Torpido Kutusu

Torpido Kutusu Fiyatları

118 Ürün gösteriliyor.
Torpido Kutusu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Torpido Kutusu modelleri ve Torpido Kutusu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Torpido Kutusu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: KalitePlus, Autoen, Modacar, Dreamcar, Accessorypart. 118 adet Torpido Kutusu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Torpido Kutusu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Torpido Kutusu markası:

En Çok İncelenen Torpido Kutusu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Torpido Kutusu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 118 Torpido Kutusu modeli içerisinde en ucuz Torpido Kutusu fiyatı 23.53 TL iken, en yüksek Torpido Kutusu fiyatı 277.4 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Torpido Kutusu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Torpido Kutusu fiyatı ise 102.8 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Torpido Kutusu

Taşıtlarda bulunan aksesuarlar güvenli yolculuğun şartıdır. Araçlarda sürücünün hayatını kurtaracak ayrıntılar olduğu gibi keyifli yolculuk yapmasını sağlayan aletler de vardır. Bu aletlerden biri de torpidolardır. Araç süren kişiler torpido gözleri sayesinde önemli eşyalarını bu kısma koyarlar. Zira yolculuk esnasında sabit durmayan her ürün araçtakilerin can güvenliğini tehlikeye atar. Bu yüzden trafik denetimlerinde görevlilerin araçta kontrol ettiği durumlardan biri de aracın ön cam kısmında bulunan materyallerdir. Hem can güvenliğinin sağlanması hem de gerekli görülen eşyaların düzenli olarak kalması için torpido önemli bir ayrıntıdır. Kullanıcı torpido gözüne aracın ruhsatı başta olmak üzere, kişisel eşyalarını da koyabilir. Bu sayede araç içerisinde görüntü kirliliği oluşmaz. Ayrıca araç hareket halinde iken kolayca yer değiştirebilecek ürünler de torpidoda muhafaza edilebilir. Şoförler bu sayede yolculuk esnasında dikkatleri dağılmadan istedikleri ürüne kolayca erişebilir. Araçların orijinal üretiminde bulunan torpido kutusu zamanla deforme olabilir ya da herhangi bir darbeden dolayı hasar görebilir. Kullanıcılar, araçlarına uygun torpido kutusu almayı tercih edebilir. 

Torpido Kutusu Modelleri

Torpido kutusu normalde aracın fabrika üretiminde bulunan bir özelliktir. Fakat kullanıcılar torpidonun işlevinden veya tasarımından memnun olmayabilir. Bundan dolayı yeni bir torpido kutusuna ihtiyaç duyulabilir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanan farklı model ve şekildeki torpido kutuları araca monte edilebilir. Kolay bir işlem ile torpido kutusu yenilenir ve kullanıcıların istediği formatta olabilir. Torpido hasar aldığında illa değiştirilmesi gerekmeyebilir. Kullanıcılar herhangi bir hasar durumunda torpido onarım yolunu da seçebilir. Taşıt sahipleri bu sayede boyutundan ve iç dizaynından memnun kaldıkları torpidolarını değiştirmek zorunda kalmaz. Torpidoları değiştirmeden istenilen şekle getirmek de mümkündür. Bunun için özel olarak üretilen torpido düzenleyicileri bulunur. Düzenleyiciler sayesinde torpido içerisinde ek alan oluşmuş olur. Böylece farklı özellikteki eşyalar tasnif edilebilir. Torpido organizer olarak da bilinen bu aparatlar, kullanıcıların işlerini kolaylaştıran önemli bir aksesuardır. Organizerlerin en önemli işlevi içerisinde bulunan eşyaları türlerine ve özelliklerine göre sınıflamaktır. Hayatı daha pratik ve kolay hale getiren organizerler, taşıtlar için de ayrıca hayati öneme sahiptir. Yolculuk esnasında ihtiyaç duyulan eşyanın kolay alınabilen yerde ve düzende olması hem sürücü hem diğer yolcular için büyük önem arz eder. Öne çıkan ve ilgiyle takip edilen bir diğer ürün torpido filesi olarak bilinir. Fileler torpidonun üst, yan ya da alt köşesine monte edilebilir. Kolay takılma işleminin ardından bir göz daha depolama imkanı sunan fileler görsel olarak da hoş durur. Kullanım imkanı ve görselliği nedeniyle oldukça fazla tercih edilen torpido fileleri, farklı ebatlarda ve ölçülerde üretilir. Kullanım alanınızın yerine göre bu ürünlerden kolaylıkla temin ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle gerekli ve acil olan evrakların, notların saklanması bu fileler ile daha pratik bir hal alır. Aracınızın daha düzenli görünmesini sağlayarak ferah bir görünümün de kapısını aralar.Düzenli bir depolama için gerekli olan torpido düzenleyiciler ile her aracın özelliğine göre farklı modellerde ve ölçülerde tasarlanır. Böylece aracınızın içinde farklı bir depolama alanı oluşturmuş olursunuz. Yolculuk esnasında bir araç için gerekli olan tüm aparatların saklanmasını kolaylaştıran torpidolar kullanıcı için büyük kolaylık sağlar.

Torpido Kutusu Fiyatları

Torpido kutusu fiyatları ürünün modeli, bulundurduğu donanımlar, özellikler doğrultusunda değişiklik gösterir. Torpido kutularının ölçüleri de araçların özelliklerine göre farklılık gösterir. Pratik bir depolama alanı sunan torpido kutuları farklı aksesuarlar ve aparatlar ile daha kullanışlı hale getirilir. Özellikle file, ek göz gibi parçalar fiyat aralığını belirleyen unsurlar olarak karşınıza çıkar. Torpido kutularının yüzey alanında kullanılan malzemeler de fiyat aralığını belirleyen bir diğer faktördür. İçinde yer alan kumaş yapısı, bölmeleri, kilit versiyonları farklı fiyat aralıklarını da beraberinde getirir. Cimri. com sitesinde yer alan haberlerden biri de indirim ve kampanya duyurularıdır. Fırsat ürünlerden anında haberdar olarak dilediğiniz torpido kutularını ve diğer aparatlarını oldukça makul fiyat aralığında temin edebilirsiniz. Siteye yönlendirme ve filtreleme özellikleri sitenin öne çıkan bir diğer özelliğidir. Zaman kaybetmeden ürünler hakkında daha çok bilgi sahibi olursunuz ve böylece hem bütçenizden hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Öne çıkan bir diğer ürün ise torpido korumadır. Güvenli bir kullanım için gerekli olan torpido koruma aparatları oldukça uygun fiyat aralığında kullanıcılara sunulur.

Torpido Kutusu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Torpido kutusu temin ederken öncelikle aracınıza ve kullanacağınız bölüme uygun olup olmadığını tespit ederek işe başlayabilirsiniz. İdeal ölçülerde temin edeceğiniz torpido kutuları pratik ve kolay kullanımı beraberinde getirir. Torpidoların bakımı ve temizliği öne çıkan bir diğer önemli husustur. Torpido onarım konusunda hassasiyet gerektiren başlıklar oldukça fazladır. Daha uzun ömürlü bir kullanım için yüzey alanının hasar görmeyeceği maddeler ile temizliğini yapmak yerinde olur. Aksi takdirde ürün dönüşü olmayan hasarlara maruz kalabilir. Torpido kutularının araca yerleştirilme mekanizması dayanıklı olsa da titiz ve özenli bir kullanım oldukça önemlidir. Sert kullanım sonucunda torpido kutusu yerinden çıkabilir. Ayarının ve onarımının yapılması yetkililerce yapılırsa daha doğru olur. Tamiri amatör kişiler tarafından yapıldığında dönüşü olmayan hasarlar bırakabilir. Daha uzun ömürlü bir kullanım için özenli ve sık bir bakım rutini olmazsa olmaz bir kuraldır. Daha düzenli, temiz ve titiz bir hayat için yaşam alanlarının depolama özellikleri önemli yere sahiptir. Araçlar da yaşam alanlarından biri olarak günlük hayatta karşınıza çıkar ve düzenli görünümü ile ferah kullanım imkanı sağlar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery