Araç Antenleri

En Ucuz Araç Antenleri Fiyatları

37 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Araç Antenleri Nelerdir?

Araçlar günümüzde herkesin ilgi odağı ve vazgeçemeyecekleri ürünler halinde gelmiştir. Okula, işe ya da uzun ve kısa süreli gezilere çıktığınız zaman size eşlik etmekte ve rahatlığınızı sağlamaktadır. Araç antenleri ise arabada radyo dinlemek isteyen kişiler için oldukça önem taşımaktadır. Radyo frekanslarının çekmesini sağlayarak sesin size net bir şekilde gelmesini sağlamaktadır. Oto radyo anteni parçası olmadığı zaman radyo düzgün bir şekilde çekmemektedir. Oto radyo antenin çeşitleri mevcuttur. Tavan anteni, elektronik cam içi anteni, gömme tip çamurluk anteni, tek ayaklı radyo anteni çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu antenlerin özelliklerine göre takılma şekilleri ve amaçları da değişmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte arabalarda bulunma sıklıkları azalmıştır. Bir diğer ürün olan oto süs anteni aracınıza estetik bir görünüm kazandırmayı hedeflemektedir. Oldukça pratik bir aksesuar olan süs antenleri kullanılmadan önce araç yüzeyi kirden, tozdan ve yağdan arındırılır. Kuru yüzey hazırlandıktan sonra araç süs antenlerinin altındaki yapışkan çıkarılır ve istenilen yüzeye 2 dakika bastırılmak suretiyle sabitlenir. Vidalı olan modellerden vidalı süs antenleri; paket içerisindeki vidalar sayesinde kolayca istenilen yere monte edilebilir. Son olarak ise oto tv gps anteni, otomobillerde, otobüslerde dijital ve analog tv yayınlarını rahatça izleyebilmek amacıyla üretilen tv anten çeşidine verilen isimdir.

Araçlarda tv keyfini yaşamak isteyenlerin tercihi haline gelen oto tv antenleri; karavanlarda, otobüslerde ve araçlarda sıkça kullanılmaktadır. Oto tv anteni çeşitlerinden biri; analog tv antenidir. Analog tv anteni; karasal tv yayınlarını ve radyo istasyonlarını araçlara taşıyan modellerdir. Dijital tv anteni; uydu üzerindeki dijital yayınları alabilen anten modelleridir. Seyahat esnasında yayın kesilmesi riskini almak istemeyenlerin tercihi haline gelen dijital yükselticili araç tv anteni çeşitleri yüksek verim sağlayan modellerdir.

Gps Anteni Nedir ve Ne İşe Yarar?

Küresel konumlama sistemi anlamına gelen gps, askeri amaçlar doğrultusunda icat edilmiş bir yer tespit cihazıdır. 1970’lerden beri ABD’de kullanılan bu yüksek teknoloji 1990’lı yıllardan itibaren tüm dünyaya yayılmıştır. Dünya üzerindeki bir varlığın yerini tam olarak tespit etmeye yarayan bu teknoloji, haberleşme teknolojilerinde, ulaşımda ve birçok farklı alanda kullanılır. Aynı zamanda adres bulmanın en kolay yolu haline gelmiştir. Günümüzde gps teknolojisi kargo şirketleri, taksiler, ticari firmalar tarafından kullandığı gibi, şahsi araç kullanıcıları tarafından da tercih edilmektedir. Uyduya bağlanarak yer tespiti yapmaya yarayan ve araçlarda bulunan navigasyon aletlerini güçlendirici özelliği de bulunan cihazlara; oto gps anteni denir. Gps anten çeşitleri; yol tarifi yapan navigasyon cihazlarının gücünü artırır. Araç takip sistemlerini kullanan şirketlerin büyük yardımcılarındandır. Kablosuz gps anteni, son yıllarda en çok tercih edilen çeşittir. Kablolu veya kablosuz modeller teknelerde, motosikletlerde, otomobillerde kısacası her türlü araçta kullanılabilir.

Araç Antenleri Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Araç antenleri ürünlerinin fiyat aralıkları modele, markaya ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmı butonu sayesinde değişen fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.