Oto Arma & Sticker

En Ucuz Oto Arma & Sticker Fiyatları

24 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Oto Arma ve Sticker Ne İşe Yarar?

Oto arma ve sticker aracınızın dış bölümüne ya da dış camına yapıştırılan ürünlerin hepsidir. Kendi özel ve zevkinize göre olan bu ürünler aynı zamanda tasarım olarak da yapılmaktadır. En önemli amacı ise aracınızı kişileştirmek ve size özel olmasını sağlamaktadır.

Oto Arma ve Sticker Ürünleri Nelerdir?

Oto arma ve sticker ürünleri yazılar, amblemler ve logolar olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Oto yazıları araçların arkasına ya da camlarına yazılmaktadır. Estetik görünümleri itibari ile herkes tarafından tercih edilmektedir. Oto yazısı alacaksanız ilk önce aracınızın hangi alanına yapıştıracağınıza karar vermelisiniz ve o alana uygun boyutlarda yazı almalısınız. Yapışkanlı malzeme sudan etkilenmez ve özel bir malzemeden üretilmiş olması önemli bir noktadır. Bu şekilde açık havada kullanım durumunda yağmur ve kar gibi farklı hava koşullarından etkilenmemektedir. Bir diğer ürün ise oto amblemleri, bu amblemler bir markayı ya da bir fikri temsil etmektedir. Örneğin; otomobil markaları, Mustafa Kemal Atatürk amblemi ya da bir ülkenin bayrağı şeklinde belirtilmektedir. Amblemlerin bir anlamı ve ortaya çıkma hikayesi vardır. Bu anlam ve hikaye amblemleri daha da özel olmasını sağlar. Bu hikayeler genellikle firmaların ve fikirlerin kuruluş amaçları ve nasıl kurulduklarıyla ilgilidir. Özellikle bazı ürün ve fikirlerde amblemler gücü temsil ederler. Otomobil amblemleri de bu güç anlamını kullanmaktadır. Otomobiller en güçlü, en hızlı ve en sağlam olma iddiasıyla pazarlanır. Bunun güç ve kalite demektir. Kullanıcılarda bu hissi uyandırmak için güçlü bir otomobil amblemleri tercih ederler. Bu nedenle zihinlerde gücü çağrıştıran otomobil amblemleri yaratılmaktadır. Bir diğer ürün arasında yer alan oto orijinal logoları ise aracınızın markasını temsil eden logolardır. Sizde aracınızı kişileştirmek istiyorsanız oto arma ve sticker kategorisinden ürünleri inceleyip en uygun fiyatı karşılaştırabilirsiniz. Böylece aracınız size özel olmuş ve gözünüze hitap etmiş olacaktır. Şirket araçlarında görmüş olduğunuz firma logoları bile oto arma ve sticker kategori adı altında geçmektedir. Ayrıca bu ürünleri sadece aracınızda değil evinizde, ofisinizde ve odalarınızda da kullanabilirsiniz. Evinizi bu şekilde dekore edecekseniz ve bebeğini varsa kullanılan malzemeye önem göstermeniz önerilmektedir.

Oto Arma ve Sticker Ürünlerinin Kurulumu ve Temizliği Kolay Mı?

Oto arma ve sticker ürünlerini dilediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. Nemli bir bez yardımıyla tozlarını alarak silebilirsiniz. Yapışkanını kaldırarak istediğiniz yere konumlandırabilirsiniz.

Oto Arma ve Sticker Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nedir?

Oto arma ve sticker ürünlerinin fiyat aralıkları kullanılan malzeme, modele ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Oto yazıları 10 - 30 TL, oto amblemleri 10 - 30 TL ve oto orijinal logoları 10 - 20 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan oto arma ve sticker ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmı butonu sayesinde sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda haberdar olabilirsiniz.