Bijon Anahtarı

Bijon Anahtarı Fiyatları

36 Ürün gösteriliyor.
Bijon Anahtarı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bijon Anahtarı modelleri ve Bijon Anahtarı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bijon Anahtarı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, İzeltaş, Modacar, Elta, Rico. 36 adet Bijon Anahtarı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bijon Anahtarı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bijon Anahtarı markası:

2021 yılı Bijon Anahtarı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 36 Bijon Anahtarı modeli içerisinde en ucuz Bijon Anahtarı fiyatı 9.66 TL iken, en yüksek Bijon Anahtarı fiyatı 735.06 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bijon Anahtarı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bijon Anahtarı fiyatı ise 79.2 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bijon Anahtarı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bijon Anahtarı

Günlük hayatta aracınızla uzun bir yola çıktığınızda güvenli ve sorunsuz bir şekilde gitmek istediğiniz yere varmak isteyebilirsiniz. Uzun süre boyunca yol yapan lastikler bir süreden sonra eskir. Aynı zamanda yaz ve kış lastiklerinin özellikleri birbirlerinden farklı özellikler gösterir. Bunun sebepleri arasında ise kışın yağmur, kar gibi hava koşullarına karşı lastiklerin daha dayanıklı olması gerekir. Özellikle kar yağışının ardından asfaltta oluşan buzlar doğru lastiklerle birlikte arabaların patinaj yapmasını önler. Yıl boyunca farklı lastikleri kullanmak verimliliği ve güvenli bir sürüşü beraberinde getirir. Aynı zamanda her lastiğin kullanım ömrü olmakla birlikte yalnızca mevsim geçişlerinde değil belirli aralıklarla da değişim yapmak gerekir. Lastik değişiminde ihtiyaç olan en önemli aletlerden bir tanesi bijonları gevşetmeye yarayan bijon anahtarıdır. Lastik değişimi sırasında jantı çıkarıp bijonları doğru ve pratik bir şekilde doğru bijon anahtarlarıyla değiştirebilirsiniz. Bazı markalar alanında kaliteli ve güvenilir ürünler üreterek kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Her marka kendi bünyesindeki bijon anahtar çeşitlerini geliştirir. İstavroz tipi, çelik uçlu ve ağır tip bijon anahtar çeşitleri üreten markalar kullanıcılarının can ve mal güvenliğini düşünerek araç lastiklerini güvenilir ve pratik bir şekilde değiştirmelerine olanak sağlar. Cimri.com üzerinden bijon anahtarları çeşitlerini inceleyebilir ve ihtiyacınız olan modele rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Bijon Anahtarı Çeşitleri

Araçlarda tekeri tutan civataları söküp takmaya yarayan özel yapım aletlerden bir tanesi olan bijon anahtarları, günlük hayatta araç sahiplerinin kullanması gereken bir alettir. Özellikle mevsim geçişlerinde can güvenliği için mutlaka değiştirilmesi gereken araçların lastik tekerlerini dingile sabitleyen bijon anahtarları çeşitlilik gösterir. Markaların üretimine göre çeşitlilik gösteren bu anahtarlar saplama civataları sökmeye ve takmaya yarar. Bazı markalar teknolojinin gelişmesiyle birlikte ürünlerini de aynı oranda geliştirerek farklı malzemelerden ve yapılardan oluşan araç lastiği sökme bijon anahtarı üretmiştir. Kullanım amacınıza ve kullanım tipine göre farklılık gösteren bijon anahtarları içerisinden beklentinize uygun bir modeli cimri.com üzerinden bulabilirsiniz. Bijon anahtar çeşitleri istavroz tipi, çelik uçlu, ağır tip iki ağızlı gibi model çeşitliliği gösterir. Aynı zamanda bu modeller farklı markaların farklı uzunluklarda üretmiş olduğu ürünler olarak karşımıza çıkar. Krom ve çelik gibi malzemelerden üretilen bijon anahtarları markaların üretmiş olduğu ürünleriyle kullanıcıların işini görmesine yardımcı olur. Ağır bijon anahtarı çeşitleri üretir. Bu modeller 27x30 uzunluk ve genişliğe sahiptir. Ağır tip bijon anahtarlarının bu modellerinde aynı zamanda iki farklı ağızlık görülür. Markalar ürün yelpazesini genişleterek kullanıcılara farklı boyut seçenekleri de sunar. Dilerseniz ağır tip bijon anahtarı modellerinin 32x33 genişlik ve boya sahip olan çeşitlerine de bakabilirsiniz. Bijon anahtarları kullanım tipine göre değişkenlik göstererek aynı zamanda istavroz tipli anahtar çeşitleri de üretmiştir. 4 lü bijon anahtarı çeşitleri de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu modelleri araçlarınızın lastiğini değiştirirken kolay ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda malzemelerinde kullanılan çelik yapısı sayesinde bu modellerde paslanma görülmediği için kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar. Dilediğiniz çeşitlilikte bulabileceğiniz bijon anahtarları aynı zamanda iki ağızlı seçenekleriyle de beklentinizi karşılar.

Bijon Anahtarı Fiyatları

Araç tekerleğindeki somonları gevşetip sıkmaya yarayan bijon anahtarları araç sürücüleri için oldukça önemli bir mekanik alettir. Özellikle yağmurlu ve karlı havalarda tekerleği değiştirmek için her araç sahibinin mutlaka bagajında bulunması gereken bijon anahtarları çeşitliliğe sahiptir. Farklı tipte ağızlığa sahip olan bu anahtarlar güvenilir ve deneyimli markaların üretmiş oldukları geniş bir ürün yelpazesiyle karşınıza çıkar. İhtiyacınız olan bijon anahtarı fiyatları ürün tiplerine, ağızlıklara ve üretici firmaya göre değişkenlik gösterir. Metal, iki ya da dört ağızlı veya istavroz tipte karşınıza çıkan bijon anahtarları farklı markaların üretmiş olduğu çeşitleriyle dikkat çeker. Bütçe dostu fiyat seçenekleriyle karşınıza çıkan bu anahtar çeşitlerinin fiyat karşılaştırmasını cimri.com üzerinden rahatlıkla ve kolayca yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu anahtarların fiyatları ürünlerin enine ve boyuna göre de değişkenlik gösterir. İhtiyacınız olan ve beklentinize uygun olan istavroz tipi bijon anahtarı ya da iki, dört ağızlı metal bijon anahtarlarına göz atabilirsiniz.

Bijon Anahtarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Farklı markaların farklı tiplerde üretmiş oldukları bijon anahtarlarını satın alırken dikkat etmeniz gereken birtakım özellikler vardır. Bunlardan ilki öncelikle satın alacağınız bijon anahtarının boyutuna bakmanız gerektiğidir. Bijon anahtarları genişlik ve uzunluk olarak kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Bu bijon anahtarları seçeneklerinin arasından dilerseniz 30x300 mm, 27x27 mm, 24x27 mm gibi çeşitlerden istediğiniz genişliğe ve uzunluğa sahip bir anahtar modelini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu anahtarlar uç tiplerine göre çeşitlilik gösterir. Metal uçlu, istavroz tipi, dörtlü, kromdan yapılmış bijon anahtarları, ağır tip iki ağız bijon anahtarı seçeneklerinden işinize yarayacak olan tipi tercih etmelisiniz. Aksi halde anahtarınız araç tekerleğinizle uyuşmayabilir ve bu sebeple işiniz yarım kalabilir. Cimri.com üzerinden yapacağınız ürün araştırmasında bu etkenleri göz önünde bulundurabilir, aynı zamanda kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Her araç için farklı seçenekler sunan markalar sayesinde yola güvenle devam edebilirsiniz. Bijon anahtarı ihtiyacı olanlar bu bilgiler ışığında tercihlerinde bir karar verebilir ve ihtiyacı olan ürünü satın alabilirler. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery