track source
track source
track source

Oto Koltuk Askıları

Oto Koltuk Askıları Fiyatları

24 Ürün gösteriliyor.
Oto Koltuk Askıları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Koltuk Askıları modelleri ve Oto Koltuk Askıları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Koltuk Askıları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bebegen, Modacar, Piranha, Dreamcar. 24 adet Oto Koltuk Askıları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
13
Modacar 422122 Cırtlı Bagaj İçine Sabitleyici Organizer Cep

Modacar 422122 Cırtlı Bagaj İçine Sabitleyici Organizer Cep

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Koltuk Askıları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Koltuk Askıları markası:

2021 yılı Oto Koltuk Askıları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 24 Oto Koltuk Askıları modeli içerisinde en ucuz Oto Koltuk Askıları fiyatı 7.89 TL iken, en yüksek Oto Koltuk Askıları fiyatı 160.89 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Koltuk Askıları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Oto Koltuk Askıları fiyatı ise 43.71 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Koltuk Askıları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Koltuk Askısı

Arabalar, pek çok kullanıcı için adeta ikinci bir ev gibidir. Yapılan uzun şehirler arası seyahatlerde, ya da şehir içindeki sıkışık trafikte, ihtiyaç duyulan pek çok şeyin araba içinde mevcut olması; ihtiyaçların karşılanması açısından son derece önemlidir. Yapılacak iş seyahatlerinde, buruşması istenmeyen takım elbiselerin düzgünce asılması, yolculuk boyunca ihtiyaç duyulacak su, içecek, bozuk para, harita gibi ihtiyaç malzemelerin en altında ve kolay ulaşılabilir olması her kullanıcının tercihidir. Her ne kadar araçlar bu ihtiyacı karşılamak üzere araç askıları ya da saklama gözü gibi imkanlar sunsa da; çoğu zaman özellikle geniş ailelerde ya da evden uzun süre ayrı kalmayı gerektirecek uzun seyahatlerde bunlar yeterli olmaz. Evden uzun süre ayrı kalacağınız seyahatlerinizde, kullanacağınız giysileri aracınızda kırışmadan asabilmeniz için, oto koltuk askısı ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayabilir. Genellikle koltuk arkasına ya da uygun göreceğiniz yere kolaylıkla monte edeceğiniz oto koltuk askılarını, gerek elbiselerinizi asmak, gerekse market alışverişlerinizi ya da çok ağır olmayan çanta ve bagajlarınızı asmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oto Koltuk Askısı Modelleri

Oto koltuk askısı modelleri, temel olarak yolculuklarda yanınıza alacağınız elbiselerin düzgün bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamak ve diğer eşyalarınızı da taşıyarak aracınızda yerden tasarruf etmek üzere tasarlanır. Oto koltuk askısı, ön koltukların baş kısmına kolayca monte edilir. Montajda kullanılan aparatlar, askının koltuğa sağlam bir biçimde kenetlenmesini sağlarken, aracın koltuğunun zarar görmesine ise asla izin vermez. Satın alacağınız oto koltuk askıları, her türden, her markadan ve modelden araç için uyumludur. Oto koltuk askıları oldukça sağlam malzemeden üretilir.  Bu sayede sadece giysilerinizin değil örneğin market alışverişlerinizi içeren ağır torbalarınızın da asılabilmesine olanak tanır. Alışveriş poşetlerinizi ve yanınızda bulunan çantaları oto koltuk askısına asmanız, özellikle hassas alışverişlerinizin ayak altında ezilmesini engeller ve arabanın taban kısmında ayaklarınızı rahatça koyabilmeniz için size yer kazandırır. Oto koltuk askısı modelleri metalden ya da sağlam plastikten üretilmiş olabilir. Sağlam plastikten üretilen oto koltuk askılarının koltukla bağlantı yerleri de özellikle metal malzemeden yapılır böylelikle dayanıklı ve güvenli bir kullanım sunar. Araç koltuk askısı modelleri, genellikle 2’li 3’lü ya da 4’lü modeller gibi ihtiyacınıza uyum sağlayacak şekilde çoklu askılama imkanı sağlayan çeşitleri içerir. Her iki ön koltuğa da monte etme imkanını göz önüne aldığınızda, ihtiyacınız olan sayıdaki araç koltuk askısını satın aldığınızda, araç içindeki askı ihtiyacınızı kolayca giderebilirsiniz. Araç koltuk askıları, özellikle çocuklu aileler için oldukça işlevseldir. Uzun seyahatlerde küçük çocuklarınızın yolculuk boyunca üzerini temiz tutması pek mümkün değildir. Dolayısıyla yanınıza alacağınız yedek elbiseleri araç koltuk askılarında muhafaza edebilir; çocuğunuz üzerini kirlettiğinde ise askıdan kolaylıkla yedek elbiseyi alarak çocuğunuza giydirebilirsiniz. Otomobillerde en az koltuk askıları kadar önemli bir ürün de oto koltuk askısı organizerdir. Oto koltuk organizerler, ön koltuklara kolayca monte edilen ve üzerinde çok sayıda göz ve cep bulunan özel kumaş yapılardır. Bu göz ve ceplere, yolculuk boyunca ihtiyaç duyacağınız yiyecek, içecek, bozuk para, telefon, saat, harita, gözlük gibi ürünlerinizi koyabilirsiniz. Bu sayede hem bu nesneler araç içinde yer kaplamaz, hem elinizin altında bulunur hem de araç içinde kaybolmaz.

Oto Koltuk Askısı Fiyatları

Oto koltuk askısı fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerden biri, askı yapımında kullanılan malzeme ve montaj özellikleridir. Genellikle metal malzemeden üretilmiş oto koltuk askıları, sağlamlık algısı nedeniyle, bir miktar fazla talep görür ve fiyatı da buna göre şekillenir. Sağlam plastik malzemeden üretilmiş olan oto koltuk askıları da oldukça sağlam yapıda olmakla beraber; aynı zamanda uygun fiyat seçenekleri sayesinde kullanıcıların tasarruf etmesine de katkıda bulunur. Malzemeden sonra,  oto koltuk askı fiyatlarını şekillendiren en önemli belirleyicilerden biri ise askılığın sağladığı askı sayısıdır. Piyasada 2’li 4’lü ve daha fazla askı içeren modeller bulunur. Askı sayısı arttıkça, oto koltuk askısının fiyatlarında da artış olduğu gözlemlenir. Oto koltuk askılarının sağladığı kolaylık ile fiyatı kıyaslandığında, ürünün tam bir fiyat performans ürünü olduğunu söylemek mümkündür. Oto koltuk arkası organizerlerin fiyatını belirleyen önemli hususlar ise saklama gözlerinin sayısı ve büyüklüğüyle; kullanılan kumaşın malzeme kalitesidir. Daha fazla saklama alanı yaratmak üzere daha fazla göze sahip olan organizerlerin fiyatları bir miktar daha yüksektir.

Oto Koltuk Askısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto koltuk askısı satın alırken ilk önce dikkat etmeniz gereken şey sizin seyahat özelliklerinizdir. Örneğin; çok sık şehirler arası seyahate çıkıyorsanız ve seyahatleriniz boyunca uzun süre evden ayrı kalmak zorunda kalıyorsanız, yanınıza daha fazla eşya almanız gerekir. Daha fazla eşya da daha fazla saklama alanı gerektirdiğinden; daha fazla askılığı olan oto koltuk askılıklarını tercih etmeniz yerinde olur. Bununla beraber, ailenizle ya da tek başınıza çok sık market alışverişine çıkıyorsanız, alışveriş torbalarınızı taşımak için de fazladan askılığa ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda da yine daha fazla askılıklı modelleri tercih etmeniz ihtiyacınızı karşılar. Çocuklu ve kalabalık ailelerin de eşya ihtiyacı fazla olacağından yine çok askılı araç elbise askısı modellerine yönelmeleri yerinde olur. Gerek şehir içi gerek şehirler arası sık seyahat eden kişileri, seyahatleri boyunca irili ufaklı pek çok nesneye ihtiyaç duyar. Bu nesnelerin hem el altında olması hem de kaybolmadan bir arada durması gerekir. Bu tarz yolculuklar için oto koltuk askısı organizer modellerini tercih etmek ihtiyaçların sağlanması ve sürüş güvenliği açısından önemlidir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery