track source
track source

Oto Aydınlatma

Oto Aydınlatma Fiyatları

1594 Ürün gösteriliyor.
Oto Aydınlatma fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Aydınlatma modelleri ve Oto Aydınlatma fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Aydınlatma kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Far Ampülü, Universal Sis Lambası & Far, Stop Lambası, Oto Lambası, Ledli Lambalar. 1594 adet Oto Aydınlatma fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Nettedarikçisi 12 V Amerikan Park Sinyal Modülü

Nettedarikçisi 12 V Amerikan Park Sinyal Modülü

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Aydınlatma Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Oto Aydınlatma markası:

2021 yılı Oto Aydınlatma Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 39 Oto Aydınlatma modeli içerisinde en ucuz Oto Aydınlatma fiyatı 238.5 TL iken, en yüksek Oto Aydınlatma fiyatı 238.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Aydınlatma fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Aydınlatma fiyatı ise 238.5 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Aydınlatma Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Aydınlatma

Şehir içi ve şehirlerarası trafikte pek çok motorlu araç kullanımı yapılır. Araçların temel parçalarının ve aksesuarlarının yedek parçalarının üretimi fazlaca marka tarafından yapılır. Araç aksesuarları arasında yer alan aydınlatma sistemleri her araç için farklı özelliklerde üretilmiştir. Oto aydınlatma sistemleri arasında araçların iç ve dış dizaynında kullanım yapılacak birçok ürün alternatifi bulunur. Farlar, park lambaları, sis lambaları, sinyal lambaları aracın dışında kullanılan araç aydınlatma parçalarındandır. Aracın içinde de kullanım yapılabilecek LED aydınlatmalar, torpido ışıkları, bagaj ışıkları gibi aydınlatıcılarda sıklıkla tercih edilir. Oto aydınlatma ürünleri sayesinde aracın orjinalliği bozulmadan kullanıcının zevkine göre aracını şekillendirme olanağı yaratılmış olur. Araç içi dizaynında sıklıkla kullanılan LED aydınlatma sistemleri farklı renk seçeneklerine sahiptir. Oto aydınlatma aksesuar parçaları basit montajları ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. İşlevsel olmalarının yanı sıra estetik görüntüleri ile de keyifli kullanılabilir. Araçlarda kullanılan aydınlatma ürünleri aracın markasına, modeline göre farklı özelliklerde üretilir. Her aracın iç ve dış dizaynı farklılık gösterebildiği gibi kullanıcıların tercih edeceği ürünlerde farklılık gösterir.

Oto Aydınlatma Çeşitleri

Trafiğe çıkan tüm motorlu araçlarda farklı aksesuar kullanımı yapılır. Araçların dış dizaynlarında öncelikli olarak farlar, sis lambaları gibi aydınlatma sistemleri dikkat çeker. Çeşitli markaların ürettiği oto aydınlatma ürünleri ile kullanıcıların kendi zevklerine göre arabalarını dizayn etme olanağı doğar. Araçların dış aydınlatma parçalarından biri olan farlarda pek çok alternatif vardır. Hemen her araç için farklı özelliklerde ve ölçülerde aksesuar üretimi yapılır. Araçların markasına, modeline ve model yılına göre parçalarında değişik söz konusudur. Araç farları zaman içerisinde parlaklığını yitirebilir veya ampullerinin değiştirilmesi gerekebilir. Bu durumda yeni alternatifler arasında bulunan LED’lli xenon farlar, renk seçeneği bulunan halojen farlar seçilebilir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte oto aksesuar ürünlerinde de çeşitlilik artmıştır. Üretilen ürünler dayanıklı malzemelerden üretildiği gibi yeni teknolojik uygulamalarla birlikte kullanım ömrü de uzatılmıştır. Dış aydınlatma sistemlerinde kullanılan toz ve kirin girmesini engelleyen sistem ile uzun süre yüksek verimle kullanma imkanı sağlanmaya başlamıştır. Dış oto aydınlatma lambaları arasında yine aracın modeline göre şerit paneller, far üstü kumandalı LED’ler, plaka aydınlatmaları son yıllarda fazlaca kullanılır olmuştur. Özellikle yüksek arazi araçlarında şerit aydınlatma panelleri sıklıkla tercih edilir. Far üstü kumandalı LED aydınlatmalarda ise farklı renk seçenekleri mevcuttur. Kullanıcının isteğine göre değiştirilebilir renk seçenekleri vardır. Ürünler su geçirmez olarak üretilir ve aynı zamanda araç içinde de kullanım yapılabilir. Oto iç aydınlatma sistemlerinde aracın orjinalinde bulunan ışıklandırmaya ek olarak LED şeritler ile daha estetik bir görüntü yakalanabilir. Aracın göğüs bölümü ile birlikte iç alanda aydınlatma istenilen her bölüme LED ışıklar yerleştirilebilir. İç aydınlatmada renk seçenekleri olmakla birlikte tercih kullanıcının zevkine bağlıdır. Araç içi ayak aydınlatma sistemleri ise artık günümüzde telefonlar aracılığı ile de kontrol edilebilir durumdadır. Aracın çakmaklığına bağlayarak çalıştırılan oto aydınlatma sistemi RGB LED lambalar ile  aracın iç atmosferini değiştirir. Telefona yüklenen uygulama ile açılan müziklerde ritme göre ışıklar hareket eder ve ışığın parlaklık kontrolü kullanıcıdadır. 

Oto Aydınlatma Fiyatları

Araç aksesuarları; araçların markasına, modeline ve model yılına özel olarak üretilir. Her aracın modeline bağlı olarak iç ve dış dizaynları birbirinden farklıdır. Araçların içinde ve dışında kullanılacak aksesuar parçaları birçok marka tarafından üretilmiştir. Araç aydınlatma aksesuarları işlevsel olduğu kadar görsel açıdan da kullanıcılar için oldukça önemlidir. Aydınlatma parçalarında fiyatlar alınan ürünün özelliği ile doğru orantılıdır. Üst segment araçlarda kullanılan ürünler özellikli ürünlerden tercih edildiği için fiyatları daha maliyetlidir. Otomobillerde ampul olarak alınan parçalar daha ekonomik olurken, far, sinyal lambası gibi parçaların tamamının değiştirilmesi yüksek fiyatlı olur. Lambaların fiyatlarında aracın markası, modeli ve model yılı fiyatı belirler. Araçlarda aydınlatma aksesuar parçalarında çeşitlilik oldukça fazladır. Kullanıcın değiştirmek istediği veya eklemek istediği ışıklandırma sistemlerinde her bütçeden kullanıcının ihtiyacına uygun ürünler mevcuttur. Araç aydınlatma yedek parçaları değişen fiyatlar ile çeşitli internet alışveriş sitelerinde kullanıcılara sunulur. Tercih edilecek ürünler için en detaylı bilgiye ulaşmak cimri.com ile oldukça kolaydır. Sayfa üzerinden ürünlerin tüm özellikleri incelenebilir ve en uygun fiyatlı internet sitesinden temin edilebilir. 

Oto Aydınlatma Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araç içi ve dışı aksesuarlarda aydınlatmaların kullanımı oldukça önemlidir. Aydınlatma sistemleri kullanıcının sürüş esnasında keyifli ve konforlu seyahat etmesini sağlarken aynı zamanda trafikteki diğer araçlar için de uygun olmalıdır. Oto aksesuar parçaları her araç markası için farklı özellikler ile birçok marka tarafından üretilir. Her bütçeden kullanıcının her türlü ihtiyacına yönelik alternatif oldukça fazladır. Oto aydınlatma yedek parça ürünleri aracın markasına, modeline ve model yılına göre seçilmelidir. Bunun için araçtan çıkan eski ürünler veya kullanım kılavuzunda yazan bilgiler baz alınabilir. Araçlarda işlevsel kullanıma sahip olan aydınlatma ürünleri ile estetik görüntü elde etmek de kolaydır. Aracın iç ve dış dizaynına uygun özelliklerde seçilen ürünler ile bütünlük sağlanabilir. Araç için üretilen ampullerde voltaj değerleri araçlara göre değişiklik gösterir. Ayrıca renk seçenekleri de bulunan lambaların aracın rengi ile uyumlu alınması doğru olur. Son yıllarda RGB LED aydınlatma teknolojisi araçlarda fazlaca kullanılır olmuştur. Çakmaklığa takılarak çalıştırılabilir olması da kullanıcılar için bir kolaylıktır. Araç aksesuar parçaları kaliteleri malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Araç içi ve dışı aydınlatmalarda dayanıklı ürünlerin tercih edilmesi uzun süre kullanım imkanı sağlayacaktır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery