track source
track source

Araca Özel Paspaslar

Araca Özel Paspaslar Fiyatları

24157 Ürün gösteriliyor.
Araca Özel Paspaslar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Araca Özel Paspaslar modelleri ve Araca Özel Paspaslar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Araca Özel Paspaslar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, KalitePlus, Autoen, Michelin, Rizline. 24157 adet Araca Özel Paspaslar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Araca Özel Paspaslar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Araca Özel Paspaslar markası:

En Çok İncelenen Araca Özel Paspaslar Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Araca Özel Paspaslar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 24157 Araca Özel Paspaslar modeli içerisinde en ucuz Araca Özel Paspaslar fiyatı 19.0 TL iken, en yüksek Araca Özel Paspaslar fiyatı 1389.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Araca Özel Paspaslar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Araca Özel Paspaslar fiyatı ise 67.72 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Araca Özel Paspaslar Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Motorlu taşıtların zemininde paspas kullanmak hem daha hijyenik bir sürüş ve yolculuk için hem de aracı korumak için önemlidir. Araç marka ve modeline göre üretilen araba paspasları, iç zemini yıpranmaktan korur.

Araca Özel Paspaslar Nedir?

Araba paspasları, genellikle marka ve modellerin iç zemindeki ölçülerine göre şekillendirilir. Bir araba paspası üretilirken söz konusu arabanın koltuk mesafesi, zemin özellikleri, zemin ölçüleri mutlaka dikkate alınır. Bu nedenle otomobile paspas alırken araç marka ve modeline göre seçim yapmak gerekir.

Araç Paspası Seçimi Nasıl Olmalı?

Araç paspası seçiminde, malzeme kalitesi, boyutlar, renk gibi birden fazla detay göz önüne alınmalıdır. Temelde araç içinde kolay yerinden çıkmayacak, kaymayacak yapıda ancak yıkanması, temizlenmesi zor olmayan ürünler tercih edilmelidir. Ayrıca aracın genel iç aksesuarları ve görünümüyle uyumlu ürünler seçmek de önemlidir. Eğer oto paspaslarının kolayca yıkanabilir olmasını istiyorsanız ve sıklıkla araba paspaslarını yıkatıyorsanız bu konuda kolay yıkanabilen ve yıkamaya karşı hızlı deforme olmayan bir ürün tercih edilmelidir. Ayrıca ağır malzemeden sık dokuma ile dokunmuş olan ve arabanın zeminine bir bütün olarak oturan ürünler de kullanım kolaylığı sunabilir.

Arabada Paspas Kullanmak Şart mı?

Arabada paspas kullanmak, öncelikle yağmurlu ve karlı havalarda dışarıdaki çamur ve sıvıların aracın içine taşınmasına engel olacağı için önemlidir. Dışarıdaki tozu, pisliği, çamuru paspas zemininden temizlemek arabanın zemininden temizlemekten daha kolaydır. Oto paspasları, araç zeminini uzun yıllar çürüme, yıpranma gibi etkilerden korumak için de önemli bir fonksiyona sahiptir.

Cimri.com ile Elit, Image, Automix, Z- Tech, Modacar, Erpar, Ototarz gibi markaların oto paspas ürünlerine avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Kolayca fiyat karşılaştırması yapabilir, en uygun fiyatlı araba paspası ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery