Flash Lamba

Flash Lamba Fiyatları

2 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Flash Lamba fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Flash Lamba modelleri ve Flash Lamba fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Flash Lamba kategorisinde en favori markalar şu şekilde: TveT, Dreamcar. 2 adet Flash Lamba fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Flash Lamba Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Flash Lamba markası:

En Çok İncelenen Flash Lamba Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 2 Flash Lamba ürünü:

2021 yılı Flash Lamba Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2 Flash Lamba modeli içerisinde en ucuz Flash Lamba fiyatı 25.63 TL iken, en yüksek Flash Lamba fiyatı 79.25 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Flash Lamba fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Flash Lamba fiyatı ise 52.44 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Flash Lamba Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Flash Lamba modelleri arasında en çok indirim bulunan 2 Flash Lamba modeli:
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Flash Lamba

Işık ve aydınlatma sistemleri alanında çeşitli birçok ürün vardır. Lambalar ışıklandırma alanında en çok tercih edilen ürünlerdir. Lamba çeşitleri farklı formlarda karşımıza çıkar. Lambaları akla gelebilecek her yeri ışıklandırmak için kullanabilirsiniz. Lambaların güçleri, ışıklandırma dereceleri, tasarımları üründen ürüne çeşitlilik gösterir. Gece lambası, sarı ve beyaz ışık filtreli lambalar, ayaklı lambalar gibi çeşitli birçok lamba çeşidi vardır. İhtiyacınız olan ışıklandırma seviyesine göre lamba seçebilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen lamba çeşidi flash lamba modelleridir. Flash lambalar farklı formlarda tasarlanabilir. Kullanım amacı normal lambalara göre daha farklıdır. Aynı zamanda çalışma prensibi de normal lambalara göre değişiklik gösterir. Flash lamba modellerinin büyüklükleri, güçleri, çalıştırma şekli değişiklik gösterir. Uzaktan kumandalı flash lamba çeşitleri en çok tercih edilen modeller arasındadır. Kullanım rahatlığı ile size kolaylık sağlar. Flash lamba çeşitleri genellikle aydınlatma markaları tarafından satışa sunulur. Ürünlerin kalitesi markadan markaya ve modelden modele değişir.

Flash Lamba Modelleri

Flash lambalarının kullanım yerleri çeşitlilik gösterir. Flash lambalarını trafik lambalarında, araba farlarında, fotoğraf makinelerinde, görebiliriz. En çok tercih edilen flash lamba çeşitlerinden biri panjur flash lambalardır. Bu flash tipleri panjur içlerinde kullanılır. Lambalar farklı renkler yansıtabilir. Panjur içi lambalarında flash çakma tipi değiştirilebilir. Panjur flash lambalarının bazı modelleri ayaklıdır. Ayaklı modeller ergonomik tasarımları ile taşıma ve kullanma kolaylığı sağlar. Tercih edilen bir diğer ürün seçeneği ise çakar flash lamba çeşitleridir. Çakar flash lamba modelleri genellikle araçlarda kullanılır. Çakar lamba flaş ile gece araba kullanmak daha güvenlidir. Bu flash çakar lambalar bazı araçlarda kullanmak için uygundur. Çakar flash lamba modellerinin bazıları uzaktan kumandalıdır. Bu sayede kolayca açılıp kapatılabilir. Araçlarda flash lamba mutlaka bulundurmak gerekir. Özellikle geç saatlerde hava karanlıkken flash lambalar hayati öneme sahiptir. Çakar flaş lambalar araba farlarına yerleştirilerek kullanılır. BFlash lambaların kullanım yerlerinden bir diğeri ise trafik lambalarıdır. Trafik lambalarında flash lambalar kullanılır. Flash lambalar hem karanlık hem de aydınlık ortamlarda daha iyi bir şekilde ışık yayar. Bundan dolayı trafik lambalarında flash lambalar tercih edilir. Flash trafik lambası modellerinde üç farklı led ışık kullanılır. Flash trafik lambaları ayaklı lamba modelleri arasındadır. Metal gibi dayanıklı üretim malzemeleri kullanılır. Bir diğer flash lamba çeşidi ise flash sis lambası modelleridir. Sis lambaları, araçlarda kullanılır. Sisli havalarda araç sürücülerinin görüş açılarını temizlemek amacıyla kullanılır. Sisli havalarda sis lambası sayesinde daha güvenli bir şekilde araç kullanabilirsiniz. Flash sis lambaları hem gündüz hem de gece kullanılabilir. Şarjlı flash lambası çeşitleri vardır. Belli bir süre şarj edilerek kablosuz bir şekilde kullanılabilir. Şarjlı flash lambası çeşitleri kullanım rahatlığı ve kolaylığı sunar. Flash lambası çeşitleri hayatınızı her alanda kolaylaştırır. Flash lambalar ile hayatınızı tehlikeye atmadan güvenli bir şekilde araç kullanabilirsiniz. Flash lamba çeşitlerinde ışıklandırma gücü modelden modele değişiklik gösterir. Lambanın gücü V ifadesiyle gösterilir. V değeri arttıkça daha lambada yayılan ışığın parlaklığı artar. Evde kullanılan flash lambaları daha düşük aydınlatma gücüne sahiptir. Araç farı ve trafik lambaları ise daha yüksek aydınlatma gücüne sahiptir.  Araçlarda kullanılan sinyal lambası, stop lambası, sis lambası gibi far çeşitlerinin hepsinde flash lambalar vardır. Bu lambaların aydınlatma gücü ve ışık rengi modelden modele değişir. 

Flash Lamba Fiyatları

Işık ve aydınlatma sistemleri alanında ürün çeşitliliği zengindir. Lambaların kullanım yeri ve amaçları değişiklik gösterir. Aynı zamanda lambalar ışık gücüne, tasarımına, boyutlarına, led sayısına ve ekstra özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Flash lambalar ev aydınlatmalarından daha çok dışarı aydınlatmalarında kullanılan bir sistemdir. Flash lamba çeşitlerini genellikle araçlarda ve trafik lambalarında görürüz. Flash lamba fiyatları modelden modele değişir. Flash lamba fiyatları üzerinde etkili olan önemli birkaç faktör vardır. Bu faktörlerden en önemlisi ışık gücüdür. Diğer bir adıyla lambadaki V değeri arttıkça fiyat da artar. Watt değeri arttıkça  fiyat etiketinde de artış görülür. Flash lambaların kullanım amacı ve yeri fiyatlar üzerinde etkilidir. Küçük panjur içi flash lambaları, trafik lambalarına göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Aynı zamanda araçlarda kullanılan sinyal lambası, stop lambası, sis lambası gibi farlar da görece daha uygun fiyatlıdır. Araçlarda kullanılan flash lambalarının fiyatları modelden modele değişir.

Flash Lamba Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Flash lamba satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli birkaç nokta vardır. Flash lambalar özellikle araçlarda ve trafik ışıklarında kullanılır. Flash lambaların araçarda kullanıma amacı karanlıkta daha güvenli bir şekilde araç kullanmaktır. Güvenliğinizi tehlikeye atmamak için sinyal lambası, sis lambası, flash stop lambası, çakar lamba gibi ğrğnler satın alırken kalitesinden emin olduğunuz ürünleri tercih etmelisiniz. Flash lambaların yansıttıkları renkler modelden modele değişir. Aynı zamanda her modelde bulunan led sayısı da değişiklik gösterir. Flash lamba satın alırken led sayısı ve led renklerine dikkat etmelisiniz. Kullanım yerine ve amacına göre watt değerine karar vermelisiniz. Küçük bir oda için flash lambası alıyorsanız düşük watt değeri işinizi görecektir. Flash sinyal lambası gibi araç farı için kullanmak üzere bir model arıyorsanız yüksek watt değerine sahip güçlü modelleri tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery