track source
track source

Oto Cam Açma Kolu

Oto Cam Açma Kolu Fiyatları

2 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Oto Cam Açma Kolu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Cam Açma Kolu modelleri ve Oto Cam Açma Kolu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Cam Açma Kolu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, Lampa. 2 adet Oto Cam Açma Kolu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Cam Açma Kolu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Oto Cam Açma Kolu markası:

En Çok İncelenen Oto Cam Açma Kolu Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 2 Oto Cam Açma Kolu ürünü:

2021 yılı Oto Cam Açma Kolu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2 Oto Cam Açma Kolu modeli içerisinde en ucuz Oto Cam Açma Kolu fiyatı 85.17 TL iken, en yüksek Oto Cam Açma Kolu fiyatı 215.86 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Cam Açma Kolu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Oto Cam Açma Kolu fiyatı ise 150.52 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Cam Açma Kolu Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Oto Cam Açma Kolu modelleri arasında en çok indirim bulunan 2 Oto Cam Açma Kolu modeli:
Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Cam Açma Kolu

Bir aracın sorunsuz ilerleyebilmesi için tüm aksamlarının doğru çalışması gerekir. Bu nedenle araçların bakımlarının düzenli olarak yapılması önemlidir. Oto yedek parçaları için birçok ürün sıralanabilir. Aracın kaportasını oluşturan parçalar; araç tavanı, kapılar, motor kaputu, çamurluklar, tampon parçalarıdır. Araçların yürüyen aksamları ise, direksiyon, frenler, tekerler, yaylar ve benzeri ürünlerdir. Aracın alt takımında yer alan parçalar ise  ön ve arka takım parçaları olarak bilinir. Sonuç olarak bir aracın oluşmasında binlerce farklı parçanın kullanıldığı bilinir. Bu parçaların herhangi birinde sorun oluşması halinde değişim yapılması gerekir. Bu nedenle ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak gerekir. Oto yedek parçaları dışında değişim isteyen diğer parçaları silecekler, farlar gibi dış aksamlar ya da oto cam açma kolu, dikiz aynası ve benzeri iç aksamlar da olabilir. Araç içlerinde en çok kullanılan mekanik parçalar ise oto cam düğmesi olabilir. Araçların ön ve arka camlarını açmaya yarayan bu parçaları seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli detay, ürünün aracın modeline uyumluluğu olarak gösterilebilir. 

Oto Cam Açma Kolu Çeşitleri

Otomotiv sektöründe üretilen bütün  araba modeller  için gerekli  parçalar yedek parçalar olarak bilinir.  Özellikle yoğun kullanılan otomobillerde kullanıldıkça aşınan ve sıklıkla arızalanan ya da  zamanla kullanılmaz hale gelen parçaların değiştirilmesi gerekir. Bu nedenle yedek parça üreticileri tarafından neredeyse her marka otomobile uygun bütün yedek  parçalarını üreterek kullanıcıların kullanımına sunabilir.  Araçlarda elektrik sistemi ile çalışan parçaların değişimi ancak bu yedek parçalarla mümkün olabilir. Günümüzde otomotiv sektöründe de oluşan teknolojik gelişmeler sayesinde cam açma kolu bulunan otomobillerin eskide olduğu kadar popüler olmadığını hatırlatmak gerekir. Ancak hâlâ cam açma kolu olan araçlar kullanılabildiğinden yedek parça üreticileri manuel olarak kullanılan bu kolları üretir. Gelişen teknolojiyle uyum içinde üretilen yeni nesil araçların camlarında kullanılan parçalardan bahsetmek gerekirse, bu parçalar piyasada oto cam düğmesi olarak bilinir.  Bu sistemleri her araba markasının kendi elektrik sistemiyle uyumlu olarak piyasaya sürülen ürünlerdir. Mesela; Ford marka  bir araba için cam açma düğmesi satın alırken ürünün markasının yanında modeline de uyumlu olarak seçilmesi gerekir. Volkswagen, Peugeot, Renault, Hyundai, Citroen, Opel, BMW yada Audi gibi araba markalarının iç bölmelerinde herhangi bir problem yaşanması durumunda markaların kendi bünyelerinden ya da yetkili yedek parça bayilerinden orjinal cam düğmeleri satın alınabilir. Tekli, ikili ve dörtlü modelleri bulunan oto cam açma düğmesi çeşitleri otomobillerin ön cam ve arka camları ile uyumlu olarak cimri.com üzerinde yer alan satıcı listelerinden de bulunabilir. Araba cam kolları da yine cimri.com sayfalarındaki satıcılar aracılığı ile incelenebilir. Burada yer alan oto camı ürünleri arasında en sevilen ürünler arasında nostaljik tasarımlara sahip olan kollar olarak gösterilebilir. Kaliteli alüminyum malzemeden üretilen bu ürünler tüm standart arabalar içinde kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Eski stil araç sahipleri tarafından tercih edilebilecek bu ürünler sayesinde araç içlerinde bakım yaparken aynı zamanda şık bir tasarım da yaratılabilir. 

Oto Cam Açma Kolu Fiyatları

Otomobil yedek parçaları arasında yer alan ve araç içerisinde en sık arızalanan parçalardan biri olan cam kolu ve cam düğmeleri, birçok farklı üretici marka tarafından satışa sunulan ürünlerdir. Araçların markalarına ve modellerine uygun olarak üretilen cam kolu ürünleri, yeni nesil araçların dışında daha eski stil araç modellerinde kullanılırken düğme sistemleri araçların oto elektrik sistemlerine bağlı olarak çalışabilir. Ancak her iki ürün türü de sıklıkla arızalanabilir.  ürünlerdir. Birçok farklı marka araç içinde bulunabilecek cam kolları, model ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Dolayısı ile ürünlerin fiyatları da farklı seçeneklere sahiptir. Cam düğmeleri de tıpkı kollarda olduğu gibi araçların modellerine özgü olarak üretilen ürünlerdir ve bu ürünler de farklı fiyat etiketleri ile listelenir. Her iki türde bulunabilecek cam açma kapama mekanizmaları tek tek olabileceği gibi set halinde de satılabilir. Tüm oto cam açma kapama aksesuarları cimri.com sayfalarında fiyat seçenekleri ile birlikte listelenir. 

Oto Cam Açma Kolu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bir araçta en çok değişim isteyen parçaların sık kullanılan veya dış etkenlere sürekli maruz kalan malzemelerin olduğu söylenebilir. Bunun için en iyi örneklerden biri de araba cam kolu olabilir. Araba cam kolu, cam açma kapama işlemlerinin sık yapılması nedeni ile sık sık aşınabilir ürünlerdir. Bu sebeple de bir araçta en çok değişim isteyen yedek parçalar arasında cam düğmeleri de olabilir. Araba camlarının açılıp kapatılabilmesi için kullanılan cam açma düğmeleri özellikle sıcak hava şartlarında oldukça sık kullanıldığından aşınma, kırılma benzeri problemler yaşanabilir. Bu yüzden de dönem dönem ürünlerin değiştirilmesi gerekebilir. Oto cam düğmeleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli etken araçların model ve markalarına uyumluluğu olarak gösterilebilir. Çünkü cam açma kapama mekanizmaları, araçların kendine özgü olan parçaları arasında gösterilen ürünlerdir. Bu nedenle ürünlerin araçlara uyum sağlayacak modellerde ve orijinal olmaları da özellikle dikkat edilmesi gereken detaylar içindedir. Araçları için cam açma düğmesi ya da koluna ihtiyaç duyan kullanıcıların cimri.com üzerinden araştırma yapmaları ve araçlarına en uygun ürünü burada yer alan satıcı listeleri üzerinden incelemeleri önerilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery