track source
track source

Oto Gösterge - Tuning

Oto Gösterge - Tuning Fiyatları

27 Ürün gösteriliyor.
Oto Gösterge - Tuning fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Gösterge - Tuning modelleri ve Oto Gösterge - Tuning fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Gösterge - Tuning kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modacar, TveT, Dreamcar, Cem. 27 adet Oto Gösterge - Tuning fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Gösterge - Tuning Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Gösterge - Tuning markası:

En Çok İncelenen Oto Gösterge - Tuning Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Gösterge - Tuning Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 27 Oto Gösterge - Tuning modeli içerisinde en ucuz Oto Gösterge - Tuning fiyatı 14.0 TL iken, en yüksek Oto Gösterge - Tuning fiyatı 799.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Gösterge - Tuning fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Gösterge - Tuning fiyatı ise 255.28 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Gösterge - Tuning Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Gösterge

Tuning temelinde araç motorunu etkileyen her türlü modifikasyon işlemleri kapsar. Tam anlamıyla ince ayar anlamına gelen tuningin içine motordan kaporta boyasına kadar her türlü modifikasyon işlemi girer. Tuning işlemi genellikle araç sahiplerinin istekleri doğrultusunda araçlar üzerinde yapılan modifikasyonları tanımlar. Modifikasyon yaptırırken araç sahiplerinin istekleri dikkate alınarak düzenlemeler yapılır. Ancak burada en önemli detay tüm düzenlemeler yapıldıktan sonra da  araç  sürüş güvenliğinin olması gerektiği gibi ayarlanmasıdır. Oto gösterge ürünleri ise aracın ön yüzünde bulunan ve çeşitli panellerin kontrol edilebildiği ekrandır. Oto gösterge  panelleri araç modeline göre değişebilir. Genellikle en yaygın olan göstergeler akü, benzin, yağ, kemer ikaz ışığı ve motor ışıklarıdır. Evinizden çıkıp aracınızı çalıştırmaya hazırlanırken ilk önce yapılması gereken oto gösterge panelindeki işaretleri takip etmektir. Eğer oto gösterge ışıkları onay veriyorsa güvenli bir sürüş için aracınızı çalıştırabilirsiniz. Oto gösterge panelini takip etmek yolda kalmanızı  engeller ve olası arıza durumlarına karşı hazırlıklı olmanızı sağlar. 

Oto Gösterge Çeşitleri

Oto gösterge paneli arabaların ön yüzünde bulunan ve sürücülere araç parçaları hakkında bilgi veren paneldir. Oto gösterge panelinden aracınızın yağ oranını, akü sağlığı durumunu, benzinin ne kadar kaldığını ve motor sağlığı gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Aracınızı çalıştırmadan önce oto gösterge panelinde ikaz ışığının yanıp yanmadığını kontrol etmek faydalı olur. Eğer herhangi bir bölüm için ikaz ışığı yanıyorsa aracınızı  çalıştırmadan tamir desteği alabilirsiniz. Sürüş sırasında ikaz ışıklarından herhangi birinin yanması durumunda, aracınızı güvenli bir kenara çektikten sonra yol yardımdan bilgi ve destek alabilirsiniz. Aracın tüm modifikasyon işlemlerini kapsayan genel isim ince ayar anlamına da gelen tuningdir. Tuning çeşitleri ise genel anlamda ikiye ayrılır. Birincisi teknik bilgi gerektiren ve aracın motoru üzerinde yapılan değişikliklerdir. Bu işlemler güç ve performans arttırma özelliğine sahip olduğu için  profesyoneller tarafından gerçekleştirilmelidir. Diyar Tuning çeşidi ise aracın motorunu değiştirmeden dış aksam üzerinde yapılan değişikliklerdir. Görüntü ve ses üzerinde yapılan değişiklikler bu kapsama girer. Genellikle daha az maliyetli olduğu için daha çok tercih edilir.Herkes tarafından yapılabilen ve profesyonel teknik bilgi gerektirmeyen bu modifikasyonu siz de dilerseniz kendi aracınızla yaptırabilirsiniz. Araç içinde en fazla tercih edilen oto gösterge çeşitlerinden birisi de dijital saatlerdir. Bazı araç modellerinin kendiliğinden saat göstergesi bulunur bazı araçlarda da bulunmaz. Eğer sizde Aracınız için oto saat gösterge almayı düşünüyorsanız piyasadaki modellere göz atabilirsiniz. Oto gösterge lambası çeşitleri, seyahat anında daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilmeniz için gerekli yönlendirmeleri yapar.Bu uyarı işaretleri lamba ve sesli olarak da sürücüyü uyarabilir. En çok kullanılan oto gösterge ledleri genellikle benzin ve yağ durumunu gösteren işaretlerdir. Oto gösterge ve Tuning ürünlerini takip ederek  kendi sürüş güvenliğinizi oluşturabilirsiniz. Oto göstergeler sayesinde aracınızı olası arızalardan koruyabilir ve  aracı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. 

Oto Gösterge Fiyatları

Oto gösterge ve Tuning ürünleri araç modellerine göre farklı olarak üretilir. Oto gösterge fiyatları ise modellere göre değişebilir. Genellikle marka ve modele göre değişiklik gösteren oto göstergeleri uygun fiyatlarla alabilmek için fiyat araştırması yapmak faydalı olabilir. Oto göstergeler güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanız için ve aracınızın bozulmadan çalışabilmesi için önemli uyarıcılardır. Eğer aracınızın oto gösterge kısmı bozulduysa geciktirmeden tamir ettirmek veya yenisini satın almak faydalı olacaktır. Oto gösterge uyarılarını takip ederek aracınızı çok daha büyük arızalardan erken teşhis ile koruyabilirsiniz. Aynı zamanda trafikte hem kendi güvenliğiniz hem de diğer sürücülerin güvenliği için oto gösterge uyarılarına dikkat ederek  yola çıkmak doğru olacaktır. Oto gösterge ve  tuningler farklı firmalar tarafından üretilir. Bütçenize en uygun oto gösterge ve tuning ürünlerini satın alabilmek için piyasada bulunan ürünlere  göz atabilirsiniz. Ayrıca fiyatları kıyaslayabilmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Oto Gösterge Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto gösterge ürünleri her araçta bulunan yardımcı panellerdendir.Gösterge bölümü bozulduysa ya da tamir gerekiyorsa teknik destek almak faydalı olabilir. Oto gösterge tamiri için profesyonel ekiplerden yardım alarak aracınızı eski güvenli haline döndürebilirsiniz. Oto göstergeler çok daha büyük arızaları önceden haber veren uyarı sistemleri olduğu için düzgün çalıştığından emin olmak gerekir. Oto gösterge panelinde yer alan uyarıları dikkate alarak güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda aracınızın daha  büyük sorunlar oluşturmasının önüne geçerek de aracınızı koruyabilirsiniz. Oto gösterge ve tuning satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus aracın modeline uygun gösterge panelini seçmektir. Bunun için gerekirse teknik destek yardımı da alabilirsiniz. Aracınızın dijital saat ekranı yoksa ayrı olarak da satılan dijital saatleri satın alarak da oto gösterge bölümünü daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Oto göstergeler benzin yağ ve akü durumu gibi aracın olmazsa olmaz parçalarının sağlığını doğru ve şekilde göstermelidir. Oto gösterge satın alırken  aldığınız parçanın aracınız için doğru ürün olduğundan emin olmak ve uzman destek ekiplerinden montaj desteği almak önemlidir.Siz de oto gösterge panellerini takip ederek rahat ve sorunsuz bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Aracınızın durumu ve kendi güvenliğiniz için oto gösterge panelinin  doğru çalıştığından emin olmak gerekir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery