Oto Vites - Tuning

Oto Vites - Tuning Fiyatları

57 Ürün gösteriliyor.
Oto Vites - Tuning fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Vites - Tuning modelleri ve Oto Vites - Tuning fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Vites - Tuning kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, TveT, Nettedarikçisi, Shimano, GM. 57 adet Oto Vites - Tuning fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Nettedarikçisi Tofaş Vites Körüğü+Topuzu

Nettedarikçisi Tofaş Vites Körüğü+Topuzu

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Vites - Tuning Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Vites - Tuning markası:

2021 yılı Oto Vites - Tuning Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 57 Oto Vites - Tuning modeli içerisinde en ucuz Oto Vites - Tuning fiyatı 11.09 TL iken, en yüksek Oto Vites - Tuning fiyatı 1514.39 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Vites - Tuning fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Vites - Tuning fiyatı ise 351.49 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Vites - Tuning Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Vites

Araba kullanmak ve araba hakimiyeti kazanmak çoğu insan için kafa karıştırıcı ve yorucu bir süreç hâline gelebilir. Özellikle trafiğin fazla olduğu şehir ve alanlarda otomobil kullanımı insanlar için zor ve uğraştırıcı bir eylem olabilir. Ancak teknolojinin gelişimi ile birlikte araçlarda otomatik ve pratik bir kullanıma sahip özellikler eklenerek insanların araç kullanımı kolaylaşır. Aracın kalkışa geçmesi, hızı ve yönü belirlemek amacıyla kullanılan vitesler teknolojinin gelişimi ile birlikte otomatik araçlara uygun olarak tasarlanmıştır. Araç deneyimi çok iyi olmayan ya da aracı yeni kullanmaya başlamış sürücüler için son derece basit bir kullanıma sahip olan oto viteslar yıllar içinde teknolojinin gelişimi ile birlikte değişim ve gelişim göstermiştir. Şehir içinde sürücü için en iyi tercihlerden bir tanesi olan oto vites ürünleri kullanıcılara büyük bir rahatlık ve konfor sağlayarak trafiğin hiç bitmediği kalabalık alanlar ve kalabalık şehirlerde sürücü hakimiyetini artırır. Aracın aniden hızlandığı ya da yavaşladığı durumlarda sürücünün yerine hareket eden ve kullanımı kolaylaştıran oto vitesler, kullanımı son derece basit özelliklerle birlikte hayatı kolaylaştırır. Aynı zamanda farklı vites kolları ile birlikte sürüşü yumuşatan ve kullanıcının konforuna uygun kılıflarla birlikte farklı vites kolları ve kılıflarına sahip bu ürünlere cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Oto Vites Modelleri ve Özellikleri

Vites kolu modelleri arasında dikkat çeken ürünlerden bir tanesi Shimano markasının üretmiş olduğu ST-EF41 7’li vites koludur. Son derece rahat bir kullanıma sahip olan bu vites kolu rahat bir sürüş deneyimi için özel olarak üretilmiş olan hafif hareketli vites değişim performansıyla dikkat çeker. Araç kullanmaya yeni başlamış sürücüler için son derece kullanışlı bir ürün olan Shimano vites kolu sezgisel görsel vites kadranıyla dikkat çeker. Mevcut bisiklet stiline uygunluk için güncellenmiş tasarımı, V-Fren, mekanik disk frenle uyumlu fren tipi ile dikkat çeken bu ürün son derece rahat ve anlaşılır bir sisteme sahiptir. Oto vites kollarının yanı sıra aynı zamanda topuz kılıfları da cimri.com üzerinden farklı özellikleri ve farklı markalar aracılığıyla kullanıcıları ile buluşur. Kişiye göre değişkenlik gösteren topuz kılıfları Tvet markasının üretmiş olduğu gri silikon esnek masajlı vites topuzu kılıfından aynı markanın üretmiş olduğu karbon lüks krom vites topuzuna kadar kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Gri silikonlu ve esnek yapıya sahip olan her araca uygun masajlı vites topuzları sayesinde özellikle uzun yollarda elinizi rahatlatacak ve kan dolaşımını hızlandırabilirsiniz. Vites topuzları ve vites kollarının yanı sıra aynı zamanda vites körükleri de cimri.com üzerinden kullanıcıları ile buluşur. Tvet markasının üretmiş olduğu vites körükleri aracınızın olmazsa olmaz vites kolunu tamamlayıcı bir ürün olarak ön plana çıkar. Universal tasarımı ile otomobilinizde ve ticari araçlarda kullanılan vites körükleri de farklı desenli sportif dokuları, üst bağlama ipi, sportif tasarım ve alt sıkıştırma süsü ile kullanıcılara kolay bir kullanım imkânı sağlar. 

Oto Vites Fiyatları

Farklı araçlarla uyumlu ve farklı işlevleri ile birlikte kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunan oto vites kolları, ürün özelliği ve üretici firma bakımından kullanıcılara farklı fiyat seçenekleri sunar. Silikon esnek mat masajlı vites topuzu kılıflarından lüks krom vites topuzlarına ya da dikişli deri, esnek masajlı topuz kılıflarına kadar birçok farklı ürünlere sahip olan oto vites ürün çeşitleri sayesinde araç kullanmak son derece keyifli bir eyleme dönüşür. Cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırması ve fiyat analizi yaparken oto vites kolları topuzları ve körüklerinin birtakım unsurlara bağlı olarak fiyat farkı göstereceğini göz önünde bulundurmalısınız. Öncelikle oto vites ürün fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında üretici firmanın sahip olduğu vizyon ve misyon yer alır. Aynı zamanda farklı teknik özelliklere sahip vites kolları kullanıcılara farklı fiyat seçenekleri sunar. Lüks krom derili ya da silikon esnek masajlı vites topuzu kılıfları da sahip olduğu farklı özellikler ve tasarım sebebiyle fiyat değişkenliği gösterir. Örneğin; markaların üretmiş oldukları ürünler arasında vites körüğü ve topuzu gibi takım hâlinde kullanıcılarla buluşan ürünler ile ihtiyacınız dahilinde tek parça olarak satılan ürünler parça adedi bakımından fiyat farkı bulundurur. Bu ürünler arasından bütçenize uygun seçenekleri gözden geçirebilir ve ihtiyacınız dahilinde cimri.com üzerinden sizinle buluşan ürünlere bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Oto Vites Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sürücülere farklı bir sürüş deneyimi yaşatan ve araç kullanımını kolaylaştıran oto vitesler çeşitleri bakımından kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Farklı vites kolları ile birlikte farklı araçlara göre değişkenlik gösteren vitesler ve vites topuzu kılıfı cimri.com üzerinden kullanıcılarıyla buluşur. Oto vites ürünleri arasından beklentinizi karşılayacak bir ürün satın alırken öncelikle aracınızın modeline ve aynı zamanda özelliğine dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda aracınıza uygun bir vites topuzu ve beklentinizi yansıtan bir vites körüğü satın almanız da araç kullanırken rahat ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanız açısından önem arz eder. Bunların yanı sıra aynı zamanda otomatik vites kullanırken arabanızı hareket ettirmek için D modunda olmanız gerektiği gibi teknik ayrıntılar da ön plana çıkar. Cimri.com üzerinden oto vites ürün özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilir ve beklentinizi karşılayan bir ürüne sahip olabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery