Xenon / Zenon Yedek Ampül

Xenon / Zenon Yedek Ampül Fiyatları

7 Ürün gösteriliyor.
Xenon / Zenon Yedek Ampül fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Xenon / Zenon Yedek Ampül modelleri ve Xenon / Zenon Yedek Ampül fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Xenon / Zenon Yedek Ampül kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Philips, Bosse, Photon. 7 adet Xenon / Zenon Yedek Ampül fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Xenon / Zenon Yedek Ampül Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Xenon / Zenon Yedek Ampül markası:

2021 yılı Xenon / Zenon Yedek Ampül Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 7 Xenon / Zenon Yedek Ampül modeli içerisinde en ucuz Xenon / Zenon Yedek Ampül fiyatı 44.0 TL iken, en yüksek Xenon / Zenon Yedek Ampül fiyatı 251.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Xenon / Zenon Yedek Ampül fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Xenon / Zenon Yedek Ampül fiyatı ise 160.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Xenon / Zenon Yedek Ampül Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Xenon Yedek Ampül

Araba kullanmak pek çok kişi için tutku olduğu gibi, güvenli olması da oldukça önemlidir. Bir aracın olmazsa olmaz parçaları arasında kuşkusuz ki farlar gelir. Farlar, karanlık bir yolda araçla giderken yolu aydınlatmak için kullanılır. Araçların vazgeçilmez aksesuarları arasında bulunan farların birçok farklı çeşidi bulunur. Bu çeşitlerin arasında bulunan xenon farlar aslında doğada bulunan bir gazdır. Işık üretmek için bu gaz ısınır ve bu ısı sayesinde de ışık verir. Bu ampuller klasik normal ampullerin harcamış olduğu enerjiden daha az enerji harcayıp daha yüksek ışık verirler. Örneğin; halojen bir ampul 55 watt enerji harcarken xenon ampul 34 watt enerji harcayarak daha fazla ışık verir. Klasik bir hale gelmiş olan, sarı ışık veren ampül modelleri yerine, xenon far ampulü birçok kullanıcı tarafından tercih edilen aksesuarlar arasında bulunur. Etrafa yansıttığı beyaz ışık sayesinde daha çok detayın görülmesine olanak sağlar. LED far ampülü sayesinde daha fazla detay görülür ve oluşabilecek kazaların önüne geçilir. 

Xenon Yedek Ampül Modelleri

Xenon far modellerinin birçok marka, ışık rengi ve ışık yoğunluğuna göre çeşidi bulunur. Xenon farlar renkleri ile dikkat çekici farlar arasında bulunur. Pek çok farklı renk ve modüle sahiptir. Aynı zamanda enerji sarfiyatları da oldukça iyi olan xenon ampül çeşitleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Xenon ampül çeşitleri, hoş tasarımlarıyla aracınızın daha şık görünmesini sağlar. Aynı zamanda enerji tasarrufu sayesinde oldukça çevreci bir ampul çeşididir. Çevreci ampullerin ışığı yayma güçleri daha yüksektir ve göz sağlığınıza zarar vermez. Xenon ampul çeşitleri diğer araç far ampullerine kıyasla, sürücülere daha fazla sürüş kolaylığı sağlar. Bu farlarda standart araç far sistemlerinde bulunmayan bir mercek bulunur. Mercek sayesinde ışık belirli bir noktada toplanır ve ışık dağılmaz. Bu sayede daha sağlıklı ve net bir görüş açısı sağlanır. Sürüş kolaylığı haricinde xenon ampul modelleri diğer modellere nazaran aracın daha şık bir görünüme sahip olmasını sağlar. Yerli ve yabancı her marka ve model araca uyumlu bir model bulmak oldukça kolaydır. Xenon far modelleri yeni nesil teknoloji sayesinde, gücünü yakıttan ziyade elektrikten alır. Işık yoğunluğuna göre bir xenon far modeli tercih edilebilir. Bu sayede yoğun bir ışık görünümü isteyen kullanıcı yoğun bir far ışığına sahip olabilir. Karanlıkta seyahat eden bir kullanıcı yolu daha aydınlık bir şekilde görebilir. Oluşabilecek kazaları büyük derecede önleyebilir. Xenon far modelleri birbirinden farklı Kelvin dereceleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Farın sahip olduğu Kelvin değeri renk sıcaklığı anlamına gelir. Kelvin değerinin yoğunluğuna göre farın sahip olduğu ışık rengi sıcaktan soğuğa birbirinden farklı renk seçeneği bulunur. Işık yoğunluğunun fazla olmasını isteyen bir kullanıcı, Kelvin değerinin yüksek olduğu bir model tercih edebilir. Gece yolculuğu sık yapan kullanıcılar Kelvin değeri yüksek bir Xenon far modeli ile güvenli bir yolculuk yapabilir. Bu gibi detaylar sayesinde Xenon ampul kullanımı oldukça kolaydır. Bu ürün aracını modifiye yapan ya da gece yolculuğu yapan kullanıcıların olmazsa olmazları arasında bulunur. 

Xenon Yedek Ampül Fiyatları

Araca şık bir görünüm kazandıran Xenon far modellerinin fiyatını etkileyen birçok faktör bulunur. Farın içerisinde bulunan Xenon ampul fiyatları da farklı aralıklarda olabilir. Xenon farın içerisinde bulunan ampulün sahip olduğu Kelvin değeri değiştikçe fiyatı da değişir. Kelvin farın renk ve ışık yoğunluğudur. Işık yoğunluğu ve farın sahip olduğu renk fiyatını etkileyebilir. Bu faktörler haricinde fiyatını etkileyen bir başka neden ise Xenon farın markasıdır. Birçok kullanıcı tarafından bilinen marka yüksek fiyatlarda olabilir. Kaliteli bir Xenon yedek ampül daha uzun kullanım sunabilir. Yolculuk esnasında Xenon farın bozulması ya da yanmaması kazalara sebep olabilir. Bu sebeple kaliteli bir Xenon farı ve ampulü tercih edilmesi gerekir. Tüm diğer araç aksesuarları gibi farlar da kalitesine göre farklılık gösterebilir. Kaliteli bir Xenon yedek ampul fiyatı, diğer klasik ampullere kıyasla daha yüksek olabilir. Xenon yedek ampul fiyatlarını cimri.com’dan inceleyebilir, ürün özelliklerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz ürünün en uygun nerede satıldığını öğrenebilir, bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. 

Xenon Yedek Ampül Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Xenon yedek ampul tercih etmeden önce dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunur. Xenon yedek ampulün markası ve Kelvin yoğunluğu bi faktörler arasında yer alır. Kaliteli bir Xenon yedek ampul seçimi oldukça önemlidir. Ampul kullanım yoğunluğuna bağlı olarak bozulan bir aksesuardır. Bu sebeple kaliteli bir Xenon yedek ampul seçimi uzun ömürlü bir kullanım sunabilir. Gece yolculuğu sık yapan bir kullanıcı mutlaka Kelvin değeri yüksek bir Xenon yedek ampül tercih etmelidir. Bu sayede seyir edilen yolu daha net görerek her detayı fark edebilir. Oluşabilecek kazaların da önüne geçilebilir. Xenon ampul özellikleri bakımından her araca uygundur. Fakat tercih etmeden önce araca uygunluğunun teyid edilmesi gerekir. Aksi halde araca uygun olmayan bir ampul kısa devre yapıp patlayabilir ya da far yuvasına denk gelmeyebilir. Gün ışığına daha yakın bir renge sahip ampül tercih etmek isteyen kullanıcılar, kelvin değeri düşük bir ampul tercih edebilir. Bu sayede gün ışığına daha yakın bir renkte ampule sahip olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery