Oto Amblemleri

En Ucuz Oto Amblemleri Fiyatları

95 ürün gösteriliyor.
Oto Amblemleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Amblemleri modelleri ve Oto Amblemleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Amblemleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modacar, Dreamcar, Autokit, Supersticx. 95 adet Oto Amblemleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Pioneer DEH-X1950UB Oto Teyp
Pioneer DEH-X1950UB Oto Teyp
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

OTO AMBLEMİ NEDİR?

Amblem bir firmayı, bir ürünü veya bir fikri temsil eden en önemli görsel simgedir. Bir amblemi gördüğünüzde aklınıza temsil ettiği ürün veya fikri çağrıştırır. Bu özelliği nedeniyle amblem çok önemlidir. Logo ve amblem bazı durumlarda aynı anlama da gelebilir. Amblem bir defa tasarlanır ve sonsuza kadar temsil ettiği fikir veya ürüne ait olur. Yüzyıllardır aynı amblemi kullanan markalar ve bazı fikirlerle özdeşleşmiş semboller bulunmaktadır. Modacar, Sparco, Concept, Transformacion, All Ride marka oto amblemleri en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde mevcuttur.

Amblem Seçilirken Nelere Dikkat Edilir?

Amblemlerin bir anlamı ve ortaya çıkma hikayesi vardır. Bu anlam ve hikaye amblemleri daha da özel olmasını sağlar. Bu hikayeler genellikle firmaların ve fikirlerin kuruluş amaçları ve nasıl kurulduklarıyla ilgilidir. Özellikle bazı ürün ve fikirlerde amblemler gücü temsil ederler. Otomobil amblemleri de bu güç anlamını kullanmaktadır. Otomobiller en güçlü, en hızlı ve en sağlam olma iddiasıyla pazarlanır. Bunun güç ve kalite demektir. Kullanıcılarda bu hissi uyandırmak için güçlü bir otomobil amblemleri tercih ederler. Bu nedenle zihinlerde gücü çağrıştıran otomobil amblemleri yaratırlar. Örneğin at, kartal, aslan gibi güçlü, hızlı ve dayanıklı olan hayvanları kullanırlar. İnsanlar bir kedi türü olan jaguarın güçlü ve çevik olduğunu bilir ve inanır. Jaguar amblem olarak kullanan firma da kendisini jaguar gibi güçlü, hızlı ve çevik olduğu düşüncesini çağrıştırmak istemektedir. Bu demek değildir ki tüm amblemler bu şekilde tasarlanır. Bazı otomobil amblemleri de hikayeleri veya ortaya çıktıkları dönemi yansıtırlar. Böylece hangi dönemde nasıl bir önem taşıdıklarını anlatmaya çalışırlar. Böylece insanların bu markanın ne kadar eski ve köklü olduğunu anlamalarına; bu düşünceyle markaya daha güvenle yaklaşmalarını hedeflemektedir. Amblem nerede görünürse görünsün o markayı çağrıştırır.

Oto amblemi modelleri nelerdir?

Sürücünün zevkine göre tercih edebileceği, renkli, desenli oto amblemleri olabileceği gibi, futbol takımı amblemleri, ışıklı oto amblemleri, Atatürk silüeti amblemi, ‘sigara içilmez yazısı’, oto cam amblemi, silikon oto amblemi gibi birçok oto amblemi modeli cimri.com sitesinde en uygun fiyat garantisi ile yer almaktadır.