Oto Koltuk Aksesuarları

En Ucuz Oto Koltuk Aksesuarları Fiyatları

2263 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Oto Koltuk Aksesuarları Ne İşe Yarar?

Oto koltuk aksesuarları aracının dışını güzelleştiren kişiler için araç içi içinde önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Sadece gözünüze hitap etmez aynı zamanda sağlığınız içinde kullanılan ürünlerdir. Örneğin; yastık ya da minderlerle kendinizi destekleyebilir ve ağrınızın olmamasına yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda araç içinin temiz kalmasını sağlayan aksesuarlardır. Ürünlerin bir kısmı temizlik bir kısmı bir kısmı da süs aksesuarları olarak kullanılmaktadır. Çoğunlukla sürücünün konforu ve yolcuların rahatlığı açısından tasarlanan ürünlerdir. Özellikle uzun mesafe yollarında yanınızda bulundurmanızda fayda vardır. Ayrıca bel ya da sırt ağrısı çekiyorsanız ve günün çoğu kısmını arabada geçiriyorsanız bu aksesuarları kesinlikle satın almanız gerekmektedir.

Oto Koltuk Aksesuar Ürünleri Nelerdir?

Araç içinde en çok tercih edilen ve kişinin zevkine göre satın aldığı oto koltuk kılıfı, aracın kirlenmeye en müsait aksesuarı arasında yer almaktadır. Kumaş ve deri seçenekleriyle birlikte birçok modele sahip olan oto koltuk kılıflarını oto koltuk aksesuarları kategorisi altında inceleyebilirsiniz. Eğer almış olduğunuz ürün deri kılıfsa özel spreyleri sayesinde silip temizleyebilirsiniz. Aldığınız kılıf kumaş ise ilk önce elektrik süpürgesiyle silip sonra ıslak ve sabunlu bir bez yardımıyla aracın içini silebilirsiniz. Daha sonrasında kuru bir bezle üstünden geçerek kurumaya bırakabilirsiniz. Konforunuz ve rahatınız için tasarlanan oto koltuk minderi, sırt ve belinizi destekleyerek sağlığınız açısından da önemli aksesuarlardandır. Minder seçimi yaparken terletmemesine ve ölçülerinize uygun olmasına özen göstermelisiniz. Oto koltuk minderleri koltuk kılıflarınız içinde kalkan görevi görmektedir ve kılıflarınızın kirlenmemesini sağlamaktadır. Ani frenlerde boyun ve çevresini korumaya yönelik olan oto başlık yayı airbag bulunan her araçta bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Oto koltuk çantaları sayesinde aracınızda bulunmasını istediğiniz eşyalarınızı sabitleyebilirsiniz. Birçok bölmesi olan bu çantaları arka koltuğa konumlandırarak kullanabilirsiniz. Gün içinde araç kullanma süreniz fazla ise kesinlikle oto bel yastığı alıp belinizi desteklemeniz gerekmektedir. Yüzde yüz pamuklu ve antibakteriyel kumaş kullanılarak üretilmiş olmasına, oto koltuğunuzun ölçülerine uyum göstermesine ve koltuğa sabitlenebilmesine dikkat etmelisiniz. Oto koltuk askıları sayesinde ise kırışmamasını istediğiniz kıyafetlerinizi asarak gideceğiniz yere kadar götürebilirsiniz. Bunun yanı sıra torba ya da poşet gibi içine eşya koyduğunuz ürünleri de asabilirsiniz.

Oto Koltuk Aksesuar Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Oto koltuk aksesuarları ürünlerinin fiyat aralıkları markaya, modele ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Oto koltuk kılıfı 20 - 600 TL, oto koltuk minderi 20 - 200 TL, oto başlık yayı 10 - 20 TL, oto koltuk çantaları 10 - 30 TL, oto bel yastığı 10 - 40 TL ve oto koltuk askıları 10 - 40 TL fiyat aralıkları arasında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan oto koltuk aksesuarları ürünlerini listeleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyat alarmı butonu sayesinde seçtiğiniz oto koltuk aksesuar ürünlerinin fiyatları değiştiği an haberdar olabilirsiniz.