Oto Başlık Yayı

En Ucuz Oto Başlık Yayı Fiyatları

4 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Oto Başlık Yayı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Başlık Yayı modelleri ve Oto Başlık Yayı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Başlık Yayı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, Dreamcar. 4 adet Oto Başlık Yayı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

En uygun fiyatlı oto koltuk başlığı yayı seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Oto Koltuk Kafalık Yayı nedir?

Araç koltuklarının baş kısmı en önemli aksesuarlarından biridir. Arabanızın kabin içi görünümünü etkilemesinin yanı sıra, güvenlik için de vazgeçilmezdir. Ani frenlerde ve olası çarpışmalarda başın ileri geri hızlı kamçı hareketini engelleyerek destek sağlar ve boyun zedelenmelerini önlemeye yardımcı olur. Airbag olan araçlarda bulunması gerekmektedir. Ön airbagler açıldığında başa doğru gelebilir be koltuk kafalığı, başa destek olur. Bu sebepten araba koltuk başlığının sağlamlığı önemlidir. Sağlamlık dışında öne ve arkaya esneyebilmesi ve yukarı aşağı hareket ederek kişinin boyuna göre ayarlanabilmesi de çok önemlidir. Bu işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için araba koltuk başlığı yayı gerekmektedir. Bu yay başlık kısmının hemen altında onu koltuğa bağlayan 2 demir aparatın olduğu yerlere konumlanır. Kendiniz takabileceğiniz gibi, bir servisten de destek alabilirsiniz.

Araba Koltuk Başlığı Yayı Nasıl Seçilmelidir?

Öncelikle güvenli ve salğam olmasına dikkat edilmelidir. Yapıldığı metalin ne olduğu esneme payı ve sertlik derecesi incelenmelidir. Yüksekliği ve boyu da incelenmesi gereken ayrı bir parametredir. Koltuk ile kafalık arası mesafe her araçta ve hatta her koltuk paketinde farklı olabilmektedir. Öncesinde aracınız içinde inceleme yapmanız ve ölçmeniz sizin için faydalı olabilir. Renk ise ayrı bir seçim kriteridir. Aracınızın iç paketi ve koltuk döşemesi ile uyumlu olan renkleri tercih etmek, araç içinde daha şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. İhtiyacınıza en uygun araba koltuk başlık yayı seçeneklerini internetten araştırmanız ve satın almanız size zaman kazandırabilir. Öncesinde ilgili özellik karşılaştırması yapmanız ve en uygun fiyatlı oto koltuk başlık yayını aramanız size zaman kazandırabilir.

Oto Koltuk Başlık Yayı Fiyatları Ne Kadardır

Arabalarınızda istediğiniz ergonomik kullanım için konumlandırabileceğiniz, uzun ömürlü ve dayanıklı en ucuz oto koltuk başlık yayı seçeneklerini, cimri.com sitesinde, araba ve motosiklet aksesuarları kategorisi altında yer alan, oto koltuk aksesuarları sekmesini tıklayarak, oto başlık aksesuarları başlığını seçerek; ürünleri listeleyebilir; fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.