track source
track source

El Aletleri

El Aletleri Fiyatları

24592 Ürün gösteriliyor.
El Aletleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. El Aletleri modelleri ve El Aletleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. El Aletleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Anahtar, El Aletleri Aksesuarları, Tornavida, Pense, Lokma Takımı. 24592 adet El Aletleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

El Aletleri

Bakım, onarım, tamir ve tadilat için birçok el aletleri mevcuttur. Bu ürünler kimi zaman geleneksel yöntem ile üretilir, bazen de fabrikalarda makineler tarafından üretilerek satışa sunulur. El aletleri markaları birden çok ürünü bir arada satarlar. Böylece tüketici kendine en uygun aleti satın alabilir. El aletleri arasında yer alan ürünler geniş kullanım alanına sahiptir. Birçok ürün günümüzde farklı işlerde kullanılır. Bahçıvanlıkta, oto tamirinde, boya badana işlerinde, bağ ve bahçe işlerinde ve genel amaçlı işlerde bu ürünlerden yararlanılır. El aletleri seti içinde birçok ürün yer alır. Bu ürünler klasik yöntemlerle üretildiği gibi, fabrikalarda seri olarak da üretilir. İngiliz anahtarı ya da allen setleri, cımbızlar, keserler, kerpetenler, falçatalar, kontrol kalemi, yan keskiler, karga burunlar ve daha birçok el aletine Türkiye’de ilgi gösterilir. Sanayi alanında kullanıldığı gibi bireysel olarak evlerde, okullarda, işyerlerinde de bu aletler kullanılabilir. El aletlerinin farklı modelleri ve markaları mevcuttur. Her bir aletin kendine özgü işlevi vardır.

El Aletleri Çeşitleri

Farklı işlerde kullanılan el aletleri, ufak ürünler gibi gözükse de büyük işlerin yapılmasında önemli rol oynarlar. El aletleri çeşitleri arasında, delici aletler, yontucu aletler, kesici aletler yer alır. Genellikle bu ürünler insan gücüne dayalı çalışır. Herhangi bir Pense ile çivi sökülebilir ya da conta sıkıştırılabilir. Bu ürünlerin kullanım alanları çok çeşitli olup, mutfak, banyo ve oturma odası eşyaları tamir edilebilir. Mobilya kurumunda bu ürünlerden yararlanılabilir. Aynı şekilde Testere ile ahşap ürünler kesilebilir ve farklı eşyaların yapımında kullanılabilir. El aletlerinin yapısal özellikleri basit ve pratiktir. Yaylı el aletleri olduğu gibi doğrudan tek bir malzemeden yapılan el aletleri de mevcuttur. Kıl testereler, demir testereler bu ürünlerden biridir. Tek bir malzemeden yapılan bu ürünler ile demir kesilebilir. Bir eşyanın istenilen ölçülerden üretilmesinde el aletleri önemli bir rol oynar. El aletleri bu yönü ile kullanışlı ürünlerdir. Kontrol kalemi ile elektrik kaçağının olup olmadığı kontrol edilebilir. Aynı zamanda bazı kontrol kalemi vida takılmasını sağlar. Bir diğer ürün olan balta ile odun kırılabilir. Ya da keser ile çivi çıkarılabilir ve toprak kazılabilir. Her ev aletinin işlevi farklı olduğundan alet çantalarında genellikle bu ürünlerden kombin yapılır. Bazı ürünler bakım gerektirmese de bazı ürünler demirden yapıldığı için yağlanması gerekir. El aletlerinden biri olan zımpara ile ahşap yüzeylerdeki pürüzler yok edilebilir. Sandalye ve masalar verniklenmesi için zımparalardan yararlanılır. Bu sayede daha sağlıklı eşyalar üretilir. Klasik üretime katkıda bulunan el aletleri arasında yer alan makaslar genellikle tekstil alanında kullanılır. Bu ürünler ile kumaş kesilebilir ve giysilerin yapımında etkin bir rol oynarlar. Ayrıca kuaförler de maks kullanarak saç traşı yaparlar. Farklı makas türleri farklı iş kollarında kullanılabilir. Bazı el aletleri elektrik ile çalışır. Elektrikli ufak testereler ya da şarjlı ve akülü el fenerleri bu ürünler arasındadır. Her bir el aletinin farklı işlevi olduğu için alet çantalarında yer alırlar. Günümüzde el aletlerine olan ihtiyaç giderek artmıştır. Tamir işlerinde kullanılan bu ürünler, bakım ve onarım işlerinde de kullanılır.

El Aletleri Fiyatları

Farklı boyutlarda ve şekillerde tasarlanan el aletlerinin fiyatları da farklıdır. El aletleri hırdavat ürünleri ile diğer toplu üretimde kullanılan ürünler arasında fiyat farkı olabilir. Bazı ürünler tek başına satıldığı gibi bazı ürünler set olarak satılır. El aletleri takımı içinde tek bir ürünün farklı modelleri yer alır. Ya da ayrı ürünler bir arada satılabilir. Bu nedenle fiyatlar aralıkları değişebilir. Ürünler arasında yer alan lokma ile tesisat işleri yapılabilir ya da musluk tamirinde kullanılabilir. Bu ürünler farklı işlerde işlevini yerine getirerek kullanıcıya büyük tasarruf sağlarlar. Aynı zamanda basit tamir işlerinde kullanılan el aletleri sayesinde tüketiciler ustaya gerek duymadan kendi işlerini yapabilirler. Böylece büyük ölçüde tasarruf sağlanır. Herhangi bir el aleti ürünü ile evde ve dış mekanda onarım ve tamir işleri yapılabilir. El aletleri bu yönü ile kullanışlı ve ekonomik ürünlerdir. Ürünlerin fiyatları markadan markaya değişiklik gösterebilir. