Akıllı Kese

Akıllı Kese Fiyatları

2 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Akıllı Kese fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Akıllı Kese modelleri ve Akıllı Kese fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Akıllı Kese kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Dreamcar. 2 adet Akıllı Kese fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Akıllı Kese Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Akıllı Kese markası:

En Çok İncelenen Akıllı Kese Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com

2021 yılı Akıllı Kese Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2 Akıllı Kese modeli içerisinde en ucuz Akıllı Kese fiyatı 20.0 TL iken, en yüksek Akıllı Kese fiyatı 20.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Akıllı Kese fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Akıllı Kese fiyatı ise 20.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Akıllı Kese Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Akıllı Kese modelleri arasında en çok indirim bulunan 2 Akıllı Kese modeli:
Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Akıllı Kese

Araç kullanım esnasında konsantrasyon hayati önem taşır. Araç kullanırken aracı daha konforlu ve güvenli bir hale getirebilmek için belirli iç aksesuar kullanmakta büyük fayda vardır. Oto aksesuar ürünleri üretimi sağlayan birçok marka tarafından araç içi düzenleyici aksesuarlar üretilerek satışa sunulur. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bu aksesuarlar sürüş esnasında konsantrasyonu bozmadan emniyetli bir ilerleme kaydetmenize olanak tanır. Özellikle gün boyu direksiyon başında olan araç kullanıcıları için çok daha gerekli olan araç içi aksesuarlar arasında en önemli yeri akıllı kese grupları alır. Akıllı keseler organize görevi üstlenerek araç içinde düzenli bir alan oluşturmanızı sağlar. Dikkatinizi dağıtacak her parçayı içinde muhafaza edebileceğimiz akıllı keseler sayesinde yolculuklar çok daha güvenli ve kaliteli olur. Şoförün dikkatini dağıtacak her parçayı içine koyabileceğiniz akıllı keselere birçok farklı oto aksesuar ürünleri üreten markadan ulaşmak mümkündür. Sağladığı düzenle araç içinde konfor alanı oluşturan akıllı keseler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. 

Akıllı Kese Çeşitleri

Motorlu araç kullanırken en önemli olgu dikkattir. Dikkatli araç kullanımı hayati önem taşır. Yol gidişte konfor alanı oluşturulmalı ve her türlü önlem alınarak can güvenliği sağlanmalıdır. Bu sebeple araç içinde kullanımı sağlanması gerekli olan aksesuarların önemi büyüktür. Araç hareket halinde iken en ufak bir tedbirsizlik şoförün dikkatini dağıtabilir ve olumsuz durumlar doğurabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek ve önlem almak için belirli toparlayıcı aksesuarlara gerek duyulur. Bu aksesuarlar arasında en sık tercih edilen ve kullanımı sağlananlar akıllı kese gruplarıdır. Akıllı keseler araç içi kullanımda oldukça ergonomik bir kullanım alanı sunar. Akıllı keseler sayesinde araç içinde dağınık duran her eşyayı içene aşarak düzenli bir görünüm oluşmasına olanak tanır. Telefon, anahtar, şarj cihazı, çakmak, para, dezenfekte ürünleri gibi birçok ürünü tek bir noktada toplayabilir kendinize güvenli bir konfor alanı oluşturabilirsiniz. Bu sayede araç içinde ki dağınık ve karmaşık görüntü ortadan kalkarak düzenli bir form elde edebilirsiniz. Araç içinin düzeni şoför için büyük önem taşır. Araç seyir halinde iken dikkat dağıtabilecek her cismi ortadan kaldırmak gerekir. Örneğin; akıllı kese kullanımı sağlayarak aracınızın içinde düzenli bir görünüm oluştururken şık bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Özellikle uzun yol şöförleri ya da gün içinde sürekli araç kullanmak zorunda olan şöförler için olmazsa olmaz aksesuar grupları arasında yer alan akıllı keseler, şoförlerin odağını tam anlamı ile yolda tutar. Akıllı keseler sayesinde çok daha güvenli bir yolculuk yapmanız mümkündür. Ürünler genellikle araç içi kalorifer peteklerine monte edilerek kullanılabilir hale gelir. Kullanıcılar tarafından en sık sorulan soru Carub akıllı kese nasıl takılır yönünde olur. Akıllı keselerin montajı oldukça basittir. İster çift taraflı akıllı bant ile yapıştırma yöntemli kullanım sağlayabilir  isterseniz de araç içinde ki kalorifer peteklerine klips yardımı ile kolaylıkla takabilirsiniz. Araç içi düzenleyici olarak bilinen akıllı keselerin içine kart, cüzdan, telefon, anahtar, fil, navigasyon cihazı gibi akla gelebilecek küçük formlu birçok eşyanızı koyabilir araç kullanım esnasında hızlı erişim sağlayabilirsiniz. 

Akıllı Kese Fiyatları

Otomobil aksesuarları birçok farklı türden oluşur ve hepsi ayrı fiyat etiketleri gösterebilir. Araç içi aksesuarların sürüş güvenliği açısından önemi büyüktür. Birçok farklı türde araç aksesuarı bulunur ve bunlardan en sık tercih edileni toparlayıcı olanlarıdır ve değişken fiyat oranları gösterir. Akıllı kese olarak satılan toparlayıcı organizeler en sık kullanım sağlanan aksesuar gruplarıdır. Birçok farklı özellik gösteren ürün grubu fonksiyonelliklerine göre ücretlendirilir. Birkaç boyut ile satışı sağlanan akıllı keseler büyüklüklerine göre de fiyatlandırılabilir. Farklı kumaş seçenekleri ve renkleri arasından zevkinize uygun tercihi yapabilirsiniz. Keselerdeki göz sayısı da fiyatları etkileyen en önemli detaylardan biridir. Otomobil aksesuarları üretici markaların satış politikalarına göre ücretlendirilen ürünler her bütçeye uygunluk sağlar. Özellikleri bakımından oldukça ergonomik olan Akıllı kese kurulumu bakımından da oldukça pratik olup fonksiyonelliklerine göre uygun fiyat performansı gösterir. Farklı satış markaları tarafından satışı sağlanan ürün grubunun fiyat performanslarına ulaşmak için cimri.com’u ziyaret edebilir tek tıkla tüm markalardaki  fiyat etiketlerine liste halinde ulaşabilirsiniz.

Akıllı Kese Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Otomobil içleri için belirli organizeler bulunur ve bu organizeler oldukça kolaylaştırıcı özelliklere sahiptir. Araç sürüş esnasında oldukça pratik kullanım kolaylığı sağlar. Bu organizeler akıllı kese adı altında satışa sunulur. Akıllı kese satın almadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç önemli özellik vardır. Araç içi kullanıma uygunluğu ve boyutları büyük önem taşır. Çeşitli kumaş türleri ile üretimi gerçekleşen ürün gruplarından en uygun olanı tercih etmek gerekir. Araç içi düzenleyici görevi üstlenen akıllı keseler içine birçok küçük malzemeyi taşıyabilir. Araç içinde taşımanız gereken malzeme yoğunluğuna göre ürün boyutu tercih etmeniz gerekir. Araç içinde ki düzen konsantrasyon açısından da çok büyük önem taşır. Araç içi düzenleyiciler telefon, anahtar, kart, mini cüzdan gibi birçok farklı ve küçük boyutlu eşyalarınızı bir arada düzenli bir şekilde taşıyabilir. Sürekli kullanım sağlanacağından kaynaklı yıkanabilir kumaş özellikli olanların tercih edilmesi gerekir. Birçok akıllı kese yıkanabilir özellikte üretilir. Kumaş rengini zevkinize göre belirleyebilirsiniz. Birçok kullanıcının en merak ettiği sorular arasında Akıllı kese montajı nasıl yapılır yönünde olur. Ürün montajları hakkında ve tüm bu özellikler göz önünde bulundurularak istediğiniz akıllı keseye ulaşmak için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery