Oto Bagaj Sistemleri

Oto Bagaj Sistemleri Fiyatları

15 Ürün gösteriliyor.
Oto Bagaj Sistemleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Bagaj Sistemleri modelleri ve Oto Bagaj Sistemleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Bagaj Sistemleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, Bmw, Knk, Automix, Lampa. 15 adet Oto Bagaj Sistemleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Bagaj Sistemleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Bagaj Sistemleri markası:

2021 yılı Oto Bagaj Sistemleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 15 Oto Bagaj Sistemleri modeli içerisinde en ucuz Oto Bagaj Sistemleri fiyatı 8.81 TL iken, en yüksek Oto Bagaj Sistemleri fiyatı 1750.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Bagaj Sistemleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Oto Bagaj Sistemleri fiyatı ise 76.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Bagaj Sistemleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Bagaj Sistemi

Otomobil satın alırken, kullanıcıların en çok dikkat ettiği konulardan biri de oto bagaj yapısı ve hacmidir. Çünkü geniş ailelerle yapılacak uzun yolculuklarda, ihtiyaç duyulacak her türden eşyanın aracın bagajına sığması önemlidir. Ancak bazen çok geniş ailelerde, tatil, kamp gibi aktivitelere giderken araçların bagaj hacimleri ihtiyaç duyulan eşyaları almaya yeterli gelmeyebilir. Bu durumda kullanılacak bazı yardımcı aparatlarla mevcut bagaj hacmini en işlevsel şekilde kullanabilir; ya da aracınızda yeni depolama alanları oluşturabilirsiniz. Doğru malzemeden üretilmiş uygun aparatlarla aracınızın tavanını depolama alanı olarak kullanabilir, buraya koyduğunuz eşyalarınızı, su geçirmez malzemeyle kaplayıp yolculuk boyunca yağmur toz ve kirden uzak kalmasını sağlayabilirsiniz. Otomobil bagajlarının tek işlevi, eşya taşımak değildir. Bunun yanında bazı kullanıcılar araçlarının bagajlarında kurdukları oto bagaj ses sistemi ile, araçlarını hareket eden bir müzik kaynağına çevirebilir, bu sayede keyifli yolculuklar esnasında en sevdikleri müzik parçalarını dinleyebilirler. Bagajlarını en işlevsel şekilde kullanmak isteyen kullanıcılar, kolay yöntemlerle bu amaçlarına ulaşabilirler.

Oto Bagaj Sistemi Çeşitleri

Sahip olunan otomobillerin bagaj hacimleri, aile bireylerinin sayısının artmasıyla, ya da yapılacak seyahatin gereksinimlerine bağlı olarak yeterli gelmemeye başlayabilir. Bazı kullanıcılar minimum bagaj hacminden en büyük depolama alanını elde etmek isterler. Bazı kullanıcılar ise bagajlarını, en kaliteli ses sistemlerini kurabilecekleri bir mekan olarak görürler. Piyasadaki pek çok ürün çeşitli türden kullanıcıların bu ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir. Otomatik bagaj sistemleri, bagajın yeterli gelmediği durumlarda, aracın tavanında kurulan kızaklı bir sistemle bu bölgeye çok çeşitli eşyaların yüklenebilmesine olanak sağlar. Kurulan bu sistemle, en geniş hacimli bagajlara bile sığması mümkün olmayan bisiklet, motosiklet, sörf tahtası, kayak, snowboard gibi ekipmanlarınızı kolayca gideceğiniz yere taşımanız mümkün olur ve böylece tatilin keyfini sınırsız bir şekilde çıkarabilirsiniz. Kurulan bu sistemlerin, genellikle koyduğunuz eşyaları koruyacak özel kılıfları da mevcuttur. Bu sayede bagajınıza sığmayan giysilerinizi ya da diğer eşyalarınızı da bu özel kılıflar içinde aracınızın üst kısmına alarak, olumsuz hava şartlarından etkilenmeden taşınmasına imkan bulabilirsiniz. Bazı kullanıcılar için bagajı uygun bir şekilde yüklemek sorun olabilir. Önce hangi eşyadan başlanarak yüklenmesi gerektiğine çoğunlukla karar verilemez ve sahip olunan bagaj hacminden tam anlamıyla istifade edilemez. Bu durumun önüne geçmek ve bagaj yüklemeyi kolaylaştırarak mevcut bagaj hacminden en işlevsel şekilde faydalanmayı sağlamak için oto bagaj organizer çeşitleri mevcuttur. Bagaj organizerler, içerdikleri irili ufaklı gözler ve cepler sayesinde, bagajınız içinde ek depolama alanı oluştururlar. Bu organizerler ile çok sık kaybolan eşyalarınızın bile kaybolmasının önüne geçerek yükleme ve indirme sırasında zamandan çok büyük tasarruf sağlarsınız. Su geçirmez yapıya sahip organizerler ile doğaya çıktığınızda ihtiyaç duyduğunuz gereçleri toplu bir şekilde bir arada tutabilir ve bir kerede yanınıza alarak işiniz bittiğinde tekrar bagajınıza tek hamlede koyabilirsiniz. Araç bagajları için özel üretilmiş ses sistemleri de mevcuttur. Bu sistemler genellikle genel ekipman içindeki bass karakteristikli ekipmanları kapsar. Bagaj içinde ses daha iyi rezone olacağından, yolculuk boyunca bass sesleri en iyi şekilde hissedebilirsiniz.

Oto Bagaj Sistemi Fiyatları

Oto bagaj ürünleri, kullanıldıkları amaca ve üretildikleri malzemeye göre fiyat olarak birbirinden bir miktar farklılaşır. Özellikle aracın üst kısmına monte edilen ve büyük aletlerin taşınmasına imkan veren oto bagaj sistemlerinin ücretleri bir miktar farklı olabilir. Bu sistemler su geçirmez koruyucu kılıfları da içerdiğinden fiyatları buna göre şekillenir. Bagaj organizerlerin fiyatları ise raylı bagaj sistemlerinden bir miktar farklıdır. Bu ürünlerin fiyatını kullanılan malzemenin kalitesi, su geçirmezlik özelliği, depolama hacmi ve cep sayısı gibi özellikleri belirler. Organizer çeşitlerinin bazıları cırtcırtlı ya da fermuarlı yapıda iken, bazıları açık bir yapıdadır. Dolayısıyla bu özelliklerine göre de fiyatlarda bir takım farklılıklar söz konusu olabilir. Tavan çıtaları, bagaj spoilerı, gergi lastikleri gibi bagaj ekipmanları ise fiyat olarak görece daha uygun ekipmanlar olarak karşımıza çıkar. Oto ses sistemlerinin fiyatları ise büyüklüğe watt değerine ve desibel seviyesi gibi çeşitli parametrelere bağlı olarak farklılıklar gösterir. Ayrıca farklı markaların marka değeri ve fiyatlandırma politikaları da fiyatlar üzerinde etkilidir.

Oto Bagaj Sistemi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto bagaj sistemlerinden birini seçmeden önce bagajınızın hacmini iyi bilmeli ve ihtiyaçlarınızı iyi belirlemelisiniz. Eğer çıktığınız yolculuklarda bisiklet, sörf tahtası, snowboard gibi eşyalarınızın da yanınızda gelmesini istiyorsanız, tavana monte edilen kızaklı sistemleri tercih etmelisiniz. Bu noktada sistemin aracınıza monte edilmesi için gerekli özellikleri sağlayıp sağlamadığına ve sistemin montaj için gerekli aparatları içerip içermediğine özellikle dikkat etmeniz işinizi kolaylaştırır. Bagaj organizerlerini tercih ederken içinde taşıyacağınız eşyaların özellikleri özellikle önem arz eder. Organizerin ceplerinin bu eşyalarınızın sığabileceği ölçülerde olması amaca uygun kullanım sağlar. bunun yanında organizerlerle beraber tavan çıtası, gergi lastiği gibi ek ekipmanlar almak, bagaj hacmini en verimli şekilde kullanmanızın önünü açar. Araç bagaj ses sistemleri satın alırken, özellikle sistemin gücüne ve ihtiyaçlarına dikkat etmeniz önemlidir. Bu doğrultuda kaç wattlık bir cihaza ihtiyaç duyduğunuzu belirlemeniz yerinde olur. Ayrıca aracınızın bagajına özellikle subwoofer gibi, ses sisteminin bass karakteristiğini oluşturan yapıları monte etmeniz, ses sisteminizden en iyi sonucu almanıza yardım eder.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery