Oto Asma Koku

Oto Asma Koku Fiyatları

232 Ürün gösteriliyor.
Oto Asma Koku fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Asma Koku modelleri ve Oto Asma Koku fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Asma Koku kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Michelin, Baseus, Bargello, Modacar, TveT. 232 adet Oto Asma Koku fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Asma Koku Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Asma Koku markası:

2021 yılı Oto Asma Koku Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 232 Oto Asma Koku modeli içerisinde en ucuz Oto Asma Koku fiyatı 3.9 TL iken, en yüksek Oto Asma Koku fiyatı 211.3 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Asma Koku fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Asma Koku fiyatı ise 19.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Asma Koku Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Asma Koku

Güzel kokular çok eski tarihlerden beri insanları cezbeder. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çeşit kazanan kokular, anları farklı ve eşsiz kılar. Çeşitli aromaların bir araya gelmesi ile elde edilen parfümler hayatın her alanında tercih edilir. Şüphesiz parfüm denilince akla ilk olarak, vücuda uygulanan parfümler gelir. Bunun yanı sıra oda, koltuk, araba gibi birçok farklı yerde de kullanılan parfümler değişik formlara sahiptir. Süt, rutubet, sigara, küf veya yemek kokuları araç içinde kötü bir hava oluşturur. Bu kokuları gidermek ve araç içine güzel bir atmosfer kazandırmak adına Oto asma kokuları kullanılır. Pek çok tasarıma sahip olan bu kokular her araç tipine uyum sağlar. Havalandırma mazgallarına takılan sıvı parfümler, sprey parfümler oto koku modellerini oluşturur. Daha çok dikiz aynasına takılarak kullanılan parfümler, sıkıcı ve uzun yolculukları keyifli hâle getirirken ferah bir ortam oluşturmaya yardım eder. Üstelik fazla bir yer kaplamayan bu ürünler, kolay kullanımı ile de pratiktir. 

Oto Asma Koku Modelleri ve Özellikleri

Uzun süre kullanılan mekânlarda kötü kokuların görülebilmesi oldukça doğaldır. Araç kumaşları ve döşemelerinden kaynaklanan kokular, sigara dumanı, uzun süreli kullanım, evcil hayvan, havalandırma veya klimaların sebep olduğu kokular, araç içinde yiyecek tüketimi gibi pek çok şey ortamı içinde durulmak istenmeyen bir yere dönüştürebilir. Seyahat süresi ister uzun olsun ister kısa durum değişmeyecektir. Bu duruma bir çözüm sunan Oto kokusu, birbirinden farklı modelleri ile güzel bir ortam sağlar. Zevkiniz doğrultusunda limon, vanilya, kavun, çam, lavanta gibi aromalardan istediğinizi seçebilirsiniz. İster tek başına, ister ailenizle, ister misafirleriniz ile yapacağınız yolculukları Araç asma koku yardımıyla daha ferah ve güzel bir hâle getirebilirsiniz. Daimi olarak koku yayan bu parfümlerde zaman ayarlaması da yapılabilir. Kötü koku hassasiyeti olanlar için etkili çözümler sağlayan ürün belirli zaman aralıkları ile hoş kokular bırakır. Oto asma koku modelleri, farklı araç tipleri için seçenekler sunar. Jel yapıya sahip olan modeller yağmur sonrası kokularıyla değişik deneyimler yaşamanıza imkân verir. 75 güne kadar ferahlık sağlayan modeller, uzun süren kullanım avantajı ile oldukça ekonomiktir. Kullanım bakımından kolaylık sağlayan ürünlerden biri de sprey kokulardır. Tek yapmanız gereken kötü konunun gitmesini istediğiniz alana sıkmak olur. Okyanus ferahlığı, orman serinliği gibi modelleri hoş bir atmosfer oluşturur. Sprey kokuları, araç içi dışında kötü kokuya sahip olan tüm kapalı alanlarda tercih edebilirsiniz. Araç havalandırmasına takılan kokular ekstra kolaylık sağlar. Elektrik ya da pil gerektirmeyen bu parfümler, odour clear teknolojisi ile tüm ağır kokuları hapsederek geriye ferah bir alan bırakır. Kokuları maskelemeden yok eden dikiz aynası kokusu modelleri, güçlü, çabuk ve uzun süre etkilidir. Doğal malzemelerden üretilen araç kokuları insan sağlığına zarar vermez. Dikiz aynası koku modelleri tasarım yönü ile de dikkat çeker. Farklı baskılar ve şekiller aracın dizaynına uyum sağlar. Takım temsillerine de yer veren dikiz aynası kokuları, seçtiğiniz takım modeli ile tutkunuzu yaşamanıza ve arabanıza taşımanıza imkân tanır. 

Oto Asma Koku Kullanımı

Oto asma kokuları farklı modeller ve standartlar doğrultusunda üretilir. Her model ve koku başka kullanıcılara hitap eder. Sprey modeller, kullanım bakımından oldukça kolaylık sağlar. Araç kapıları kapalı durumdayken sıkılır ve birkaç dakika beklenir. Daha sonra ortamı havalandırarak ortamın tadını çıkarabilirsiniz. Eğer likit bir model tercih ettiyseniz, ürünü havalandırma kısmına takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey ürünü dik asmak olacaktır. Ardından koku seviyesini az-orta-çok seçeneklerinden birine ayarlayabilirsiniz. Oto araba kokusu modelleri arasında yer alan bir diğer model ise jel forma sahip olan kokulardır. Ürünü sağlam bir konuma yerleştirdikten sonra kapağını açabilirsiniz. Ürünün kullanma pozisyonuna gelmesi bu kadar basittir. Dikiz aynasına asılabilir parfüm modelleri en çok tercih edilen modeller arasında bulunur. Ürün çift taraflı kullanıma uygun olarak tasarlanır. Üzerinde yer alan koku molekülleri paket açılır açılmaz aktif olur. Size ürünü sadece asmak kalır. Boyutları isteğe göre değişen modeller araç büyüklüğüne göre seçilebilir.  

Oto Asma Koku Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Genel olarak parfüm seçilmesinde dikkat edilmesi gereken kriterler vardır. Bu kriterler, oto kokuları içinde geçerlidir. Dikkat edilmesi gereken ilk konu parfüm modelinin kullanıldığı araç tipidir. Aracın büyüklüğü ya da koku durumu göz önünde bulundurularak parfüm seçimi yapılır. Ardından ürünün etkisi süresi gelir. Genel olarak oto parfümlerini birçok formu hemen aktif olacak şekilde tasarlanır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise kalıcılıktır. Seçilen ürünün kalıcılık süresinin uzun olması, parfümün kullanım sıklığını doğrudan etkileyecektir. Bu durumda esans kalitesi devreye girer. Bu sorunu tanıdığınız ve bildiğimiz markaların oto kokularını tercih ederek çözebilirsiniz. Kullanım kolaylığı da ürünün kalitesini belirler. Parfüm eğer zor açılıyor ya da hareket esnasında dökülüyor ise bir işe yaramayacaktır. Son olarak maliyet gelir. Oto asma koku fiyatları Cimri.com sitesinde yer alır. Cimri.com adresini ziyaret ederek ürünler hakkında daha detaylı bilgi öğrenebilir, Kokulu asklı oto kokularına en ekonomik fiyatlardan ulaşabilirsiniz. Sitede yer alan kullanıcı yorumlarını okuyabilir, ürünü daha yakından tanıyabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery