Torpido Kaplama

Torpido Kaplama Fiyatları

3115 Ürün gösteriliyor.
Torpido Kaplama fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Torpido Kaplama modelleri ve Torpido Kaplama fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Torpido Kaplama kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Honda, Hyundai, Bosse, Bmw. 3115 adet Torpido Kaplama fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Torpido Kaplama Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Torpido Kaplama markası:

2021 yılı Torpido Kaplama Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3115 Torpido Kaplama modeli içerisinde en ucuz Torpido Kaplama fiyatı 14.09 TL iken, en yüksek Torpido Kaplama fiyatı 853.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Torpido Kaplama fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Torpido Kaplama fiyatı ise 260.64 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
DMK Fiat Tipo Tempra 1991 Sonrası Maun 22 Parça  Torpido Kaplaması
DMK Fiat Tipo Tempra 1991 Sonrası Maun 22 Parça Torpido Kaplaması
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Torpido Kaplama

Aracın görseline önem veren kullanıcılar torpidolarının araç içi ile uyumuna, görselliğine oldukça önem verirler. Güneş kaynaklı rengi solan bir torpido görünümü tercih edilmeyen bir durumdur. Ayrıca zaman içinde kabarmalar veya çatlaklar oluşabilir. Bu noktada kullanıcı torpido kaplama ile istediği görünüme rahatlıkla ulaşabilir. Örneğin, deri kaplama zaman içinde soyulabilir ancak kullanıcı aynı ürün ile kullanıma devam etmek isteyebilir. Torpido deri kaplama ile kısa süre içinde istediği görünüm ile aynı şekilde kullanmaya devam edebilir. Özellikle görselliğe fazlası ile önem veren kullanıcılar için önemli bir noktadır. Koltuk uyumunun devamı için aynı renk seçilebilir. Araç ön görselinin daha canlı olması için farklı materyallerin de seçimine gidilebilir. Seçilen materyalin sağlam olmasına dikkat edilmesi önemlidir. Yenileme işlemine karar verilmesi ve yapılması sonrasında temizliğine önem verilmesi doğru olur. Uygun bakımlarının yapılıp, kontrol edilmesi yıpranmanın önüne geçer ve uzun süre kullanım imkanı sunar. Hem estetik görüntü imkânı vermesi hem de kalitenin aynı şekilde devam etmesi sonucunda tüketici memnuniyeti oluşur.

Torpido‌ ‌Kaplama‌ Modelleri

Kullanılan materyale ve koruyuculuk özelliğine göre farklı tasarım imkânı sunan çeşitler söz konusudur.  Ürün seçeneklerinin çeşitliliği oldukça fazladır. Bu noktada ihtiyaca veya görsel beğeniye göre seçim imkânı sunar. Özel araçlara göre üretilen seçenekleri de söz konusudur. Özellikle koruyucu özelliği olan ürünlerin dışında şahin araç modeline göre Şahin torpido kaplama seçeneğine gidilebilir. Bu noktada farklı seçenekler mevcuttur. Gelişen teknoloji ve üretim imkânlarının artması ile istenilen araca uygun ürünler yapılabilir. Böylelikle Doğan marka araç için Doğan torpido kaplama tercih edilebilir. Yıpranmanın önüne geçilmek için değişim düşünülen bu ürün seçimlerinde fazla çeşitlilik söz konusu olduğu için araç içi özel modeller tasarlanmıştır. Yine bu noktada Tempra torpido kaplama seçimi yapılması imkanı sunan modeller söz konusudur. Aynı zamanda aracın içi farklı renkte de kaplanabilir. İstenilen şekil ve renk tamamen kullanıcının kendi beğenilerine göre değişebilir ve uygulanması mümkündür. Tek bir ürün seçimi ile sınırlı kalmayıp, koltuk modeline göre uygun modelin seçimi yapılabilir. Ayrıca koruma özelliğinin arttırılması için karbon uygulaması üzerine eklenebilir. Bu özellik sayesinde güneş ışınlara karşı dayanıklılığı arttırılmış olur. Araç kaplandıktan sonra da istenilen cila ile temizlenmesi ve bakımın yapılması oldukça kolaydır. Temizlemesi yapılırken sünger kullanımının tercih edilmesi daha doğru olur. Bu açıdan kullanıma dikkat edilmesi mevcut rengin korunmasına yardımcı olur. Böylelikle aynı ürün uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Kullanıcı sadece renk olarak değil ahşap, metalik gibi farklı yüzey görünüm imkanı sunan kaplamaları da tercih edebilir. Uygun fiyatlar ile istenilen kaplama seçeneklerine kolay ulaşılır. İlgili ürün satın alınmadan  ve uygulanmadan önce çeşitlerini incelemek, özelliklerine dikkat etmek gerekir. Bu açıdan ürünün sağlam materyalden üretilmiş olmasına dikkat edilerek sonrasında diğer özellikleri de değerlendirilmelidir. Her türlü kaplama işlemi için güncel ürünlerin takibinin yapılması daha sağlam ve renk seçeneklerin imkânlarından kullanıcın yararlanmasına destek sunar. Böylelikle araç içi tasarım veya farklı işlemler için kaplama tercih edilebilir ve araçların havasını farklı tasarımlar ile değiştirmeyi mümkün kılan seçeneklere kolaylıkla ulaşabilir.

Torpido‌ ‌Kaplama‌ Fiyatları

Torpido kaplama fiyatları kullanılan materyalin kalitesine, dokusuna ve özel üretim olmasına göre değişiklik gösterebilir. Kullanıcın ihtiyacına göre istenilen renk ve seçeneklerde hazırlanabilmesi mümkündür. Araba içindeki uyuma göre tercih edilebilme  imkanı sunar. Ayrıca görselliğin dışında daha koruyucu bir etki sunması için karbon torpido kaplama seçimi yapılması doğru olur. Dış etkilere karşı koruyucu olan karbon maddesi ile daha uzun süre kullanım sağlanır. Tasarım imkânı veren ürün seçeneklerinin fiyat aralıkları piyasa koşullarına göre normal olduğu söylenebilir. Ürün çeşidinin fazla olması kullanıcın kendi bütçesine uygun aralıkta seçim yapmasına imkan verir. İç alan tasarımına ve genel görünümün uyumlu olmasına önem verilmesi durumunda oldukça fazla çeşide ulaşılabilir. Örneğin, torpido kaplama folyo ile mevcut gri görsellik uyumu ile şık bir hava katmış olur. Özel tasarım havası veren ürün seçeneklerin fazla olması ve kullanıcının da aynı oranda ilgisinin artması ile fiyat seçenekleri geniş bir aralıkta tüketiciye sunulur.  Bu noktada araç içindeki görselliğin sağlanması için etkili renkler ve tasarımlar seçilebilir.

Torpido‌ ‌Kaplama‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Arabalarda görünümün görsel açıdan güzel görünmesini sağlayan torpidoların önemi büyüktür. Araba içerisindeki koltuklarla yakaladığı uyum göze daha güzel görünmesini sağlar. Torpidonun genel görünüşün parlak ve yeni olması da yine görsel etkenlerden birisidir. Bu açıdan torpido görünümünün renginin solması veya çatlakların oluşması kullanıcı tarafından beğenilmemesine neden olur. Kullanıcılar bu noktada torpidoyu tekrar kaplama yoluna gidebilir.  Örneğin, gri bir koltuk düzenine sahip araba için alüminyum torpido kaplama seçilmesi daha doğru olur. Böylelikle araba içinde tam bir uyum sağlanır. Kaplama yapılırken önce mevcut görünüm için uyum önemlidir.  Ayrıca seçilen malzemenin kaliteli görünümü de önemlidir. Seçilen kaplamanın uygulama aşamasında potluk olmamasına dikkat edilmesi doğru olur. Kullanılan materyalin doğru seçilmesi sonucunda araç içindeki kaplama güneşten doğrudan etkilenmez. Böylelikle yıpranma ve ısınma kaynaklı renkte soyulma meydana gelmemiş olur. Uygulama aşamasından sonra doğru ürün seçilmiş ise temiz ve kuru tutularak uzun süre kullanım imkânı sunar. Kaplamada bozulma meydana gelmez ise araç içi görsellik güzelliğini korumaya devam eder.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery