track source
track source

Ledli Lambalar

Ledli Lambalar Fiyatları

202 Ürün gösteriliyor.
Ledli Lambalar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ledli Lambalar modelleri ve Ledli Lambalar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ledli Lambalar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Xiaomi, Philips, Euro Flora, Cata. 202 adet Ledli Lambalar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ledli Lambalar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ledli Lambalar markası:

2021 yılı Ledli Lambalar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 202 Ledli Lambalar modeli içerisinde en ucuz Ledli Lambalar fiyatı 5.92 TL iken, en yüksek Ledli Lambalar fiyatı 739.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ledli Lambalar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Ledli Lambalar fiyatı ise 53.48 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ledli Lambalar Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ledli Lambalar

Çok fazla enerji tüketmeyen ve göz yormayan bu lamba türü pek çok ortamda sık kullanılır. Ayrıca farklı renk seçenekleriyle ortama istenilen havayı katmak da son derece mümkün bir hale gelir. Daha çok gece lambası veyahut ders çalışırken kullanılan bu ışık çeşidi kişilerin dinlenmesine de olanak tanır. Loş bir ortama ihtiyaç duyan kullanıcılar ledli lamba ürünlerinden kullanarak bu ortamı kendilerine kolaylıkla oluşturabilirler. Enerjiden de tasarruf eden bu ürünler maliyet açısından da pek çok avantaj sağlar. Dekoratif ve süsleme açısından da kolayca kullanılan bu lamba çeşidi ürünlerin daha şık ve daha hoş görünmesine aynı zamanda ışığın bulunduğu mekana ise farklı bir hava katmasına sebebiyet verir. Ders çalışmak için, kitap okumak için gerekli göz yormayan ışığı etrafa saçan bu lambalar kişilerin daha iyi odaklanmalarına ve daha az yorulmalarına katkı sağlar. Farklı renk seçenekleri ve farklı modelleri ile otomobillerde, arabalarda kısaca her yerde kullanılabilir. Kullanıcılar bu ışıklar sayesinde kendi tarzlarını bulundukları mekana göre de oluşturma imkanına kolaylıkla erişmiş olurlar.

Ledli Lamba Modelleri

Teknolojinin ve tasarımın gelişip değişmesi sonucu ledli lambalar da devrim niteliğinde yenilikler kazanan ürünler arasında yer alır. Odalarda, otomobillerde kısaca ışığın gerekli olduğu her yerde üst düzey verim sunan bu ürün modelleri dekoratif olarak son derece otantik şekilleri ile beraber bulundukları yere şıklığı da beraberinde getirir. Enerjiden tasarruf etmesi kişilere maliyet açısından kolaylık sunarken uzun ömürlü bir kullanımı da kullanıcılara aynı şekilde yaşatır. Bu ürün grubu için pek çok modelden söz edilebilir. Bunun en başında pilli ledli lamba gelir. Tasarım olarak farklı çeşitleriyle kişilerin tarzlarını bulundukları mekanlara rahatça yansıtabilecekleri bu model pilli olması ile beraber basit bir kullanıma ve son derece yüksek bir etkiye sahip olması sayesinde kullanışlılık içerir. Pilli olan ürünler maliyet açısından son derece uygundur. Ayrıca bu ürünler pilli olduklarından istenilen yerde kolaylıkla kullanılabllir değişen pilleri ile uzun ömürlü bir kullanımı da kişilere sunar. Bu modeli takiben ise dekoratif ledli lamba modeli gelir. Süsleme işlemi için farklı tasarımsal şekillerle piyasada bulunan bu ürünler otantik bir şıklık yakalamak isteyen kişiler için oldukça elverişli bir üründür. Şirin motiflerde kullanılan bu lambalar, sevilen ve kişiler için manevi bir değer oluşturabilecek şekillerle gece lambası olarak da kullanıcılara kullanım imkanı verir. Işığın eğlenceli yönünü ortaya çıkartmak adına fazlasıyla elverişli olan 3 boyutlu ledli lamba modeli hediyelik eşya olarak çokça tercih edilir. Işığın tasarımsal unsurlarla bir araya gelmesi ile oluşan şıklık insanları fazlasıyla mest eder. Otantik bir hava katan ışık rengi seçenekleriyle son derece tercih edilebilir. Modeller bununla sınırlı kalmamakta. Bir başka model olarak rgb kumandalı led ampül uzaktan kontrol edilebilir ve değiştirebilir renk seçenekleri ile bulundukları ortama farklılık ve canlılık katar. Dekoratif açıdan ışıklar fazlasıyla tercih edilebilir bir hal alır. Neon lamba modelleri dekoratif olarak, süsleme işlemleri için son derece güzel görünümleri yakalama fırsatı verir. Çeşitli şekil ve tasarımları ile kişilerin kendi tarzlarını oluşturmayı da sağlar. Buna ek olarak daha az enerji daha yüksek verim için led ampül kullanımı maliyet açıdan uygunluk sağlarken performans olarak yüksek işlevsellik sunar. 

Ledli Lamba Fiyatları

Süsleme ve dekoratif açıdan ışığın cazibesinden fazlasıyla yararlanılır. Farklı renk seçenekleriyle de ışığın bulunduğu mekanlara canlılık ve farklı bir hava katmak gitgide mümkün bir hal alır. Evlerin belli köşelerinde kullanıldığında son derece başarılı sonuçlara ulaşılır. Gece lambası kullanımı odalara da egzotik bir hava katar. Bu nedenle bu ürünler gencinden yaşlısına her kesime hitap eder. Ledli lamba fiyatları belirlenirken pek çok faktör bu konu üzerinde büyük rol oynar. Bunların en başında lambanın boyutu gelir. Ebat ölçüsü arttıkça ödenecek ücret de aynı oranda artış gösterir. Bunun yanında lambanın gücü ve pil yada elektrikle çalışması gibi durumlarda fiyat konusunda belirleyici bir unsur niteliği taşır. Bunun yanında uzaktan kumandalı gibi fonksiyonel özellikler de fiyatların değişmesine neden olur. İnternetten alışveriş yapan kişiler için siteden siteye fiyat değişimi söz konusudur. Bu sebeple fiyat araştırması oldukça önemlidir. Cimri.com sitesinden fiyat karşılaştırması yapmak doğru ürünlere ekonomik maliyetler ile ulaşma imkanı verirken kullanıcılara tasarruf etmeleri konusunda katkı sağlar. 

Ledli Lamba Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dekoratif açıdan fazlasıyla işlevsel olan bu ürünler çokça tercih edilir. Ayrıca göz yormaması sayesinde kişilerin dinlenmeleri konusunda da son derece iş görür. Bu nedenle bu lambaları kullanmak son derece önem taşır. Ayrıca bu ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunur. Bunların en başında ledli lamba modelleri gelir. Doğru ve uygun bir lamba modeli seçmek son derece önem arz eder. Ayrıca tasarımsal açıdan da dikkat ederek tercih yapmak gerekir. Bunun yanı sıra ışık rengini de seçerek kullanmak büyük önem taşır. Dolayısıyla uzaktan kumandalı değişebilir renk seçeneklerine sahip ampullerin kullanımı avantaj sağlar. Maliyet açısından uygunluğu arayan kullanıcılar için enerji tasarruflu ampül kullanımı ekstra maliyetlerin önüne geçerek uzun ömürlü ve üst düzey verim alınan bir kullanım deneyimini kişilere yaşatır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery