Oto Radyo Anteni

Oto Radyo Anteni Fiyatları

80 Ürün gösteriliyor.
Oto Radyo Anteni fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Radyo Anteni modelleri ve Oto Radyo Anteni fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Radyo Anteni kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, Digitus, TveT, Nettedarikçisi, Rewel. 80 adet Oto Radyo Anteni fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Radyo Anteni Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Radyo Anteni markası:

2021 yılı Oto Radyo Anteni Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 80 Oto Radyo Anteni modeli içerisinde en ucuz Oto Radyo Anteni fiyatı 4.81 TL iken, en yüksek Oto Radyo Anteni fiyatı 249.66 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Radyo Anteni fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Radyo Anteni fiyatı ise 76.53 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Radyo Anteni

Trafikte giderken araba yolculukları oldukça sıkıcı gelebilir. İşten evinize dönerken, iş için yaptığınız seyahatlerde ya da şehirler arasında yolculuk yaparken arabanın içinde uzun zaman geçirmeniz gerekebilir. Arabayı kullanan kişi sizseniz ve yanınızda bir yol arkadaşınız yoksa can sıkıntınız artabilir. Dikkatinizi dağıtmadan, çok yüksek olmayan sesle müzik veya radyo dinlemek güvenli bir şekilde araba sürerken keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacak bazı aktivitelerden olabilir. Şehirler arası yolculuklarda radyonun ve internetin çekmediği bölgelerden geçerken arabanızı keyifle sürmeye devam edebilmek için güçlü sinyale sahip bir araç antenine sahip olmanız gerekir. Oto radyo anteni hava boşluğunda yayılan elektromanyetik dalgaları toplamaya yarayan bir alettir. Araç dışı aksesuar kategorisi altında yer alan araç antenleri sayesinde yerel ve bölgesel radyo kanallarından müzik zevkinize uygun şarkılar çalan müzik kanallarını dinleyerek eğlenebilirsiniz. Günlük gelişmeleri aktaran haber kanallarını dinleyerek de gündemi takip edebilirsiniz. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin özellikle uzun yol yolculuklarında radyo dinlemek vazgeçilemeyen bir aktivitedir. Piyasada yer alan oto radyo anteni çeşitleri arasından aracınız için uygun olan anteni seçerek radyodan gelen ses kalitesini artırabilirsiniz.

Oto Radyo Anteni Çeşitleri

Teknoloji geliştikçe üretilen otomobillerde de sürücülerin hayatını kolaylaştıracak birçok değişiklik yapılır. Otomobillerdeki geçmişten beri değişmeyen özelliklerden biri olan radyolar, insan hayatında büyük bir yere sahiptir. Radyo ile anten birbirini tamamlayan eşyalardandır. Radyonuzdan daha kaliteli, kesintisiz ve cızırtısız bir ses gelmesi için güçlü sinyal özelliğine sahip bir anten kullanmanız gerekir. Piyasada, kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış ve farklı otomobillerle uyum sağlayacak birçok anten çeşidi vardır. Araç üzerine gömme, çubuk anten ve vidalı daha klasik modellerin yanı sıra aracınızın kaportasına monte edilen köpek balıklarının sırt yüzgecinden esinlenerek üretilmiş shark anten modelleri de son yıllarda oldukça tercih ediliyor. Shark anten modelleri daha küçük bir boyuta sahip olması sayesinde alçak yerlerden geçerken tepeye sürtmemenizi sağlayarak olası bir hasarı engeller. Ek olarak, farklı modeller arayan kullanıcılar için de seçenekler bulunur. Araç çamurluğuna takılan, yağmur oluğuna takılan tepe modelleri,  ve yayla açılıp kapanan anten modelleri de piyasada yer alır. Sürekli olarak aracın dışında duran antenler iklim koşullarından oldukça etkilenerek deformasyona uğrayabilirler. Bu nedenle tercih edeceğiniz antenin kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olmasına özen göstermeniz gerekir. Örneğin; karbon fiber oto radyo antenleri, karbon fiber maddeyle kaplanarak sıcak ve soğuk havalara karşı dayanıklı hale getirilir. Ayrıca karbon fiber antenler genel olarak daha küçük ebatlarla üretilirler böylece aracınız daha modern bir görünüme sahip olabilir. Karbon fiber antenler tavan bölümünde anten girişi olan tüm araç modellerinde kullanılabilir. Aracının dış yüzeyinde anten taşımak istemeyen kullanıcılar, aracın çamurluklarına gömülen yaylı araç antenlerini tercih edebilirler. Dayanıklı bir yay sistemine sahip olan yaylı araç antenleri; sarsıntı, çamur veya yağmur gibi dış etkenlere karşı korunaklıdır. Bunun yanı sıra, aracınızın iç kısımlarına monte edebileceğiniz anten çeşitleri de vardır. Aracın iç camına ya da ayna arkasına yapıştırılan cam anten modelleri size kullanım kolaylığı sağlar. Tam otomatik özellikli araç antenleri, otomobilinizin radyosunu açtığınızda devreye girer ve radyoyu kapattığınız zaman otomatik olarak devre dışı kalarak enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.

Oto Radyo Anteni Fiyatları

Hemen hemen her araçta bulunan radyo antenleri aracın modeline uygun üretilmiş olabilir. Bunun yanı sıra her tür araçla uyum sağlayacak anten çeşitleri de vardır. Oto anten fiyatları farklı markalarda değişiklik gösterebilir. Oto radyo anteni fiyatları birçok farklı etkene bağlı olarak değişebilir. Bu etkenlerden bazılarına çekiş gücü ve bant genişliği örnek gösterilebilir. Üretiminde kullanılan malzemeler fiyat hanesindeki değişiklikleri en çok etkileyen unsurlardan biridir. Alüminyum gibi iletken metaller ve esnek plastik kaplamalar oto anteni üretilirken kullanılan malzemelere örnek olarak verilebilir. Üretiminde kullanılan malzemelerin maliyeti fazla olan araç antenlerinin fiyatlarında da artış görülebilir. Çoğu kullanıcı gibi araç antenini uzun süre kullanmak istiyorsanız paslanmaz metal kaplamalı anten çeşitlerinden seçerek ürünün kullanım ömrünü artırabilirsiniz. Her bütçeye uygun üretilen oto antenlerinin arasından aracınıza en uygun anteni seçebilirsiniz. Oto radyo anteni en ucuz nerede bulabilirim diyerek araştırma yapmak ve piyasa fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, Cimri.com'da oto anten fiyatlarını karşılaştırarak aracınız için uygun anten çeşitlerinin fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Oto Radyo Anteni Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yıpranmış ve deforme olmuş oto radyo antenini yenilemek ya da aracınıza farklı dokunuşlar katarak daha estetik bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız yeni alacağınız anteni seçerken birçok unsura dikkat etmeniz gerekir. Marka ve model tercihi yapmadan önce önem verdiğiniz özellikleri belirlemek anten tercihi yapmadan önce size alışverişinizde kolaylık sağlar. Otomobilinizin modeline uygun üretilen oto radyo antenleri arasından ya da evrensel anten çeşitleri arasından bir tercih yapabilirsiniz. Sık sık uzun yol yolculuklarına çıkıyorsanız internetin çekmediği yerlerden geçmek durumunda kalabilirsiniz. Bu nedenle sinyal çekiş gücü yüksek anten çeşitlerinden tercih ederek yolculuğunuzda kesintisiz olarak radyo dinleyebilirsiniz. Aracınızın içine ya da dışına yerleştirebileceğiniz anten çeşitlerinin arasından aracınıza uygun bir anten tercih edebilirsiniz. Yapıştırma yöntemiyle takılabilen antenler, montaj desteği gerektirmeden güçlü bir yapıştırıcı yardımıyla kolay bir şekilde aracınıza takılabilir. Ek olarak aracınızın kaportasına zarar vermeyen mıknatıslı oto radyo anteni modellerinden tercih ederek anteni aracınıza kolay bir şekilde yerleştirebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery