Lastik Bakımı-Diğer

Lastik Bakımı-Diğer Fiyatları

56 Ürün gösteriliyor.
Lastik Bakımı-Diğer fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Lastik Bakımı-Diğer modelleri ve Lastik Bakımı-Diğer fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Lastik Bakımı-Diğer kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Michelin, Ceta Form, Modacar, TveT, Nettedarikçisi. 56 adet Lastik Bakımı-Diğer fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Nettedarikçisi Döküm Kalem 120 Psı Oto Hava Saati

Nettedarikçisi Döküm Kalem 120 Psı Oto Hava Saati

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Lastik Bakımı-Diğer Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Lastik Bakımı-Diğer markası:

2021 yılı Lastik Bakımı-Diğer Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 56 Lastik Bakımı-Diğer modeli içerisinde en ucuz Lastik Bakımı-Diğer fiyatı 4.99 TL iken, en yüksek Lastik Bakımı-Diğer fiyatı 1199.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Lastik Bakımı-Diğer fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Lastik Bakımı-Diğer fiyatı ise 92.17 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Lastik Bakımı-Diğer Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

En uygun fiyatlı Meguiars marka lastik parlatıcısı seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Lastik Bakımı Nasıl Yapılır?

Tekerlek yapısı bir bütün olarak araçların yol tutuşu için önemli araçlardan biridir. Lastik bakımının en önemli parçası lastik kontrolüdür. Öncelikle tekerleklerinizi kontrol etmeli ve bir problem olup olmadığından emin olmalısınız. Yaz ve kış hava şartlarına göre uygun lastik değişimlerini yapmalı ve hava basıncını da kontrol etmelisiniz. Hava basıncı, ne fazla ne de az olmalıdır. Kapının iç kısmında ya da benzin kapağının içinde yazılı olan ve önerilen lastik basıncı tam olarak uygulanmalıdır. Aşınma kontrolü düzenli olarak yapılmalı ve miktarı ölçülmelidir. Balans ve tekerlek ayarları ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız ya da araç belirli hızlarda titreme yapıyorsa, bu tip sorundan şüphelenebilirsiniz ve bir servise başvurmanız sizin için daha güvenli olacaktır. Herhangi bir onarım gerekmediğine karar verdiyseniz bakım aşamasına geçebilirsiniz. Bunun için çeşitli ürünler mevcuttur. Lastik parlatıcıları bunlardan biridir. Belirli aralıklarla kullanılması faydalı olur. Temizleme ve olası çivilerin temizlenip onarılması da bakımın bir parçasıdır.

Lastik Parlatıcı Nasıl Kullanılır?

Lastik parlatıcı seçilirken, uygulanacak aracın lastikleri için uygun olup olmadığı kontrol edilir. Yukarıda bahsedilen kontroller bittikten sonra, sprey ya da jel olan ürünler yardımı ile üzerinde yazdığı üzere bir bez yardımıyla ya da direk olarak uygulayabilirsiniz. Bu şekilde daha parlak ve temiz görünüm elde edeceksiniz. Tabi ki tek avantaj şık görünüm olmayacaktır. Sprey lastik parlatıcıları kolaylıkla her havada kullanılabilir ve yeniden kirlenme konusunda da koruma sağlar. Jel lastik parlatıcıları ise bir bez ile uygulanmalıdır ve yine aynı şekilde çamur ve toz için bir koruma sağlayacaktır.

Lastik Parlatıcı Fiyatları Ne Kadardır?

Arabalarınızın daha şık ve kaliteli görünmesini sağlayacak, en ucuz lastik bakımı ürünlerini seçeneklerini, cimri.com sitesinde, araba ve motosiklet aksesuarı kategorisi altında yer alan, lastik tamir ve bakım sekmesini tıklayarak; lastik bakımı diğer başlığını seçerek, ürünleri listeleyebilir, fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery