerinin arasında, spor ızgara modelleri yer alır. Spor oto ızgara tuning modellerini, diğer modellerden ayıran en büyük fark, hafif plastik ya da dayanıklı metalden üretilmiş olmasıdır. Her türlü hava koşulunda kullanılabilen spor ızgara modelleri, her araca uygulanabilir. Spor ızgara modelini tercih etmek isteyen kullanıcılar, mat ya da parlak olan seçenekler arasından aracına uygun olanı tercih edebilir. Birçok ölçüde olan ızgara modelleri, istenilen şekillerde ve boyutlarda kesilerek de uygulanabilir. Aracına şık bir görünüm kazandırarak uzun süre ızgarayı kullanmak isteyen kullanıcılar, mutlaka spor ızgara modellerini tercih etmelidir. Her araca uygun olan oto panjur ızgara ve tuning modelleri arasından tüm kullanıcılar aracına uyumlu olan modeli rahatlıkla bulabilir.

Oto Panjur Izgara ve Tuning Fiyatları

Aracın şık, estetik ve çok daha sportif gözükmesini sağlayan oto ızgara modellerinin fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Izgaranın materyali ve tasarımı, bu faktörlerin en başında yer alır. Diğer materyallere göre daha uzun süre kullanım imkanı olan kromdan üretilen ızgara modelleri, daha yüksek fiyatlarda olabilir. Oto ızgara fiyatları markalara göre de farklılık gösterebilir. Popüler ve çok tercih edilen bir markanın modelleri, diğer markalara kıyasla daha yüksek fiyatlarda olabilir. Aracın ön kısmına komple uygulanabilen veya takım halinde satılan ızgara modelleri daha avantajlı olabilir. Kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilen ürünler arasında yer alan spor ızgara modelleri, diğer ürünlere kıyasla daha uygun fiyatlarda olabilir. Motor bölümüne yapılan modifiyelerin fiyatları çok değişkendir. Aracını modifiye etmek isteyen kullanıcılar şık bir jant modeli tercih etmek isteyebilir. Jant modellerinin fiyatını etkileyen faktörler ise; jantın ebatı, rengi veya markası olabilir. Tüm kullanıcılar kendi bütçesine uygun olan modifiye ürünlerini kolayca bulabilir. 

Oto Panjur Izgara ve Tuning Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Aracına panjur ızgara ve tuning tercih eden kullanıcının dikkat etmesi gereken önemli detaylar arasında; malzemenin kalitesi yer alır. Birçok materyalden üretilen oto panjur ızgara modelleri içerisinden krom modeli, diğer ürünlere kıyasla daha uzun ömürlü olabilir. Araçlara şık bir görünüm kazandıran panjur ızgaralarının rengi, aracın rengine uyumlu olmalıdır. Kullanıcının aracı beyaz ise siyah renk panjur seçimi daha klas bir görünüm kazandırabilir. Oto ızgara panjur modelleri istenilen boyutlarda kesilip rahatlıkla uygulanabilir. Motor bölümüne tuning yapmak isteyen kullanıcıların, aracın motoruna zarar vermeyecek bir işlem yapması önemli detaylar arasında yer alır. Işıklı panjur arması tercih edecek kullanıcıların, mutlaka aracına uygun olan armayı tercih etmesi gerekir. Aracına uygun olmayan armayı tercih etmesi durumunda ise arma yerine tam denk gelmeyecek ve kötü bir görüntü ortaya çıkacaktır. Izgara uygulanırken mutlaka iyi yapıştırılması gerekir. İyi yapıştırılmayan ızgaralar sürüş esnasında yerinden çıkarak, kazalara sebep olabilir. Panjur şeridini tercih eden kullanıcının dikkat etmesi gereken detaylar arasında yanan ışığın rengi ile aracın renginin uyumlu olması da vardır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery