Oto Rüzgarlıkları

Oto Rüzgarlıkları Fiyatları

2780 Ürün gösteriliyor.
Oto Rüzgarlıkları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Rüzgarlıkları modelleri ve Oto Rüzgarlıkları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Rüzgarlıkları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modacar, Sunplex, Niken, BoostZone. 2780 adet Oto Rüzgarlıkları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Rüzgarlıkları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Rüzgarlıkları markası:

En Çok İncelenen Oto Rüzgarlıkları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Rüzgarlıkları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2780 Oto Rüzgarlıkları modeli içerisinde en ucuz Oto Rüzgarlıkları fiyatı 12.24 TL iken, en yüksek Oto Rüzgarlıkları fiyatı 968.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Rüzgarlıkları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Oto Rüzgarlıkları fiyatı ise 78.71 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Rüzgarlıkları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Rüzgarlık

Günlük hayatta sıklıkla görülen ve neredeyse her arabada bulunan rüzgarlıklar yolculuklar sırasında ihtiyaç duyulan aksesuarlar arasında yer alır. Cam kenarlarına takılarak kullanılan rüzgarlıklar, araç içinde bulunan kişilerin rüzgârdan korunmasını sağlar. Rüzgarın içeriye girmesini engelleyerek, konforlu ve rahat bir yolculuk yapmanıza yardımcı olur. Basit gibi görünen bu işlev aslında tüm yolcuların rüzgarın bıraktığı olumsuz etkilerden koruyarak, ciddi sorunları ortadan kaldırır. Uzun süre rüzgara maruz kalan kişiler ciddi zararlar görebildiği için oto rüzgarlık modellerinden sıkça yararlanılır. Kolaylıkla takılabilen rüzgarlıklar kullanıcılar için vazgeçilmez bir ürün olur. Ürünü bir kere aracınızın camına taktığınız zaman ilerleyen zamanlarda yapmanız gereken başka bir durum kalmamış olur. Her mevsim kullanılabilen oto rüzgarlıkları ile dilediğiniz kadar cam aralığı bırakarak yolculuk yapabilir, sevdiklerinizle beraber uzun yolculukların tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca otomobilinizin modeline ve camlarına da uyum sağlayan rüzgarlıklar, dışarıdan oldukça spor görünür. Genel olarak siyah renklerde üretilen rüzgarlık modelleri her cam şekline göre uyumluluk sağlar.

Oto Rüzgarlık Modelleri ve Özellikleri

Araç camları için üretilen rüzgarlıklar kendi içlerinde iki farklı yapışma çeşide ayrılır. Çeşitlerden ilki fitile içten geçirmeli oto rüzgarlıkları olurken; ikinci çeşit ise fitile dış camlara yapışan oto rüzgarlıkları olur. Kullanıcıların sahip olduğu araç modelleri değişiklik gösterdiği için camların kalınlıkları ve boyları da değişiklik gösterir. Bu yüzden cam rüzgarlıkları da cam kalınlıklarına ve özelliklerine göre üretilir. Üretimi yapan markalar kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hareket eder. Bu yüzden sahip olduğunuz araca ve aracınızın camına uygun rüzgarlığı kolaylıkla bulabilirsiniz. Hem 2’li hem de 4’lü olarak üretilen cam rüzgarlıklarından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. 4 lü cam rüzgarlığı üreten markalar arasında Sunplex markası bulunur. Uyumlu ve esnek görünümü ile araçlara spor bir görüntü verirken rengi sayesinde aynı zamanda şıklığı da elde tutmaya yardımcı olur. Ürününün silikon ile üretilen yapışkanı ile otomobil camına kolaylıkla sabitlenebilir. Oriijinal yapışkanı sayesinde bir kez yapıştırılan rüzgarlıklar hızlı araç kullanımlarında sökülmez ve yerini korur. Araç modellerine göre üretilen oto cam rüzgarlık modelleri bulunduğu için ürünlerin şekilleri ve boyutları farklı olur. Araç şekline uyum sağlayan şekli ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Ürünün sağladığı başka bir avantaj ise hava yoluyla ortaya çıkan toz ve kirlerin araçtan uzak kalması olur. Uzun süre güneşe maruz kalan rüzgarlıklar özen ve titizlik ile üretildiği için solma ve işlev yitirme gibi durumlar ortadan kaldırır. Ürünler kış aylarında kullanıldığı zaman soğuk havanın araç içine girmesini engeller. Bu sayede camlarda buğulanma durumları yaşanmaz ve araç içinde bulunan sıcak hava korunmaya devam edilir. Yaz aylarında kullanılan rüzgarlıklar ise dışarıdan gelen gürültüyü ve rüzgar sesini engellemeye yardımcı olur. Klima çalıştırıldığı zaman soğuk havanın içeride muhafaza edilmesini sağlar. Her mevsim rahatlıkla kullanılan rüzgarlıklar 2’li olarak da üretilir. Dilerseniz sadece ön camlara veya arka camlara 2 li cam rüzgarlığı yapıştırarak uzun vadede kaliteli bir yatırım yapabilirsiniz. Tek sefer yapıştırıldığı zaman yıllar boyunca hatta araç değiştirinceye kadar güven ile kullanılabilir. Ürünler yapıştırıldıktan sonra çıkarıldığı zaman işlevini ve dayanıklılığını kaybettiği için bir kez yapıştırılan rüzgarlıkların yeri değiştirilmesi uygun olmayabilir.

Oto Rüzgarlık Fiyatları

Cam rüzgarlıkları araba modellerine göre çeşitli şekillerde ve boyutlarda üretilir. Bu durumda rüzgarlıkların özelliklerini ve görüntüsünü çeşitlendirir. Çeşitliliğin oluşturduğu durumlardan biri de fiyat seçeneklerinin artması olur. Eğer otomobiliniz için rüzgarlık bakıyorsanız karşınıza farklı fiyat seçenekleri çıkacağından detaylı bir fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Öncelikli olarak oto rüzgarlıklarının kalitesine ve dayanıklılığına göre fiyatlandırıldığını bilmeniz gerekir. Her üründe kullanılan malzeme farklı olduğundan ürünlerin kullanım süreleri değişim gösterir. Ayrıca hazırlanan ürünlerin boyutları da fiyatı direkt olarak etkileyen durumlar arasında yer alır. Aracınızın camları büyüdükçe kullanmanız gereken cam rüzgarlıkların boyutu da büyür. Bu durumda marka tarafından aldığınız hizmet artış gösterir. Oto cam rüzgarlığı fiyatı satın almak istediğiniz ürünün adedi ile de bağlantılı olur. Hazırlanan oto rüzgarlık modelleri hem 2’li hem de 4’lü olarak satışa sunulur. Eğer aracınızın tüm camları için birer tane rüzgarlık satın almak isterseniz belirlenen fiyat 2’li olarak hazırlanan ürünlerden farklı olur. Fakat ihtiyacınıza ve amacınıza uygun ürünü kolayca bulmak için markalar arasında hızlı bir fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz rüzgarlığa sahip olabilirsiniz.

Oto Rüzgarlık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto kapı rüzgarlığı olarak bilinen aksesuarlar her mevsim kullanılabilen ürünler arasında yer alır. Hem uzun hem de kısa yolculuklarda araç içinde bulunan tüm yolculara konfor sağlayarak keyifli zaman geçirmeye yardımcı olur. Böylelikle pratik çözüm yöntemleri ile rüzgarın sert etkilerden kolaylıkla kaçınmış olursunuz. Aracınıza uygun oto rüzgarlık satın almadan önce dikkat etmeniz gereken noktaları göz önünde tutarak amacınıza uygun bir alışveriş yapabilirsiniz. Öncelikli olarak aracınız modeline uygun cam rüzgarlığı seçmeniz gerekir. Uygun ürünü seçmek için aracınızın cam şeklini belirleyip, boyutunu hesaplayabilirsiniz. Aksi halde ürün sağlaması gerektiği korumayı sağlayamayabilir. Ürünü satın almadan önce yapısını inceleyebilir ve hangi malzemelerden üretildiğini detayları ile öğrenebilirsiniz. Oto rüzgarlıkların esnek olması da işlevi açısından önemli bir nokta olur. Son olarak aracınıza uyum sağlaması açısından ürünün rengine karar verebilirsiniz. Tüm detaylara dikkat ettiğinizi düşünüyorsanız satın alma işlemine geçebilir, sahip olmak istediğiniz oto rüzgarlığına hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery