track source
track source

Dizel Katkısı

Dizel Katkısı Fiyatları

72 Ürün gösteriliyor.
Dizel Katkısı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dizel Katkısı modelleri ve Dizel Katkısı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dizel Katkısı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Falken, Modacar, Motul, Würth, Carpex. 72 adet Dizel Katkısı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Dizel Katkısı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Dizel Katkısı markası:

2021 yılı Dizel Katkısı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 72 Dizel Katkısı modeli içerisinde en ucuz Dizel Katkısı fiyatı 8.75 TL iken, en yüksek Dizel Katkısı fiyatı 549.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dizel Katkısı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Dizel Katkısı fiyatı ise 56.92 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Dizel Katkısı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dizel Katkısı

Dizel katkısı, dizel araçlarınızın enjektör sistemlerini çeşitli karışımlardan temizleyen kimyasal ürünlerden biridir. Yakıt sistemi yakıtı depodan motor yanma odasına, doğru oranda ve düzenli olarak göndermesi gerekir. Ateşleme sistemi depodan gelen yakıtın yanma odasına girdikten sonra yanmasını sağlayan sistemlerdir. Ateşleme sistemleri kullanıma bağlı olarak kirletici unsurlar nedeniyle tıkanabilir. Bu sürecin önüne geçmek için düzenli aralıklarla yakıt katkısı kullanmak faydalı olabilir. Aracınızın ateşleme sisteminde ortaya çıkması muhtemel sorunların önüne geçmek için dizel katkısı çeşitleri kullanılabilir, böylece aracınızdan aldığınız performansı iyileştirebilirsiniz. Hemen her araç sahibininin bakım malzemeleri arasında bulunması gereken bu dizel katkıları arasından ihtiyacınıza uygun bir çeşidi kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Bu noktada birçok ayrıntıya dikkat edebilir, kullandığınız aracın yaşı, kullanım süresi gibi detaylara göz önünde bulundurabilirsiniz. Dizel katkısı çeşitleri yakıt sistemi ve bujilerdeki tıkanıklığı açarak  daha yüksek motor performansı sunabilir.

Dizel Katkısı Çeşitleri

Dizel yakıt katkısı çeşitleri dizel yakıt ve yanma sistemlerinin temizlenmesi ve aracınızın performansının yanında, yakıt tüketimini düşürmeye yönelik amaçlar ile üretilir. Dizel motorlar kullanımlarına bağlı olarak yanma odası ve hareketli aksamlarda yanmaya bağlı kurum ve benzeri maddelerle kirlenebilir. Bu durum motor performansını kötü yönde etkileyebilir. Dizel motor katkısı çeşitleri aracınızın motorunun yanma odalarını ve yakıt sisteminin temizlenmesine yardımcı olur. Temizlenmiş bir yanma odası daha iyi bir yanma ve bu sayede daha yüksek şiddette patlamalar ve güç demek olabilir. Bu sayede dizel motor katkısı ürünlerini doğru şekilde kullanarak aracınızın performansının nispeten artmasını sağlayabilirsiniz. Dizel motor temizleme katkısı, içeriğindeki temizleyici özellikte maddeler ile aracınızın kalbi konumunda olan motorunu temizlemeye yardım eder. Bu sayede Dizel motor temizleme katkıları ile aracınızın daha stabil çalışmasını sağlayabilir, etkili bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Enjektörler dizel aracınızın motorlarının verimli çalışması için oldukça önemli sistemlerdir. Enjektörler depodan gelen yakıtı motor yanma odasına püskürten ve takan sistemler olur. Enjektör sistemlerinin tıkanması ya da verimli çalışmaması aracınıza performans düşüklüğü olarak yansır. Bu noktada dizel enjektör katkıları enjektör yakıt geçiş noktalarını ve enjektörleri temizler. Bu sayede enjektörleri tıkanmış bir araca sahipseniz, dizel enjektör katkısı ile aracınızı eski performansına döndürebilirsiniz. Araçların bakımı uzun süreli bir kullanım ve sorunsuz bir yolculuk için oldukça önemlidir. Araç bakımları zamanında yapılmadığı takdirde bir takım sorunlarla karşılaşılabilir. Dizel temizlik katkısı motor içinde ve enjektörlerde sunduğu temizlik ile belirli bakım periyotlarında kullanılabilir ve ana bakımların yanında destekleyici ürünler olarak kullanılabilir. Motor yanma odasındaki patlamalar pistonun hareket etmesini sağlar. Pistona iletilen patlama gücü çeşitli mekanizmalar ile aracın tekerlerine aktarılır. Bu nedenle araçların motorlarında hareket esnasında oldukça yüksek basınç ve sürtünmeler oluşur. Sürtünmeleri en aza indirmek için araç içinde yağlayıcı sistemler kullanılır. Dizel yağ katkısı çeşitleri bu noktada aracınızın motoru çalışırken sürtünmeleri azaltmaya yardımcı olur ve motora olumlu bir performans katabilir. Yüksek sıcaklıklarda ve dinamik yüklerde özelliğini kaybetmeyen dizel yağ katkısı çeşitleri aracınızı uzun süreli kullanımlarda destekleyebilir. Dizel yağ katkısının motorun daha rahat çalışmasına yardımcı olduğu düşünülürse, dolaylı yoldan motor performansına etki ettiği söylenebilir.

Dizel Katkısı Fiyatları

Dizel katkı fiyatları, ürünlerde kullanılan ham maddeye ve karışım oranlarına göre değişiklik gösterir. Bu noktada dizel katkı çeşitlerinde kullanılan malzemenin birim maliyetinin değişmesi dizel katkı fiyatlarınıda değiştirir. Dizel katkı çeşitleri çeşitli araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda formülize edilir. Bu noktada her marka kendi AR-GE çalışmalarını farklı metodlarda gerçekleştirdiği için markadan markaya dizel katkısı fiyatları değişir. Dizel Katkı türleri enjektör ve motor parçaları olmak üzere iki kısma ayrılabilir. Dizel Motor katkısı ile enjektör katkıları farklı motor parçalarına etki ettiği için değişik ham maddelerden üretilir. Bu noktada dizel katkı türlerinin değişmesi ürün fiyatını değiştirir. Dizel katkı türleri farklı paketleme ve miktarlarda kullanıcılara sunulur. Dizel katkı miktarları ürünlerde kullanılan ham madde miktarını artırıp, azalta bileceği için ürün miktarı dizel katkı fiyatlarını doğrudan etkiler. Dilerseniz cimri.com’u ziyaret edebilir, en uygun dizel katkı çeşitlerini  karşılaştırabilirsiniz.

Dizel Katkısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Aracınıza daha iyi bakmak istiyor olabilir ve çeşitli bakımlar yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu noktada aracınıza bir dizel katkısı çeşitlerinden birisini alma ihtiyacı hissediyor olabilirsiniz. Dizel yakıt katkısı satın alırken öncelikle aracınızın hangi aksamlarında kullanmanız gerektiğine karar vermeniz gerekir. Dizel araç katkısı çeşitleri içerlerinde kimyasallar ile enjektör içerisindeki ve yakıt deposundaki kirleticileri parçalar. Eğer aracınızın enjektöründe bir kirlenme olduğunu düşünüyor ve performansına düşüklük hissediyorsanız dizel enjektör katkısı çeşitleri sorununuza çözüm olabilir. Aracınızın motorunda kullanılan yağdan memnun değilseniz ve etkili olduğunu düşünmüyorsanız, dizel motor katkısı çeşitlerinden seçimleriniz yapabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz katkı modelinde motor contalarına zarar verecek kimyasallarının olmamasına dikkat edebilirsiniz. Dizel motor katkısı çeşitleri motor yanma odasının etrafında pistonların daha kolay kaymasını sağlayabilir ve dolaylı yollardan motor performansına etki edebilir. Bu noktada motor katkısı çeşitlerinin uygun koşullarda etkili ürünler olduğu söylenebilir. Satın almayı düşündüğünüz motor katkısı modelinin, kullanıcı yorumlarını okumanız daha doğru kararlar almanızda yardımcı olabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery