Oto Koltuk Kılıfı

Oto Koltuk Kılıfı Fiyatları

3281 Ürün gösteriliyor.
Oto Koltuk Kılıfı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Koltuk Kılıfı modelleri ve Oto Koltuk Kılıfı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Koltuk Kılıfı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Autoen, Trixie, Modatools, Babyjem. 3281 adet Oto Koltuk Kılıfı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Koltuk Kılıfı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Koltuk Kılıfı markası:

En Çok İncelenen Oto Koltuk Kılıfı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Koltuk Kılıfı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3281 Oto Koltuk Kılıfı modeli içerisinde en ucuz Oto Koltuk Kılıfı fiyatı 7.99 TL iken, en yüksek Oto Koltuk Kılıfı fiyatı 2569.91 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Koltuk Kılıfı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Koltuk Kılıfı fiyatı ise 142.05 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Koltuk Kılıfı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Koltuk Kılıfı

Günümüzde sıklıkla kullanılan araçların özel aksesuarlarından olan oto koltuk kılıfı daha rahat ve güvenli sürüşlere destek olur. Modellerin çoğunun her araç türüne rahatlıkla entegre edilmesi, kullanım kolaylığı yaratır. Bunun yanı sıra koltuk kılıfları hem ön hem de arka koltuklarda kullanılabilir. Koltuk kılıfları sayesinde araçların orijinal kumaş üzeri kaplanabilir. Kumaşın deforme olmasını önleyen ürünler, tüketicilerin beklentilerini karşılar. Ayrıca orijinal kumaş yapısında oluşacak sigara yanığı gibi çevresel etkenlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Koltuk kılıfları kolay ve pratik biçimde takılıp sökülebilir. Birçoğu yıkanabilen ürünler olduğundan dolayı, temizliği rahat biçimde yapılabilir. Kılıflar araç içindeki orijinal döşemeyi korurken, aynı zamanda renk ve desen çeşitliliği ile araç içine ferah bir görünüm kazandırır. Koltuk kılıfı üretimi yapan firmalar fresh ve şık renkler tercih ederek, ürünlerin araç içi dekorasyonuna uyum sağlamasını kolaylaştırır. Özellikle kir, toz, leke gibi istenmeyen durumların önüne geçilmiş olur. Koltuk kılıfları araçların orijinal kumaşlarının ilk günkü gibi kalmasına yardımcı olur. Özellikle araç satışı konusunda önemli detaylardan olan orijinal döşemeler, kılıflar sayesinde korunabilir. 

Oto Koltuk Kılıfı Modelleri ve Özellikleri

Günümüz piyasasında gelişen ar-ge teknolojileri, koltuk kılıflarının çeşitlenmesini sağlar. Oto koltuk kılıfı modelleri her ihtiyaca uygun olarak farklı özellikler taşır. Tüketicilerin taleplerinin karşılanması doğrultusunda üretilen koltuk kılıfları, bel ve bacak desteği sağlama, terlemeyi önleyici sistem teknolojisi gibi unsurlarla fark yaratır. Araçların tarz, stil, koltuk tasarımlarına uygun olarak üretilen ürünler, beklentileri karşılar. Oto koltuk kılıfı silikonlu modelleri, her araca uygun airbag sistemi ile çalışan ürünler arasında bulunur. Konforun ve rahatlığın ön plana çıktığı modeller içlerinde silikon ve sünger desteği barındırır. Uzun saatler araç kullandıktan sonra oluşan bel ağrıları gibi istenmeyen durumların önüne geçen modeller, çeşitli renk tasarımlarına sahiptir. Oto koltuk kılıfı ortopedik modellerinde bel ve sırt desteği sağlayan bölümler yer alır. Konforlu ve rahat sürüşler için ideal olan modeller, genellikle her iki yandan ortopedik desteğe sahiptir. Koltukların köşe kesimleri sürtünmenin fazla olduğu yerlerdir. Bu nedenle kılıfların köşeleri ergonomik koruyucu önlemler içerir.

Oto koltuk kılıfı atlet modelleri farklı renk ve desen çeşitliliği içerir. Hem yerli hem de yabancı araçlarla uyum sağlayan modeller, terleme ve koku gibi olumsuz durumların önüne geçer. Dört farklı noktadan sabitlenebilen modeller, konforlu sürüşleri destekler. Isıtmalı oto koltuk kılıfı çeşitlerinde ısıtma minderi koltuk kılıfının içine entegre edilir. Özellikle soğuk kış aylarında sıklıkla kullanılan modeller, sıcak ve rahat sürüşlere olanak sağlar. Isıtma özelliğine sahip olan koltuk kılıfları araç içinde yüksek bir görünüme neden olmaz. İnce ve hafif yapısı ile pratik kullanım yaratır. Oto koltuk kılıfı geçmeli şekilde tasarlanan modeller hem ön hem de arka koltuklarda kullanılabilir. Bazı modeller ergonomik boyun yastığı içerebilir. Rahat sürüş keyfine olanak sağlayan modeller, pratik biçimde araç içine entegre edilir. Oto koltuk kılıfı lastikli modelleri genellikle penye kumaş türüne sahiptir. Ürünlerin terletme ve koku yapmaması tüketicileri memnun eder. Ayrıca çamaşır makinelerinde de yıkanabilen modeller, temizlik açısından kullanım kolaylığı yaratır. Genel olarak ön koltuklarda tercih edilen lastikli koltuk kılıfları, istenildiği takdirde arka koltuklara da takılabilir.

Oto Koltuk Kılıfı Fiyatları

Kullanıcı istek ve taleplerine uygun olarak üretilen koltuk kılıfları farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle oto koltuk kılıfı fiyatları modelden modele farklılık gösterebilir. Isıtmalı olan modellerde, kılıf içindeki ek ısıtma süngeri fiyatlarda artışa neden olabilir. Bunun yanı sıra bazı modellerde boyun yastığı olarak bilinen ortopedik tasarımlar mevcuttur. Boyun yastığına sahip olan ürünler, diğer modellere nazaran yüksek fiyatlı olabilir. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise koltuk kılıfının kumaş yapısıdır. Bazı kılıflar penye özellikli kumaş içerirken, bazıları ise deri ya da hasır modeline sahiptir. Modelden modele değişiklik göstermekle birlikte, genel olarak penye kumaş yapısına sahip olan ürünler uygun fiyatlıdır. Bunun yanı sıra oto koltuk kılıfı seti içerisinde hem bel hem de boyun destekleyici aparatlar barındırır. Set olarak satılan modeller, tekli satılan ürünlere göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Modellerdeki renk ve desen tasarımları fiyatlarda değişiklik yaratabilir. Modern yapıları ile araç içine şıklık katan kılıflardan bazıları ortopedik özelliklere sahiptir. Bel ve sırt ağrılarının önüne geçildiği bu modeller, yüksek fiyatlı olabilir. Sizler de oto koltuk kılıfı modelleri fiyatları için cimri.com internet sitesini takip edebilir, pratik şekilde fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Oto Koltuk Kılıfı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto koltuk kılıfı çeşitleri tüketici isteklerine uygun olarak farklı özellikler içerir. Araçlar için özel olarak üretilen koltuk kılıfı satın alırken birtakım özelliklere dikkat etmek, kullanım açısından avantaj yaratır. Yerli ve yabancı araçlara uyum sağlayan modellerin tercih edilmesi, ürünün daha uzun süre kullanılmasına yardımcı olur. Ayrıca ürünlerdeki ortopedik tasarımlar sayesinde vücut ağrılarının önüne geçilebilir. Bunun yanı sıra özellikle soğuk kış aylarında konforlu sürüşler sağlayan ısıtmalı modeller, birçok tüketici tarafından tercih edilir. Koltuk kılıfı satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise, modellerin bel ve sırt ağrılarını engelleyici özellikler içerip içermediğidir. Vücut ağrılarına engel olan modeller, tüketicilere kullanım avantajı yaratır. Bunun yanı sıra ürünlerdeki naylon karışımların daha az olması önem taşır. Terletme ve kokuya neden olan naylonlar, zaman içerisinde birtakım sorunlar yaratabilir. Ayrıca toz, kir ve sıvıları hapsederek alt döşemeye ulaştırmaması dikkat edilmesi gereken unsurlar arasındadır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery