track source

Oto Pedal Seti - Tuning

En Ucuz Oto Pedal Seti - Tuning Fiyatları

19 Ürün gösteriliyor.
Oto Pedal Seti - Tuning fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Pedal Seti - Tuning modelleri ve Oto Pedal Seti - Tuning fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Pedal Seti - Tuning kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, Dreamcar, Ayhan, Orjinal, Sparco. 19 adet Oto Pedal Seti - Tuning fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Pioneer DEH-X1950UB Oto Teyp
Pioneer DEH-X1950UB Oto Teyp
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

OTO PEDAL SETİ NASIL NEDİR?

Oto pedal seti, şoförün ayağının altında bulunan, gaz, debriyaj ve fren pedallarını ifade eder. Otomatik vites araçlar için farklı modeller üretilmiştir. Orijinal olan parçalar eskidikten sonra veya tamamen şoförün zevki doğrultusunda yeni modellerle değiştirilebilir. Araç modifiye / tuning tutkunları için çeşitli renk ve model alternatifleri üretilmiştir. Bazı şoförler, pedal setlerini değiştirdikten sonra daha yumuşak kavrama olduğunu, daha rahat edildiğini belirtirler.

Oto pedal seti montajı nasıl yapılır?

Pedal setleri, bir araç bakım merkezinde montaj ettirilebilir veya kişi kendisi de montaj işlemini gerçekleştirebilir. Pedal seti montajı yaparken, öncelikle ayak paspas çıtaları sökülür. Sökme işlemi bittikten sonra motoru açan kolu kendinize doğru çekmeniz gerekir. Bu esnada kolun arkasında küçük bir çıkıntı görünür. Bu çıkıntıyı çektiğinizde kol kendiliğinden kolayca yerinden çıkar. Tekrar takma ve montaj işlemini yaparken de önce o çıkıntıyı yerine oturtup daha sonra kolun kendisini takmak gerekir. Bu işlemi yaparken pedal tırnağını çok zorlayıp kırmamaya özen göstermek önemlidir. Hepsini doğru şekilde oturttuysanız, kolayca yerine takılabilir olmalıdır. Uzaktan kumandaların pil kapakları gibi düşünülebilir. Pil kapağını takmak için önce küçük çıkıntıyı yerine oturturuz, daha sonra kapak kolayca takılabilir. Fren pedalının etrafındaki plastik bölümü sökerek başlayıp, gaz pedalı ile devam edersek, pedal seti montajını yaparken daha rahat hareket edebiliriz.

Oto pedal seti fiyatları nasıldır?

Oto pedal setleri, Modacar, Sparco, Z Tech, Dreamcar markaları ile cimri.com sitesinde mevcuttur. Spor ve racing modelleri, aracınızı kullanım şeklinize ve zevkinize göre inceleyebilirsiniz. Oto pedal seti fiyatları marka ve modele göre değişkenlik gösterse de cimri.com en uygun fiyatlı modeli bulmanız konusunda size yardımcı olur. En yeni, en uygun ve popüler kategorilerinde arama yapabilirsiniz. Ayrıca, siteye üye olarak, ilgilendiğiniz ürünle ilgili fiyat alarmını aktive edebilir, ürünün fiyatı düştüğünde hızlıca haberdar olabilirsiniz. Ürünleri karşılaştırmak ve en çok işinize yarayacak en uygun fiyatlı ürünü seçmek için cimri.com sitesini takip edebilirsiniz. En uygun fiyatlı oto pedal seti, 14TL’den başlamaktadır. Ürün fiyatları, kampanya ve satıldığı dönemlere göre değişkenlik gösterebilir.

track source