Ayak Dayama - Tuning

Ayak Dayama - Tuning Fiyatları

3 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Ayak Dayama - Tuning fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ayak Dayama - Tuning modelleri ve Ayak Dayama - Tuning fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ayak Dayama - Tuning kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Avansas. 3 adet Ayak Dayama - Tuning fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ayak Dayama - Tuning Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Ayak Dayama - Tuning markası:

En Çok İncelenen Ayak Dayama - Tuning Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 3 Ayak Dayama - Tuning ürünü:

2021 yılı Ayak Dayama - Tuning Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3 Ayak Dayama - Tuning modeli içerisinde en ucuz Ayak Dayama - Tuning fiyatı 64.95 TL iken, en yüksek Ayak Dayama - Tuning fiyatı 299.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ayak Dayama - Tuning fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ayak Dayama - Tuning fiyatı ise 148.25 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ayak Dayama - Tuning Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Ayak Dayama - Tuning modelleri arasında en çok indirim bulunan 3 Ayak Dayama - Tuning modeli:
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ayak Dayama Ürünü

Araçlar için konfor alanları büyük önem taşır. Kullanım esnasında ki rahatlık ve doğru kavrama sürücüler için oldukça önemlidir. Araçta belirli kolaylaştırıcılara ihtiyaç duyulur. Araç tutkunlarının sürüş kalitelerini artırmak için kullanıldıkları harici modüller vardır. Araçlara sonradan eklenebilen materyaller arasında en çok kullanım sağlanan ayak dayama pedallarıdır. Ayak dayama pedalı, sürüş esnasında ayağı debriyajdan çektiğinde dinlendirmek amaçlı dizayn edilen dördüncü pedal görünümünde malzemelerdir. İsteğe göre araçlara dizayn edilebilir. Birçok farklı üretici marka tarafından dizayn edilen ürün grupları araç kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen araç içi aksesuar grupları arasında yer alır. Özellikle otomatik araç pedal sistemlerinde bulunmayan debriyaj pedallarından kaynaklı oluşan ayak alışkanlığını desteklemek hem de sağ ayağa uyumlu bir form yaratmak için tasarlanan ürün grubudur. Belirli bir açıda duran sağ ayağı desteklemek ve pedal üzerinde duran AYM ile uyumlu bir form yaratmak için kullanılır. Birçok farklı marka tarafından üretimi sağlanan güve araçlara monte edilebilen ürün grubu kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Ayak Dayama Ürünü Çeşitleri

Özellikle otomatik araçlarda ayak dayama pedallarına ihtiyaç duyulur. Debriyaj pedalı bulunmayan otomatik araç pedal sisteminde belirli bir açıda duran sağ ayağı desteklemek ve sürek alışkanlıklarına destek vermek ve denge sağlamak için üretilen araç içi aksesuar görünen ayak dayama pedalı adı verilir. Birçok farklı çeşitte bulunan bu ürünler aracın servise gitmesine gerek kalmadan kullanıcılar tarafından da kolaylıkla takılabilen portatif ürünlerdir. Ürünlerin kullanım amacı özellikle otomatik araçlarda sol ayak için bulunan yükseltilere pedal benzeri olan ürünle kolay kullanım zemini yaratmaktır. Özellikle uzun süreli araç kullanımlarında ayaklar ciddi anlamda durduğu pozisyondan kaynaklı tutulmalar ve kramplar yaşayabilir. Sürekli aynı pozisyonda duran ayakları ara sıra desteklemek ve kasları hareket ettirmek gerekir. Tam da bu gibi durumlara karşı kullanım kolaylığı sağlayan portatif ayak dayama aparatları sayesinde araç kullanım konforu artar ve sürüş kalitesi yükselir. Ayak dayama aparatı, sol ayak için dizayn edilmiştir. Manuel araçlarda bulunan debriyaj sistemi otomatik araçlarda bulunmaz. Vites değiştirirken sıklıkla kullanılan debriyaj sistemli araçlardan farkla otomatik araçlarda sadece gaz ve fren pedalları bulunur. Sol ayak boşta kaldığı için sağ ayak aktif olarak kullanılır. Bir süre sonra rahatsız olmaya başlayan ayaklar için destekleme ile denge sağlanabilir. Oto ayak dayama sistemleri hem oldukça ergonomik kullanım kolaylığı sağlar hem de portatif olmasından kaynaklı kolaylıkla temizleyebilir. Ayak dayama aparatları birçok çeşit seçeneği ile satışa sunulur. İster tek satın alma isterseniz de tüm araç içi pedal sistemleri ile birlikte satın alma yapabilirsiniz. Sürekli kullanımdan kaynaklı deforme olabilen araç içi pedalları harici olarak da satın alabilirsiniz. Hatta hiçbir servise ihtiyaç duymadan kendi imkanlarınızla değiştirme sağlayabilirsiniz. Set halinde de satışı sağlanan ayak dayama pedalları  arasından isteğinize uygun seçim yapabilirsiniz. Gaz ve fren pedallarını da servise gitmeye gerek duymadan kolaylıkla değiştirebilirsiniz. İki ayrı şekilde satışa sunulan pedal çeşitleri arasından metal ya da metal olmayanları tercih edebilirsiniz. Metal olanlar vidalama yöntemi ile monte edilebilirken, metal olmayan sistemler korumalık şeklinde takılarak kolaylıkla monte edilebilir. Tüm kullanıcıların kolaylıkla takıp çıkarabildikleri bu aksesuarlar sayesinde çok daha konforlu bir sürüş deneyimi sağlayabilirsiniz. Ayak dayama aparatları araç dışında da farklı dizayn edilerek kullanım alanı sağlayabilir. Ofis masaları altında ayakları rahat ettirmek ve kan dolaşımını dengede tutmak için de kullanım kolaylığı sunar. Ayak dayama ofis kullanımına uygun olarak da tasarlanmıştır. Birçok farklı markadan ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz. 

