track source
track source

Oto Süs Antenleri

Oto Süs Antenleri Fiyatları

43 Ürün gösteriliyor.
Oto Süs Antenleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Süs Antenleri modelleri ve Oto Süs Antenleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Süs Antenleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pilot, TveT, Dreamcar, Carub, Sparco. 43 adet Oto Süs Antenleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Süs Antenleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Süs Antenleri markası:

En Çok İncelenen Oto Süs Antenleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Süs Antenleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 43 Oto Süs Antenleri modeli içerisinde en ucuz Oto Süs Antenleri fiyatı 18.95 TL iken, en yüksek Oto Süs Antenleri fiyatı 142.96 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Süs Antenleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Oto Süs Antenleri fiyatı ise 32.37 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Süs Antenleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Süs Antenleri

Araç antenleri; elektromanyetik dalgaların iletilmesine ve alınmasına imkan tanır. Ayrıca araç içerisinde bulunan elektronik aletlerin kullanımına yardımcı olur. Bu kullanım amacı dışında araç ve teknelerde dekoratif amaçlı süs antenleri kullanımı tercih edilir. Özellikle oto süs anteni modelleri; oldukça şık görünümler elde edilmesinde yardımcı olur. Oto süs antenleri; tasarım farklılıkları ve yapımında kullanılan malzeme türlerinin çeşitliliğine göre uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Oto süs anteni çeşitlerinde; görsel farklılıklar oluşturmak için özellikle hayvan figürleri tasarımı kullanılır ve model isimlerini bu şekiller nedeniyle belirlenir. Araç modellerinin çeşitliliği, oto süs antenlerinin de çeşitli formlarda ve renklerde üretilmesine neden olur. Dekoratif amaçlı kullanıldığı için oto süs antenlerinin tasarımları, model çeşitliliğinde oldukça önemlidir. Model çeşitliliği sağlanabilmesi için çelik, krom, sert plastik malzemeler; şekillendirilerek farklı formlar alması ve oldukça geniş renk skalaları sayesinde sağlanır. Oto süs antenleri; motorlu araçlar dışında tekne gibi araçların da dekorasyonunda şık ve uyumlu görünümler elde edilebilmesi için sıklıkla kullanılır.

Oto Süs Anteni Modelleri

Araçlarda teknik özelliklere sahip antenler dışında şık ve dekoratif amaçlı oto süs antenleri modelleri üretilir. Araçlarda şık görünümler elde etmek için araç tasarımları ile uyumlu oldukça geniş ürün yelpazesine sahip oto süs anteni modelleri üretilir. Oto süs antenleri, yapışkanlı olarak kolay monte edilir. Bazı oto süs anten modelleri, vidali sisteme sahip oldukları için vidalar yardımı ile monte edilir. Vidali sistem oto süs antenlerinin montajı için gerekli vidalar da genellikle kutu içeriğinde olacak şekilde satışa sunulur. Oto süs anteni modelleri; köpek balığı gibi şeklinde figürlerle simgeleştirilen farklı tasarım dizaynlarına sahip ve farklı renk alternatifleri ile üretilir. Bu model oto süs antenleri; araç modelleri ile uygun tasarımda kullanıldığında, oldukça şık görünümler elde edildiği için kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Tavan üzerinde kullanılan köpek balığı şeklindeki süs anten modeli kadar sık tercih edilen, balina şeklinde tasarlanan diğer süs anteni modelleri de bulunur. Görsel şıklığa sahip bu oto süs antenleri, popüler süs antenleri arasında yer alır. Bu iki modelin de renk çeşitleri, diğer süs anten modellerinden farklıdır. Tasarım olarak bütün süs anteni modelleri içerisinde en farklı tasarıma sahip olan balık sırtı anten modelidir. Bu tarz modelleri diğerlerinden ayıran özellik, LED ışıklı alternatiflerinin bulunuyor olmasıdır. Araç dekorasyonlarında balık figürlerinin simgelendiği oto süs anteni modelleri ile fark yaratabilirsiniz. Oto süs anteni kullanımının, sağlam ve sağlıklı olabilmesini için iyi monte edilmesi gerekir. Montaj yapılmadan önce monte edilecek yüzeyin iyice temizlenmesi en önemli adımdır. Sonrasında oto süs anteninin montaj özelliklerine göre; yapıştırma ya da vidalama sistemi ile kolay ve hızlı bir şekilde montesi yapılabilir. Oto süs antenleri tasarımlarına bağlı olarak, farklı ölçülerde ve şekillerde tasarlanarak çeşitlilik oluşturur. Oto süs anten kullanılmasının asıl nedeni ise araç modelleri ile uyumlu şık dekorlar elde edilmesine yardımcı olmasıdır. Küçük bir gövde tasarımı üzerinde metal içerikli malzemeden yapılan anten çubukları, oto süs anteni modelleri arasında yer alır. Anten çubukları, tasarımlarıyla en sade görünümlere sahip dekore edilen anten aksesuarı arasındadır. Genelde bu çubuk anten model renkleri; gümüş, altın ve siyah gibi renk tonlarında üretilir.

Oto Süs Anteni Fiyatları

Oto süs anteni fiyatları; üretiminde kullanılan malzemenin kalitesine ve türüne, tasarım detaylarına ve farklı ölçülerine göre değişiklik gösterir. Kullanılacak araç modellerine ve kullanıcıların beğenilerine göre farklı tasarımlarda oto süs anten çeşitleri kullanılır. Oto süs antenlerinde mekanik tesisat bulunmaz, tamamen dekoratif şekillerde tasarlanır. Oto süs antenleri, model tasarımlarına göre farklı fiyat aralıklarında belirlenip satışa sunulur. Oto süs antenleri, genelde sert ve dayanıklı plastik ham maddesinden üretilen malzemelerle yapılır. Bazı oto süs anteni modelleri; çelik ve krom benzeri malzeme türleri ile yapılarak farklı fiyat aralıklarında kullanıcıların beğenisine sunulur. Oto süs antenleri dekoratif olarak kullanıldığı için farklı şekil ve formlarda üretilir. Boyutları ve tasarımları ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Oto süs antenleri, her kullanıcının bütçesine hitap edebilecek fiyatlara sahiptir. Oto süs anten modelleri kolay montaj edilebilmesi için genellikle yapışkanlı ya da vidalı olaran kutu içeriğine sahip olarak satılır. 

Oto Süs Anteni Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanımı ve montaji çok kolay yapılabilen oto süs anten modelleri, kullanıcıların araç dizaynlarına göre çeşitli formlarda tasarlanır. Kişisel beğenilere ve araç tasarımına uygun olabilecek pek çok çeşitlilikte oto süs anteni modeli bulunur. Oto süs anteni satın alırken; öncelikli olarak montajı kolay olan modelleri arasından tercih yapmak, kolay ve pratik kullanım kolaylığı sağlar. Oto süs anteni özellikleri; kolay montaj yapılabilmesi ve tasarımları nedeniyle şık görünümler oluşturmasıdır. Oto süs antenleri, üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan dayanıklı aksesuarlardır. Araçların modellerine göre tavan ya da bagaj üst kısmına monte edilebilen oto süs anteni modellerinden tercih etmek, dekorasyonda şık görünümler oluşturulmasına yardımcı olur. Çelik ya da krom malzemeden yapılan ya da kaplanan oto süs anteni modellerini tercih etmek hem görsel şıklık hem de uzun ömürlü kullanımı beraberinde sunar. Oto süs antenlerinin renk alternatifleri çeşitliliği araç modelleri kadar fazla olmasa da uyumlu tonları ve tasarımları nedeni ile pek çok araç dekorasyonu ile bir bütünlük oluşturur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery