Oto Başlık Yayı

Oto Başlık Yayı Fiyatları

4 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Oto Başlık Yayı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Başlık Yayı modelleri ve Oto Başlık Yayı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Başlık Yayı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Dreamcar, Automix. 4 adet Oto Başlık Yayı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Başlık Yayı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Oto Başlık Yayı markası:

En Çok İncelenen Oto Başlık Yayı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Başlık Yayı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4 Oto Başlık Yayı modeli içerisinde en ucuz Oto Başlık Yayı fiyatı 21.44 TL iken, en yüksek Oto Başlık Yayı fiyatı 31.89 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Başlık Yayı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Başlık Yayı fiyatı ise 24.85 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Başlık Yayı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Başlık Yayı

Otomobillerde kullanılan araçlar işlevlerine göre ayrılır. Araçların konforlu olması, şık görünmesi ve yüksek performans sağlanması için çeşitli ekipmanlar araçlara sonradan eklenebilir. Araç sahipleri otomobillerini kişiselleştirmek için kılıf, başlık yayı ve sticker gibi çeşitli ekipmanlar kullanır. Basitçe takılabilen ekipmanlardan biri olan oto başlık yayı farklı model araçlarla uyumludur. Ön iki koltuğun başlık kısmına takılan bu parçalar, görünüme spor bir hava katar. Görünüm güzelliği kadar oto başlık yayları güvenlik içinde önemlidir. Koltuk başlıklarının ani frenlerde ve kaza durumlarında başın korunmasına yardımcı olur. Koltuk başlıklarının sağlam olması sürücü ve yolcu güvenliği için önemlidir. Olası kaza durumlarında başın korunması için kafalıkların sabit kalması maksimum fayda sağlar. Oto başlık yaylarını kullanarak koltuk kafalarının dayanıklılığını artırabilirsiniz. Yayları kullanarak koltuk başlıklarını istediğiniz gibi yükselterek ayarlayabilirsiniz. Oto başlık yayları genellikle paslanmaz metal malzemelerden üretilir. Farklı marka ve model araçlarla uyum sağlayan ürünleri kolayca monte edebilirsiniz. Kafa başlığı olan tüm koltuklara takılabilen yaylar uygun fiyatlar sunar. Bütçenize göre farklı markaların başlık yaylarını tercih edebilirsiniz. 

Oto Başlık Yayı Çeşitleri

Araç sahiplerinin yakından ilgilendiği konular arasında otomobil parçaları yer alır. Araçları daha konforlu ve şık hale getirmek için farklı tasarımlara sahip parçalar kullanılır. Sonradan eklenen parçalar aynı zamanda araçları kişiselleştirmek için kullanılır. Otomobillerin iç kısmında kullanılan parçalar, güvenlik ve konforu sağlar. Koltuk başlıklarına takılan yaylar, araç görünümlerine spor bir hava ekler. Bu ürünler aynı zamanda koltuk başlıklarının ani frenlerde hareket etmesini önler. Her araç modeli ile uyumlu olan oto başlık yayları, farklı renklerde üretilir. Zevkinize göre sarı, kırmızı ve yeşil gibi renklere sahip modelleri seçebilirsiniz. Sert plastik ve krom malzemelerden üretilen ürünler, dayanıklı yapısıyla araç sahiplerinin beklentilerini karşılar. 2li kafalık yayı çeşitleri set halinde satılır. Ürün setleri 4 parça yaydan oluşur. Şoför ve yolcu koltuklarının başlık altında bulunan demir kısmına bu yaylar takılır. Koltuk başlıklarını çıkararak yayları çubuklara yerleştirebilirsiniz. Başlıkları istediğiniz gibi ayarlayarak yayları sabitleyebilirsiniz. Araçlara spor bir görünüm kazandıran ürünler, kaza anında ve ani fren durumlarında güvenlik sağlar. Kafa başlıklarının başa çarpmasını önleyen ürünler işlevsel özellikleri ile ön plana çıkar. Yaylar tasarımları gereği ani frenlerde başın ileri geri hareketi engelleyerek destek sağlar. Dayanıklı malzemelerden üretilen ürünler, nem ve ısı gibi çevresel şartlara karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Kolayca takılan ürünler, 4’lü set halinde satılır. Bir seti kullanarak yolcu ve sürücü koltuğunun başlıklarına yayları takabilirsiniz. Ayrıca, markalar setleri 2 parça yaydan oluşturur. Ürün seçimi yapmadan önce ürün içeriklerini inceleyebilirsiniz. Set içeriklerine göre ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Baş ve boyun bölgesinin güvenliğini sağlayan oto başlık yayları, farklı ölçülerde üretilir. Ürünlerin uzunlukları ve genişlikleri markalara göre ayrılır. 2li başlık yayı uzun modellerin boy ve genişlik ölçüleri markalara göre değişiklik gösterir. 8-10 cm arası boy ve 3-4 cm genişlik seçenekleri sunan ürünler arasında araç demirinin ölçülerine göre seçim yapabilirsiniz. Genellikle başlık demirleri standart ölçülere sahiptir. Bu yüzden farklı markaların ürünleri her araç modeline uyum sağlar. Estetik bir görünüm oluşturan oto başlık yayları, paslanmaz metal malzemelerden üretilir. Uzun süre yıpranmadan kullanabileceğiniz ürünler, parlaklığını korur. Ürünleri istediğiniz zaman sökebilirsiniz. 

Oto Başlık Yayı Fiyatları

Araç kabininde spor ve estetik bir görünüm oluşturan oto başlık yayları, paslanmaz metal ve sert plastik malzemelerden üretilir. Krom karışımlı ürünler renkli tasarımları ile farklı zevklere hitap eder. Güvenlik ve konfor sağlayan oto başlık yayları set halinde satılır. Marka özelliklerine göre 2’li ve 4’lü satılan ürünler her bütçeye hitap eden fiyatlar sunar. Oto başlık yayı fiyatları, herkese hitap eden geniş bir yelpaze sunar. Her ihtiyacı karşılayan seçenekler sunan markalar, işlevsel özelliklere sahip ürünleri ile kullanıcılarını memnun eder. Oto başlık setlerinin parça sayısı, malzeme özellikleri ve markaları fiyatların belirlenmesinde etkili rol oynar. Plastik ve dekoratif modellerin fiyatları diğer modellere kıyasla daha uygun olabilir. İhtiyacınıza ve zevkinize göre farklı özelliklere sahip oto başlık yaylarını tercih edebilirsiniz. Farklı satıcıların sunduğu oto başlık fiyatlarını karşılaştırmak için Cimri.com’u kullanabilirsiniz. Yayların özelliklerini inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize uygun çeşitleri belirleyebilirsiniz. 

Oto Başlık Yayı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araç koltuk başlık demirlerine takılan yaylar, estetik bir görünüm oluşturur. Oto başlık yayı seçerken dikkat edebileceğiniz bazı durumlar bulunur. Uzun süreli kullanım için oto başlık yaylarının yapıldığı malzemelerin dayanıklılığını inceleyebilirsiniz. Paslanmaz metal, krom ve sert plastik malzemelerden üretilen ürünler dayanıklılığı ile kullanıcılarını memnun eder. Oto başlık yayı modelleri tasarımlarına göre farklılık gösterir. Bazı ürünler yalnızca dekoratif amaçlı kullanılır. Metal ve krom malzemelerden üretilen oto başlık yayları ise model özelliklerine göre güvenlik sağlar. Kolayca monte edilen yaylar, standart ölçülerde üretilir. 1-2 cm’lik farkları olan ürünlerin ölçüleri markalara göre değişiklik gösterir. Uzun ve kısa modeller arasında ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Standart ölçülere sahip kafalık demirleri her oto başlık yayı ile uyum sağlar. Renkli alternatifler sunan ürünlerle, koltuk kılıflarına uygun bir tercih yapabilirsiniz.Set halinde satılan kafalık yayları, markalarına göre 2’li ve 4’lü halde satılır. Ürün seçimi yapmadan önce paket içeriklerini inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza göre 2’li ve 4’lü oto başlık yaylarını tercih edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery