Oto Amblemleri

Oto Amblemleri Fiyatları

60 Ürün gösteriliyor.
Oto Amblemleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Amblemleri modelleri ve Oto Amblemleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Amblemleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, Dreamcar, Sparco, Ozy. 60 adet Oto Amblemleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Amblemleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Oto Amblemleri markası:

2021 yılı Oto Amblemleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 60 Oto Amblemleri modeli içerisinde en ucuz Oto Amblemleri fiyatı 4.9 TL iken, en yüksek Oto Amblemleri fiyatı 103.3 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Amblemleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Amblemleri fiyatı ise 20.97 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Amblemleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Amblemi

Oto amblemi, bir firmayı temsil eden görsel bir simge ya da figürdür. Oto amblem ve logoları birbirinden farklıdır. Oto amblemleri, bir fikri ve düşünceyi ortaya koyar. Oto amblem ve logoları bazen aynı anlamda da kullanılabilir. Markalar piyasaya çıktığı günden beri aynı amblemi kullanır. Öte yandan logolar seneler içerisinde sürekli değişime uğrayabilir. Oto amblemleri, markalarıyla özdeşleşir ve her gördüğünüzde aklınıza tek bir marka gelir. Oto amblemleri aynı zamanda araçların, motor tipi, motor gücü ve modeli gibi özelliklerini özetler. Oto amblemleri sadece aracın özelliklerini değil, aynı zamanda aracın birçok niteliğini de ifade edebilmesine olanak sağlar. Hız yapma özellikleriyle piyasada bulunan markalar, hızı çağrıştıran amblemler tasarlar. Markalara göre oldukça değişkenlik gösteren amblemler, işçiliği ve detayları ile araçların kalite algısının değişmesine yardımcı olur. Özenle hazırlanan ve detaylarına özen gösterilmiş bir marka amblemi, detaysız, mesajsız bir oto amblemine göre çok daha kaliteli durur. Aynı zaman da kişinin kendi zevkine göre farklı tercihlerde bulunabileceği oto amblemleri de bulunmaktadır. Bu gibi oto amblemleri oto çıkartmaları olarak da karşımıza çıkar.

Oto Amblemi Çeşitleri

Otomobil sektörü oldukça gelişmekte olan bir sektördür. Bu sayede günümüzde birçok araba modeli üreten marka bulunur. Her markanın ve modelinin kendine özgü bir simgesi bulunur. Bu simgeler oto amblemleri olarak karşımıza çıkar. Oto amblemleri de, ait oldukları markaya göre farklı hikayelere sahiptir. Araç satın almadan önce ilk olarak markasına karar verilir. Oto amblemleri marka seçiminde büyük rol oynar. Oto amblemi çeşitleri markalara göre oldukça farklılıklara sahiptir. Markalara ait olan oto amblemleri günümüz teknolojisiyle oto çıkartmaları üretimini de sağlamıştır. Oto amblemlerini tercih eden kullanıcılar araçlarını özgünleştirmek ve farklılaştırmak adına farklı modellerde stickerlar kullanırlar. Çoğunlukla araç özelliklerine göre üretilen oto armaları, bazen de farklı düşüncelere veya beğenilere göre de üretilmektedir. Araç modifiyesi oldukça keyifli bir uğraştır. Pek çok araç kullanıcısı, araçlarını modifiye etmeyi tercih eder. Oto amblemleri araçların daha güzel ve farklı görünmelerini sağlayarak araç hakkında birçok mesaj verir. Araç özelliklerine uygun bir şekilde seçilen oto amblemi çeşitleri oto panjur ve bagaj kısımlarında sıklıkla kullanılır. Oto logoları markalar arası araç ve model çekişmesinin yanı sıra gündelik hayatta, kullanıcılarını kendilerine bağlamak amacı ile marka bilinirliğini yaratır. Artık birçok otomobil amblemi kullanıcılar için yalnızca bir araç olmaktan farklı anlamlar ifade eder. Oto amblemi özellikleri dışında birçok alanda da oldukça popülerdir. Örneğin telefon kapları ve anahtarlık gibi aksesuarlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Araba tutkunu olan kullanıcılar günlük hayatlarında da oto amblemi bulunan kıyafetleri sıklıkla tercih eder. Araç sahiplerinin fanatik bir şekilde bağlı oldukları herhangi bir alan ile ilgili tasarlanan amblem veya stickerları araçlarında tercih etmek isteyebilir. Bu gibi amblem ve logolar sayesinde sıradan araçlar özgün birer araca dönüşür. Örneğin fanatik bir şekilde takım tutan kullanıcılar, tuttuğu takımın logolarını da arabalarında görmek isteyebilir. Günümüzde teknolojilerin gelişmesiyle beraber 3 boyutlu logo ve amblemler bulunur. Aracına farklı bir görünüm kazandırmak isteyen kullanıcılar 3 boyutlu logo ve amblemleri tercih edebilir. 

Oto Amblemi Fiyatları

Oto amblem ve logo fiyatları ürünün boyutuna, yapısına, malzeme kalitesine ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Farklı malzemelerden üretilen amblem ve logolar çelik, pirinç, plastik veya alüminyum gibi farklı materyallerden imal edilebilir.   Genellikle üst segment araçlarda tercih edilen kaliteli malzemelerden üretilen oto amblemleri, markalar için oldukça prestijlidir. Fakat bu gibi yüksek maliyetli ürünlerden oluşan araçlar oldukça yüksek fiyatlarla olabilir. Üretilen tüm amblem ve logolar, araçların tasarımlarına uygun ve mevcut görünümleri ile bağdaşarak oldukça farklı çeşitlerde bulunur. Araç markalarının farklılıklarına göre değişen kalitesi de oto amblemi fiyatlarına büyük ölçüde yansır. Yağmur, rüzgar, güneş veya kar gibi kötü hava şartlarına dayanıklı olmak zorunda olan oto amblemleri, üretildiği materyalin kalitesi ile fiyatı da doğru orantılıdır. Oto amblemleri ve logoları set halinde de satışa sunulur. Aracın modifiye edilmesi istenen birbirine uyumlu olarak paketlenen setlertercih edildiğinde bütçeye oldukça katkı sağlar. Oto amblemi fiyatlarını cimri.com’dan inceleyebilir, ürün özelliklerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz ürünün en uygun nerede satıldığını öğrenebilir, bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Oto Amblemi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto amblemi tercih etmeden önce dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunur. Öncelikle aracın modeli, markası, rengi ve ilgi duyulan alana uygun bir oto amblem sticker tercih edilmesi gerekir. Aracın kullanıldığı hava şartlarına uygun bir kalitede ürün seçmek oldukça önemlidir. Bu sayede kullanılacak olan aksesuarlar daha uzun ömürlü olabilir. Örneğin olumsuz hava şartlarına sahip bir bölgede kullanılacak olan oto amblem ve logoların, kısa sürede deforme olmayan materyallerden üretilmiş olanların tercih edilmesi kullanım ömrünü uzatır. Tercih edilecek olan oto amblem sticker çeşitlerinin altında bulunan yapışkanının kaliteli olması gerekir. Kolaylıkla araçtan ayrılmaz ve uzun bir kullanım ömrü sağlar. Oto markaları amblemleri tercih ederken araca uygun olup olmadığı önemli detaylar arasında bulunur. Kullanıcının sahip olduğu arac modeline uygun bir oto amblemi seçilmediği durumda, araca uyumlu olmayarak kötü bir görüntü oluşabilir. Örneğin boyutu araca uygun olmayan bir oto amblemi seçildiğinde, yuvasına tam oturmaz ve seyahat anında kolaylıkla düşebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery