Oto Havalandırma - Tuning

Oto Havalandırma - Tuning Fiyatları

19 Ürün gösteriliyor.
Oto Havalandırma - Tuning fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Havalandırma - Tuning modelleri ve Oto Havalandırma - Tuning fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Havalandırma - Tuning kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, Audi, Dreamcar, Mette. 19 adet Oto Havalandırma - Tuning fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Audi A8 2,5tdı 4,2 4,2 V8 09/02 - Hava Filtresi 077129620a

Audi A8 2,5tdı 4,2 4,2 V8 09/02 - Hava Filtresi 077129620a

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Havalandırma - Tuning Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Oto Havalandırma - Tuning markası:

2021 yılı Oto Havalandırma - Tuning Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 19 Oto Havalandırma - Tuning modeli içerisinde en ucuz Oto Havalandırma - Tuning fiyatı 20.0 TL iken, en yüksek Oto Havalandırma - Tuning fiyatı 60.75 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Havalandırma - Tuning fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Oto Havalandırma - Tuning fiyatı ise 24.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Havalandırma - Tuning Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Havalandırma ve Tuning

Günümüzde ulaşım birçok farklı araçlarla ve ulaşım yolu ile gerçekleşir. Toplu taşımalar kadar sıklıkla tercih bir diğer yöntem özel araçlardır. Her özel araç, kullanıcısına özgürlük ve rahatlık sağlar. İstenilen zaman diliminde keyifli yolculuk yapabilme fırsatı verir. Toplu taşıma araçları da büyük çoğunluk tarafından sıklıkla kullanılır. Dakik olması ve tasarruflu olması tercih edilme nedenlerinden birkaçıdır. Gerek özel araçlarda olsun gerek toplu taşımalarda olsun kapalı bir ortamdan ibaret olan araçlar düzenli temizlik ve bakım ister. Özellikle uzun süre kapalı kalınan araç içi havasız kalarak kötü kokulara ve rahatsız edici ortama sebebiyet verebilir. Tüm bu olumsuzlukların giderilmesi için havalandırma yöntemlerine başvurulur. Oto havalandırma aksesuarları bu konuda yardımcı olarak belirlenir. Çeşitli havalandırma ürünleri sayesinde araç içi ferah ve temiz bir ortama dönüşür. Klima bölümüne yerleştirilebilen havalandırma aksesuarları en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Özellikle farklı figürlerde ve kristal yapılarda bulunan ürünler hem görsel olarak hem de işlev olarak beklentilerin fazlasıyla karşılanmasını mümkün kılar.

Oto Havalandırma ve Tuning

Oto havalandırma yöntemleri oldukça fazla çeşittedir. Oto bakımı ve temizliğine önem verenler bu ürünleri ilgiyle ve beğeniyle takip ederler. Kaput üzerine takılan havalandırmalar, klimalara uyum sağlayan figürlü ve taşlı havalandırmalar, torpidolara uygun olarak üretilen tasarlanan ürünler tercih edilenlerden birkaçıdır. Farklı aromalar ve kokular ile kullanıcıların beğenisine sunulan aksesuarlar çeşitlilik gösterir. Oto havalandırma kokusu tercihinize göre birçok farklı seçeneği bir arada sunar. Ağaç kokusu, meyve kokuları en çok tercih edilenler arasında yerini alır. Özellikle kiraz, şeftali kokusunun hoş ve tazeleyici özelliği araçlarınıza ferah bir ortam etkisi katar. Odunsu kokulardan hoşlanan kullanıcılar için ağaç kokuları da etkileyici özelliğini ortaya koyar. Kokular tekli olarak piyasaya sunulduğu gibi 2’li ya da 3’lü setler halinde de tasarlanabilir. Oto havalandırma ızgarası havalandırma aksesuarları arasında olmazsa olmaz parçalardan biridir. Izgara temin ederken aracın şase numarası mutlaka belirtilir. Böylece ideal ölçülerde bulunan ürünü kolaylıkla tercih etme fırsatı yakalarsınız. Havalandırma denildiğinde kullanılan terimlerden biri de menfez kavramıdır. Menfez ortamdaki havayı içeriden dışarıya ya da isteğe bağlı olarak dışarıdan içeriye doğru aktarma işlemidir. Bu işlem küçük kanallar tarafından gerçekleştirir. Ortamdaki sıcaklığın ayarlanması, havanın yönü ve şiddetinin ayarlanması menfez ile mümkün olur. Böylece ortamın sıcaklığı ve hava aktarımı kontrol altında tutulmuş olunur. Menfez ile temiz havanın içeriye girişi sağlandığı gibi kirli havanın da kolaylıkla dışarı çıkması sağlanır. Bir çeşit filtre sistemi olarak adlandırılan menfez farklı kapak modelleri ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunulur. Alüminyum ve metal malzemelerden üretilebilen oto havalandırma menfezi kullanım alanına göre de farklı şekiller, modellerde bulunur. Hava akış yönü baz alındığında dağıtıcı ve toplayıcı menfezler bulunur. Dağıtıcı menfezler temiz havanın ortama girmesini sağlarken; toplayıcı menfezler istenmeyen, kirli havanın ortamdan uzaklaştırılmasını sağlar. Şekilleri baz alındığında ise menfezler tek sıra ve çift sıra kanatlı, lineer, kare petek, transfer, lif tutucu menfez olarak çeşitlilik gösterir. Ayrıca yuvarlak kanal menfezleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır. 

Oto Havalandırma ve Tuning Fiyatları

Araç içi havalandırma farklı aksesuarlar ve teknik işlevler gerektiren donanımlar ile sağlanır. Özellikle toplu taşımalarda ve özel araçlarda havalandırma doğru biçimde yapılırsa hem zamandan hem bütçeden tasarruf edilebilir. Havalandırma aksesuarları aracın farklı bölümlerine uyumlu olacak şekilde üretilir. Bu bölümler, klima torpido ve kaput bölümleri olmak üzere farklılık arz eder. Tüm bu özellikler fiyat aralıklarının da şekillenmesini sağlar. Her bütçeye uygun havalandırma ürünleri bulmak mümkündür. Cimri.com sitesinde yer alan filtreleme özelliği sayesinde dilediğiniz ürünü ve özelliklerini anında bulabilirsiniz. Belirli günlerde ve zaman dilimlerinde gerçekleşen indirimler ile bütçenizi sevindirebilir ve daha düşük fiyat aralığındaki ürünleri temin edebilirsiniz. Oto havalandırma parçaları hakkında tüm detaylı bilgileri sitede yer alan yorumlar kısmından öğrenebilir ve tecrübe sahibi kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Oto havalandırma aksesuar fiyatları her bütçeye hitap eden aralıklar ve modeller ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunulur. Dilerseniz set halinde bulunan ürünleri de temin ederek daha çok ürüne sahip olabilirsiniz.

Oto Havalandırma ve Tuning Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto havalandırma aksesuar çeşitleri aracınıza ve kullanım alanına göre farklılık gösterir. Havalandırma sisteminin temizlenmesi dikkat edilmesi gereken en önemli konular arasında yerini alır. Havalandırma kanallarının iyice temizlenmesi için ufak uçlu ve pamuklu malzemeler kullanabilirsiniz. Bu işlem için kulak çubukları tercih edilebilir. Fakat pamuksu yapısının dağılmamasına özen gösterirseniz olası sıkıntıların önüne geçmiş olursunuz. Havalandırmanın temizlenmesi aracın daha ferah bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Oto tavan havalandırma sistemi ise en çok tercih edilen bir diğer yöntemdir. Sağa ve sola dönüşlü özelliği de bulunan tavan havalandırmalar, farklı modelleri ile kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılar. Güneş kırıcı cam özelliği ile dikkatleri üzerine çeken tavan havalandırmalar, farklı ölçülerde üretilir. Renkli çift cam donanımı da bulunduran ürünler araçların görünümünü bir üst seviyeye taşır. Geniş açılı özelliği sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Havalandırmalarda sık ve düzenli bakımın mutlaka olması gerekir. Aksi takdirde kanalları toz ya da benzeri malzemeler ile dolan ürünler, doğru ve etkili biçimde havalandırma yapamaz. Araç havalandırma sistemi, etkili ve düzenli bir bakım ile istenen verimi elde edebilir. Aksi takdirde bakımsız bir sistem, istenmeyen kokulara ve ferah olmayan bir ortama yol açar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery