track source
track source

Far Filmi

Far Filmi Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Far Filmi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Far Filmi modelleri ve Far Filmi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Far Filmi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, TveT, Dreamcar. 11 adet Far Filmi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Far Filmi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Far Filmi markası:

2021 yılı Far Filmi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Far Filmi modeli içerisinde en ucuz Far Filmi fiyatı 25.99 TL iken, en yüksek Far Filmi fiyatı 125.6 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Far Filmi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Far Filmi fiyatı ise 50.92 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Far Filmi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Far Filmi

Otomotiv sektöründe kullanılan araç yedek parça ve aksesuarları, teknik gereksinimlerin yanı sıra araç sahiplerinin kişisel zevklerine göre de çeşitlenir. Bu ürünlerin en çok tercih edilen çeşitlerinden biri de far filmi olarak listelere giren ürün çeşitleridir. Araçların ön ve arka farlarını çeşitli seçenekler ile kişiselleştirmeye yarayan ve araçların görünümünde etkili bir tasarım yaratan ürünler, tıpkı cam filmleri gibi yapıştırma yöntemi ile entegre edilir. Genel olarak, araç aksesuarları satış noktalarında bulunabilecek bu ürünler, her türlü araç üzerinde kullanılabilir. Özellikle dinamik tasarımlara sahip spor arabalar üzerinde tercih edilen far filmi modellerinin renkli tasarımlar olduğu söylenebilir. Farların olası darbeler sonucunda çizilmesini ya da kırılmasını engellemek üzere de kullanılan bu ürünler, farklı birçok alternatif ile bulunabilir. Montajları oldukça kolay olan bu ürünler, profesyoneller yardımı ile takılabileceği gibi araç sahipleri tarafından kolaylıkla takılabilir. Son olarak; uzunlukları bakımından farklı olsalar da genişlikleri genelde 30 cm olan bu ürünlerin; şeffaf, siyah, mavi, kırmızı, sarı, yeşil gibi renk seçenekleri bulunabilir. 

Far Filmi Çeşitleri

Araç modifiyesi ya da araç kişiselleştirme olarak da tanımlanabilecek işlemler; genellikle özel araç sahipleri tarafından yapılan işlemlerdir. Bu işlemler, pek çok farklı malzeme kullanarak gerçekleştirildiğinden ürün çeşitleri de oldukça seçeneklidir.  Araç içi aksesuarlardan dış aksesuarlara kadar birçok farklı şekilde tasarlanan ürünler, araçların görünümlerini değiştirmek amaçlı kullanımın yanı sıra koruma amaçlı da kullanılır. Koltuk kılıfı, güneş korumalık, cam şeridi, cam filmi, far filmi ve benzeri daha birçok ürün araç aksesuarı kategorileri içinde listelenir. Özellikle araçların dış aksamları yolculuk ya da park sırasında zarar görmeye çok daha müsait olduğundan araç dışında kullanılan ürünlerin temini oldukça önemlidir. Lastikler, camlar, kapı kolları, ön, yan ve arka farlar, park sensörü gibi bölümleri korumak için üretilen bu ürünler tercih edilirken aynı zamanda kişiselleştirme de yapılabilir. İşte bu noktada farları koruma amaçlı olarak üretilmiş far filmi çeşitleri incelenebilir. Ancak bunun hemen öncesinde ürünlerin her türlü araç tipinde kullanılabilir olduğunu hatırlatmak gerekir. Hatta bu ürünlerin motorlu taşıtların yanında metro, marmaray, tramvay ve benzeri raylı sistem araçlarında dahi tercih edildiği söylenebilir. Oto far filmi olarak da listelenen ürünler, 30 cm genişliğin yanında 3, 5, 10, 20 metre gibi uzunluklara sahip olabilir. En çok tercih edilen far koruma filmi çeşitleri incelenmek istenirse; bu ürünler araç farlarının renklerinde herhangi bir değişme yaratmayan şeffaf ürünlerdir. Ancak bilindiği üzere şeffaf terimi renkli ürünler içinde kullanılabilir. Yani plastik malzemeden üretilen ve bakıldığında karşının görülebildiği ürünler renkli şeffaf olarak tanımlanabilir. Dolayısı ile bu ürünlerin hemen hepsi için şeffaf far filmi listeleri incelenebilir. Bu ürünler, araçların renklerine ve araç sahiplerinin zevklerine göre sarı, mavi, yeşil, kırmızı renklerde olabilir. Ancak; bu ürünler tercih edilirken trafikte aksesuar kullanım kurallarına uyup uymadığına dikkat etmek gerekir. Bunun için Emniyet Genel Müdürlükleri tarafından yayınlanan genelgeler incelebilir. Araç cam filmi ve araç far filmi renkli kullanımlarına bir takım kısıtlamalarının getirilmiş olmasının sebebinin tamamen güvenlik önlemi olduğu söylenebilir. Bu kısıtlamalarda en çok adı geçen far filmi siyah ve benzeri koyu renkli ürünlerdir. Bu tip koyu seçeneklerin ışığı sızdırma oranı kısıtlı olabileceğinden, sürücü ve diğer araçların görüşünü engellemesi söz konusu olabilir. Sonuç itibariyle far koruma filmi olarak üretilen bu ürünler kullanım seçeneklerine göre birçok farklı çeşitte temin edilebilir.

Far Filmi Fiyatları

Araçların farları için en sık satın alınan aksesuarlar far filmi adı altında üretilen ürünlerdir. Farların çeşitli tehlikelere karşı korunması amacı ile üretilen bu ürünler, herkes tarafından temin edilebilir. Çeşitleri bakımından oldukça farklı alternatiflere sahip bu ürünler, araç aksesuarı üretici firmalar tarafından tasarlanarak satışa sunulur. Temel olarak dayanıklı plastik malzemelerden üretilen bu ürünler, farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Bu sebeple far filmi fiyatları da ürünlerin üretim biçimlerine göre şekillenir. Örneğin; farklı markalar tarafından üretilen ürünlerin malzeme kaliteleri ve boyutları da değişken olduğundan ürünlerin farları koruma performansları da farklı derecelerde olabilir. Bu yüzden fiyat ve performans değerlendirmelerinin tüm bu detaylar düşünülerek yapılması gerekir. Far filmleri 5, 10, 15 metre aralıklarında rulolar halinde satıldıklarından ürünlerin tek rulosunun tüm farlara yeteceği söylenebilir. Bu durumda da ürün fiyatlarının uygun şekillendiği söylenebilir. Araç sahipleri ihtiyaçlarına uygun far filmlerini incelemek ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için cimri.com sayfalarını ziyaret edebilir. 

Far Filmi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Far koruma filmi, oto far filmi veya araç far filmi olarak listelenen oto aksesuarları, adlarından da anlaşılacağı üzere araç farlarını korumak için kullanılan ürünlerdir. Ancak far filmi modelleri arasında tercih yaparken araç sahiplerinin dikkat etmesi gereken bir takım detaylar olabilir. Bunların en önemlileri ürünlerin malzeme kalitelerinin yanında renkleridir. Far filmi satın alırken tercih edilecek renklerin ışık oranını engellememesi gerekir. Aksi takdirde bu durum hem sürücü hem de karşıdan gelen araçlar için kazalara sebebiyet verebilir. Bunun dışında ürünlerin boyutları, markaları ve fiyatları detaylı olarak incelenebilir. Far koruma filmlerinin uygulama biçimlerinden bahsetmek gerekirse; bu ürünler genel olarak özel spreyler ile farlar üzerine yapıştırılan ürünlerdir. Ürünler arasında tercih yaparken kolay uygulamanın yanında kolay yapışan çeşitlerde seçim yapmak gerekir. Bu ürünleri bulmanın en kolay yolu da kullanıcı tavsiyelerini incelemektir. Araçların farlarını hem güneş ışınlarından hem de olası darbelerden korumak üzere kullanılan far filmleri cimri.com sayfalarında tüm özelliklerinin yanı sıra kullanıcı yorumları ile incelenebilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery