Torpido Aksesuarları & Bakımı

En Ucuz Torpido Aksesuarları & Bakımı Fiyatları

47 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Torpido Aksesuarları ve Bakımı Ürünleri Nelerdir?

Torpido aracınızda bulunmasını istediğiniz eşyalarınızı konumlandırmanızı sağlayacak sağ ön koltuğun önünde bulunan çekmeceli bölümdür. Torpido aksesuarları ve bakımı ürünleri arasında yer alan torpido kaplama, bozulmuş, çatlamış ya da araçlarında değişiklik yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bir başka ürün çeşidi ise torpido kaydırmaz ped, torpido gözü zeminine yerleştirilen ve torpido içindeki malzemelerin kaymasını önleyen bir örtüdür. Araçların pek çoğunda orijinal paketle sunulmaz. Sonradan alınan bir oto aksesuarıdır. Akıllı kese sayesinde telefonunuzu ya da araç içinde kaybolmasını istemediğiniz eşyanızı sabitleyebilirsiniz. Bu ürünlerin araç içine takılması çok kolaydır. Herhangi bir montaj işlemi gerektirmez. Bu keselerin, vantuzlu tutunma aparatları vardır. Bu aparatlar, cam gibi düz yüzeylere kolayca yapıştırılabilir. Torpido bakımı ürünleri sayesinde kirlenen torpidonuzu temizleyebilirsiniz. Parlatıcı, temizleyici, krem, sprey ve bakım sütü gibi ürünleri alarak aracınızın içini ferah hale getirebilirsiniz. Araç içerisinde seyir halindeyken bazı küçük eşyaları kullanma ihtiyacımız olabilir. Bozuk para, mendil, toka, küpe gibi bu eşyaları çantamızda muhafaza ettiğimizde araba kullanırken bulmakta zorlanabiliriz. Bu eşyaları torpidoya koymanız zordur. Bozuk para gibi küçük eşyalar torpido açıldığında düşebilir veya arkalara doğru kayarak zor bulunur hale gelebilir. Küçük eşyalarımızı çantamıza koyduğumuz durumda ise yine bir vakit kaybı yaratır. Bu nedenle torpido kutusu sayesinde bu eşyalarınızı koyabilir ve kolayca bulabilirsiniz. Torpido mendil ve tutucular sayesinde aracınızın içinde peçete bulundurup sabitleyebilirsiniz. Tüm bu ürünleri torpido aksesuarları ve bakımı kategorisi altında inceleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Torpido Bakımı Nasıl Yapılır?

Hem deri kaplama hem plastik ya da vinil kaplamalarda kullanılan çeşitli torpido temizlik ürünleriyle birlikte güzel bir görünüm elde edebilirsiniz ve torpidonuzu parlatabilirsiniz. Özellikle herhangi bir destek almadan kendiniz yapabilirsiniz. Torpido bölümünüzün mat ya da parlak olmasını sağlayabilir ve parlaklık boyutunu kendiniz ayarlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra özel sütlerle birlikte de bakımı yapabilirsiniz. Tüm bu bakımları yaparken kullanmanız gereken yumuşak bir süngerdir. Ayrıca tüm bu ürünleri sadece torpido değil, vites topuzu, göğüs, iç ve dış kapılar içinde kullanabilirsiniz.

Torpido Aksesuarları ve Bakımı Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Torpido aksesuarları ve bakımı fiyat aralıkları modele, markaya ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Torpido kaplama 100 - 200 TL, torpido kaydırmaz ped 10 - 40 TL, akıllı kese 10 - 20 TL, torpido bakımı 10 - 50 TL, torpido kutusu 10 - 50 TL ve torpido mendil ve tutucular 10 - 30 TL fiyat aralıklarında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan torpido aksesuarları ve bakımı ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca sıraladığınız torpido aksesuarları ve bakımı ürünlerinin fiyatları değiştiği an haberdar olabilirsiniz.