Otomobil Paspasları

En Ucuz Otomobil Paspasları Fiyatları

2639 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Otomobil Paspasları Ne İşe Yarar?

Otomobil paspasları aracınızın temiz kalması için koruma görevi gören ürünler arasında yer almaktadır. Aracınızın ayak basılan yerlerine yerleştirilerek özellikle yıkamadan sonra sıkça kullanılmaktadır.

Otomobil Paspasları Nasıl Temizlenir?

Otomobil paspaslarını temizlemeden önce araçtan çıkartıp silkelemelisiniz. Daha sonrasında ise otomobil temizlik malzemelerine uygun ürünlerle bir kovanın içinde suyu köpürtmelisiniz. Fırça yardımıyla paspasları silebilirsiniz. Köpüklediğiniz paspaslarınızı durulamaya bırakmalısınız ve kurumadan aracınıza koymamalısınız.

Otomobil Paspasları Ürünleri Nelerdir?

Bu kategoride yer alan ve en çok tercih edilen havuzlu paspas modelleridir. Havuzlu yapısı sayesinde arabaya dökülen sıvı, katı, yapışkan, istenmeyen bütün pislikleri paspasın içinde tutan araba aksesuarıdır. Çıkarılması kolay ve yıkanma özelliği ile uzun yıllar kullanılabilen araçlara özel paspaslardır. Kullanım kolaylığı ve esnek yapılarıyla temiz bir araç isteyenlerin en sevdiği ürünlerdendir. Kauçuktan imal edilen havuzlu araç paspası artık her araç modeline göre üretilmektedir. Araca özel paspaslar ile birlikte genellikle marka ve modellerin iç zemindeki ölçülerine göre şekillendirilir. Bir araba paspası üretilirken söz konusu arabanın koltuk mesafesi, zemin özellikleri, zemin ölçüleri mutlaka dikkate alınır. Bu nedenle otomobile paspas alırken araç marka ve modeline göre seçim yapmak gerekir. Araç paspası seçiminde, malzeme kalitesi, boyutlar, renk gibi birden fazla detay göz önüne alınmalıdır. Temelde araç içinde kolay yerinden çıkmayacak, kaymayacak yapıda ancak yıkanması, temizlenmesi zor olmayan ürünler tercih edilmelidir. Ayrıca aracın genel iç aksesuarları ve görünümüyle uyumlu ürünler seçmek de önemlidir. Eğer oto paspaslarının kolayca yıkanabilir olmasını istiyorsanız ve sıklıkla araba paspaslarını yıkatıyorsanız bu konuda kolay yıkanabilen ve yıkamaya karşı hızlı deforme olmayan bir ürün tercih edilmelidir. Halılı paspas, halıflex gibi bir kaplamaya sahiptir. Temizliği, süpürülerek kolayca yapılabilir. Islak temizlik de yapılabilir, ancak ıslak temizlik sonrası arabaya yerleştirmeden önce iyice kurumasını beklemek gerekir. Aksi halde nemden dolayı koku yapabilir. Halılı kauçuk paspaslar, bir kısmı halı bir kısmı ise kauçuk olan paspaslardır. Alt kısmı ve etrafı kauçuk olduğundan dolayı konulduğu yere kolayca sabitlenebilir, kaymaz. Kauçuk malzemenin alt bölümünde genellikle kaymaması için dişliler bulunur. Bunun yanı sıra universal kesim paspaslar da bu kategori arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız araba ve motorsiklet aksesuarları kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Otomobil Paspasları Fiyat Aralığı Nedir?

Otomobil paspasları fiyat aralığı marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Havuzlu paspas 20 - 300 TL, araca özel paspaslar 50 - 200 TL, universal kesim paspaslar 20 - 150 TL ve halılı paspas ise 20 - 150 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan otomobil paspasları ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız otomobil paspasları ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.