Ayak Dayama Ürünü Fiyatları

Otomatik otomobiller için tasarlanan ve ayakların dengeli durmasını sağlamak için tasarlanmış olan Ayak dayama aparatı birçok farklı model ve dizaynla kullanıcıların beğenisine sunulur. Birçok farklı boyut ve tasarı da üretimi sağlanan aparatlara uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Kullanım konforu ve boyut özelliklerine göre fiyat etiketleri de değişkenlik ilk gösteren ayak dayama aparatları araç içinde kullanılan kolaylaştırıcı ürün grupları arasında yer alır. Tek parça ya da pedal setleri halinde de satışı gerçekleştirilen araç içi aksesuarları arasından ihtiyacınız olan ve bütçenize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Ürünün tasarımı ve genişliği fiyatların belirlenmesinde rol oynar. Metal ya da başka materyallerden üretimi sağlanan aksesuarların en uygun fiyat performansına ulaşmak için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Araç içlerinizde hem şık bir görünüm hem de konforlu bir sürüş deneyimi sağlayan ayak dayama aparatları arasından bütçe olarak kendinize en uygununu seçebilir hesaplı ürün satın alımı yapabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve fiyat performansları ve özellikleri hakkında bilgi almamak içi cimri.com sitesinden arama yapabilir farklı markalar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Ayak Dayama Ürünü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Otomatik araçlarda sadece gaz ve fren pedalları bulunur. Sol ayak boşta kaldığı için uzun süreli kullanımlarda sıkıntılı durumlar yaratabilir. Bu gibi durumlar için üretimi sağlanan araç içi aksesuarlarından ayak dayama pedalları kurtarıcı görev üstlenir. Aracınıza bu aparatı kendi imkanlarınızla takabilirsiniz. Servise gitmeden rahatlıkla montajını sağlayabileceğiniz ürün grupları tekli ya da set halinde de satışı gerçekleşebilir. Bu ayak dayama sistemlerini ihtiyaçlarınıza göre belirleyebilirsiniz. Metal ya da metal olmayan birkaç farklı şekilde üretime sunulan ürünler arasından kişisel ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz. Metal olmayan kaplamalar mevcut sistemin üzerine geçirilerek kolay bir kullanım alanı sağlar. Metal olan sistemler ise vidalama sistemli montaj gerektirir. Fakat bu aparatlarında montajları bir ustaya ihtiyaç duyulmadan kolayca yapılabilir. Dikkat etmeniz gereken tek detay doğru aparatları doğru alanlara takmak olacaktır. Bir diğer dikkat etmeniz gereken detay ise doğru ölçülerde ürün tercihidir. Genellikle standart ölçülerde yapılan fren sistemleri bazı araçlarda değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple ayak takoz gibi ürün satın almadan önce ölçülerini değerlendirmeniz ve ona göre ürün tercih etmeniz doğru bir adım olacaktır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery