Tuning - Modifiye

Tuning - Modifiye Fiyatları

2021 Ürün gösteriliyor.
Tuning - Modifiye fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tuning - Modifiye modelleri ve Tuning - Modifiye fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tuning - Modifiye kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Ara Atkı - Tavan Çıtası, Oto Panjur Izgara - Tuning, Oto Vites - Tuning, Oto Spor Yay - Tuning, Oto Gösterge - Tuning. 2021 adet Tuning - Modifiye fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tuning ve Modifiye Ürünleri

Tuning ve modifiye ürünleri Tuning tarafından ithal edilen modifiye ürünleri kapsar. 2001 yılında Ankara'da kurulan bir firmadır. E-ticaret yöntemi sayesinde internet üzerinden çeşitli oto aksesuarları ve modifiye hizmetleri sunan ürünleri pazarlar. Modifiye konusunda birçok araba üretici firmasının dağıtıcılığını üstlenerek bu ürünleri ve araba parçalarını ithal etmesi ile öne çıkan önemli bir firmadır. Ülke çapında ise 200'den fazla bayisi bulunur. Sektörde kazandığı tecrübe ve müşterilerine sunduğu şeffaf satış politikası sayesinde her geçen gün ürün portföyünü geliştirir. Bu da ülke çapında büyümesine katkı sağlar. Firma ürün seçmekten satın almaya kadar birçok konuda müşterilerine yardımcı olur. Uzman kadrosu sayesinde aracınıza en uygun modifiye parçalara sahip olabilirsiniz. Ürünler arasında daha detaylı bilgilere ulaşmak için ürün detaylarını inceleyebilirsiniz. Farklı markalara ve araba modellerine uygun yüzlerce parça ürün sunulur. Bunlar arasında araç içi aksesuarları, body kit ürünleri, far stop aydınlatma ürünleri ve performans ürünleri kategorileri bulunur. Bu kategoriler altında yüzlerce ürüne ulaşabilirsiniz.

Tuning ve Modifiye Ürün Çeşitleri

Ara atkı aparatları arabaların tavan kısmında kullanılır. 2 adet olarak gelir. Ara atkı aparatları port bagaj, bisiklet taşıyıcı ve kayak taşıyıcı aparatlarında bir çeşit taşıma ve bagaj sistemi olarak öne çıkar. Bu ürünlerin montajlarının yapılması gerekir. Tadilat ve montajı sırasında aracın tavan kısmına zarar vermeden kolaylıkla montaj yapılma imkanı sunulur. Ara atkılar araçtan araca farklı modellerde üretilir. Uzunlukları ve max taşıma kapasiteleri, renkleri bu ölçüde değişiklik gösterir. Yapıldıkları malzeme ise genellikle metal veya paslanmaz alaşımlardan üretilir. Plastik kısımlar ise sert ve dayanıklı plastikten üretilir. Bazı modeller aracınızın uzunluğuna göre uzun ise kesilebilir ve araca göre ayarlanabilir. Paketlerin içinde montaj ve tamirat için 2 adet aparat bulunur. Tavan çıtası aparatı olarak da bilinen ara takımlar hafif ve ağır araçlar olmak üzere farklı modellerde ve tasarımlarda üretilir. Oto panjur ızgara takımları ise ikili çeşitlerde satılır. Panjur arabaların hava alması gereken yerlerde bunu engelleyecek büyük ve araca zarar verecek maddelerin girmesini engellemeye yarar. Eskimesi ya da performansını kaybetmesi durumunda kolaylıkla değiştirilebilir. İnternet üzerinden farklı araba modellerine göre üretilen panjur ızgaralara göz atabilirsiniz. Oto spor yay aynı zamanda spor yay olarak da adlandırılır. Bu ürünlerin genel amaçları ise arabanın ağırlık merkezini yere yaklaştırarak yol tutuşunu arttırmak diyebiliriz. Bu özellik özellikle virajlı yollarda araç kullanırken aracın farklı yönlere savrulma riskini azaltmaya yarar. Bununla beraber tasarım olarak da araçların daha sportif olması sağlayabilir. Helezon yay tiplerinden üretilir. Bu yay tipi ise sizlere daha rahat bir sürüş deneyimi sağlar. Oto vites ise otomatik ve manuel olarak ikiye ayrılır. Bu ürünlerin topuzu, körüğü ve kolu yer alır. Manuel olan viteslerin zarar görme sonrası değiştirilmesi gerekir. Oto gösterge ise dijital bir şekilde panellerde araca yansıtılabilir. Normalde araç göstergeleri km bilgisi, hız, motor arıza göstergesi ve yakıt tüketimi gibi değerleri gösterir.  Oto filtre ise arabanın performansını etkileyen bir parçadır. Motorlu taşıtlarda bulunan ve motorun doğru çalışmasını sağlayan silindirler bulunur ve bu silindirler hava alır. Hava akımının engel olmadan gerçekleşmesi önemlidir ve bu filtrelerin temizlenmesi gerekir. Bunun için de hava filtreleri kullanılır. Oto yedek parça kategorisine giren bu ürünler araçların çekim performansını etkiler.

Tuning ve Modifiye Ürün Fiyatları

Modifiye ürünler ve oto yedek parçaları fiyatları satın alınmak istenilen yedek parçanın ya da modifiye ürünlerinin markasına göre büyük ölçüde değişir. Marka ve araçların modellerine göre farklı ürünler üretilir. Fiyatlar ürünlerin yapıldıkları malzemelere göre değişir. Bu ise genellikle ürünlerin kalitesini ve bununla beraber ürünlerin uzun ömürlü olmasını etkiler. Araç sağlığı açısından bazı parçaların değişmesi tavsiye edilir. Tamir ya da yeniden dekore gibi işlemler için sunulan ürün çeşitliliği birçok araç kullanıcısının bu ürünler arasından aradığını bulmasını sağlar. Bu ürünler tek ya da set şeklinde satın alınabilir. En çok kullanılan parçalar daha sık değiştirme ve yenileme gerektirebilir. Bu ürünler arasında Oto pedal seti örnek gösterilebilir. Sizler için en uygun fiyatlarla sunulan bu ürünleri tasarım ve model açısından inceleyerek seçebilirsiniz. Fiyat ve performans karşılaştırması yapmak için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Modifiye ürünlerin altında bulunan ürün yorum ve değerlendirmelerinden ise ürünler hakkında kullanıcı yorum ve değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz.

Tuning ve Modifiye Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Modifiye ürünlerini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Bunlar arasında satın alınan parçanın araba ile uyumu önemlidir. Markalara özel üretilen orijinal ürünlerin ithalini sağlayan Tuning sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunar. Arabanın yenilenmesi gereken ve montaj gerektiren birçok parçası olabilir. Bunlar arasında egzos susturucu ve uçları örnek gösterilebilir. Arabaların bazı parçalarını değiştirmek araçların kullanım performansını büyük oranda iyileştirir. Satın almadan önce satın aldığınız aparatların boyutlarına ve uyumlu oldukları araçlara dikkat ederek satın almanız önemlidir. Çok fazla ürün seçeneği sunulması karar verme aşamasında kafa karıştırsa da belirli filtreleme yöntemleri sayesinde bu işlem daha kolay ve hızlı bir hale gelebilir. 10’dan fazla markanın oto parçalarını ithal eden Tuning, Türkiye’de birçok araç sahibi tarafından tercih edilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery