Park Ampülü

Park Ampülü Fiyatları

73 Ürün gösteriliyor.
Park Ampülü fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Park Ampülü modelleri ve Park Ampülü fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Park Ampülü kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Autoen, Modacar, TveT, Rewel, Transformacion. 73 adet Park Ampülü fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Park Ampülü Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Park Ampülü markası:

2021 yılı Park Ampülü Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 73 Park Ampülü modeli içerisinde en ucuz Park Ampülü fiyatı 8.99 TL iken, en yüksek Park Ampülü fiyatı 349.88 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Park Ampülü fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Park Ampülü fiyatı ise 102.91 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Park Ampulü

Park ampulleri, hem park etmiş biri aracın diğer sürücüler tarafından daha rahat bir şekilde bir park etmesini hem de sürücülerin çok rahat bir şekilde park edebilmelerini sağlar. Trafik kurallarına uygun olarak bir araç sürebilmek için her otomobilin park lambasına sahip olması da gerekir. Park ampulü modelleri, araçların uç noktalarını bile aydınlatabildikleri için karanlık ve kötü hava şartlarında kullanıcılara daha iyi bir görüş açısı sağlar. Park lambaları, hem karanlık hem de hava şartları gibi benzeri durumlarda da oldukça gerekli olur. Siz de aracınızdaki park lambasını yenilemek ya da yeni bir park lambasına sahip olmak için pek çok farklı model arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Araç park ampulü, yol esnasında bulunduğunuz zaman diğer sürücülerin görüş açısına girebilmeniz için aracınızın hem önünde hem de arkasında bulunan işaret lambalarıdır. Aracınızda bulunan park ampullerini değiştirmenin zamanı geldi ise en iyi yöntem Kaliteli markaların ürettiği yeni modellerden birini satın almanızdır. Siz de pek çok model arasından aracınıza en uygun olacak modeli tercih edebilirsiniz.

Park Ampulü Modelleri

Park ampulleri, aracınızı park yapmaya başladığınız zaman diğer sürücülere maksimum görüş açısı sağlayabilmek için araçlarda bulunan işaret lambalarıdır. Bu lambalar, farklı marka ve araçların modellerine göre çeşitli alternatiflerle üretilir. Park lambalarınız sisli bir görünüme sahipse ve aynı zamanda yeteri kadarıyla ışık veremiyorsa daha verimli bir lamba satın almanızın zamanı gelmiş olarak kabul edilir. Aynı zamanda park ampulleri, güvenlik ve emniyet açısından da çok önemli bir yere sahiptir. Bütçenize uygun olacak bir park ampulü modellerinden birini tercih etmeniz  aracınıza yapacağınız bakım masraflarının da düşmesine olanak sağlar. Aracınıza uyumlu olacak bir modeli seçerek park işlemi esnasında ampullerin işinize daha fazla yaramasını sağlayabilirsiniz. Park ampulleri kullanıcılar için büyük avantajlar sağlar. Aracınızı daha iyi park edebilmek ve diğer araç kullanıcıların da güvenliği açısından doğru park ampullerini tercih etmeniz oldukça önemlidir. Piyasada pek çok farklı çeşit alternatifleri ile bulunan park ampulü modelleri doğru aydınlatma seçimi bakımından oldukça önemlidir. Bir park ampulü modeline karar vermeden önce modelinize en uygun olacak ürünü bulabilmeniz için park ampulleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Verimli ve maliyeti düşük ampuller sayesinde park işleminizi daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Maliyeti ucuz olan bu ürünler enerji açısından da oldukça etkindir. Genellikle LED ışıklardan üretilen park ampulü çeşitleri çok uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Uzun kullanımlı olmaları sayesinde sıklıkla değiştirmek zorunda kalmayacağınız ampul modellerine ulaşabilirsiniz. %50 den daha fazla enerji tasarrufu sağlayan LED park ampulü maliyetinizi düşürmeniz açısından oldukça elzemdir. Seçeceğiniz ışıkların yüksek kalite ve verimlilik sunması görüş açınızı da kolaylaştırır. Bu sayede park lambaları uzaktan ve yakından daha kolay bir şekilde görülebilir. Diğer kullanıcılara daha iyi bir görünüm sağlayabilmek için hem doğru ışık tercihinde bulunmanız hem de titreme yapmayan ışıkları seçmeniz gerekir. Siz de farklı model ve alternatiflerden üretilen park ampullerinden  aracınıza en uygun lambayı tercih edebilir ve bu sayede güvenli ve hızlı bir şekilde park ihtiyacınızı görebilirsiniz.

Park Ampulü Fiyatları

Park ampulleri genellikle ürünün watt değerine göre farklı fiyat değerleri arasında bulunur. Aynı zamanda lümen değerine de dikkat ederek satın alacağınız ürünler, watt değerinde olduğu gibi kaliteye göre farklı fiyatlarda kullanıcıya sunulur. Işık tarafından sağlanan parlaklık ne kadar etkili ise satın aldığınız üründe o kadar kalitelidir. Aracınızın ölçüsüne göre tercih edeceğiniz ürün hakkında önceden bilgi sahibi olmak sizi doğru ürüne direkt olarak ulaştıracaktır. Aynı zamanda park ampulleri farklı renklerde ve farklı modellerde kullanıcı ile buluşturur. Bu farklılık dolayısı ile fiyatlar da geniş bir yelpazededir. Genellikle herkesin ulaşabileceği fiyat aralıklarında bulunan park ampulleri, renk ve watt özelliklerine göre farklı fiyatlarda piyasa bulunur. Park ampulü LED, diğer ampul çeşitlerine göre daha uygun fiyatlarda kullanıcı ile buluşturulur. LED ampuller, enerji tasarrufu sağladıkları için kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Kolay kolay eskimeyen park ampul duyu modelleri, tekrarlanan alışveriş yükünden de sizi kurtarır. Siz de park ampulü çeşitleri arasından aracınızla en uyumlu modellerden birini tercih edebilmek ve ampul modelleri arasında fiyat kıyaslaması yapabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Park Ampulü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Arabanızla en uyumlu modeli tercih ederken dikkat etmeniz gereken birkaç özellik bulunur. Bu özellikler çeşitlere ve kaliteye göre farklılık gösterir. Park ampulü fiyatları her bütçeye uygun şekilde bulunur. Park ampulleri kaliteli oldukları zaman kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Park ampulü satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise ürünün watt değeridir. Watt değeri yüksek olan modeller ışığın daha parlak olmasına olanak sağlar. Buna ek olarak çeşitli renk alternatiflerinde de üretilir. Seçeceğiniz park ampulü modelinin tüm koşullar altında etkili bir yönetim sağlayabilmesi de gerekir. İyi aydınlatmaya sahip olmayan park alanlarında kullanıcılar için kolaylık sağlayan modeller çeşit alternatifine göre de farklılık gösterir. Aracınız için en uyumlu olan model her zaman en etkin aydınlatma sağlayan ürünlerdir. Etkin bir aydınlatmaya sahip olmak için vızıltı yapmayan ampul modellerini tercih edebilirsiniz. Pek çok farklı model alternatifleri arasından siz de aracınıza en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha sağlıklı ve tüm sürücüler için güvenli bir ortam sağlayan kumandalı park ampulü montaj çeşitlerinden birine sahip olabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery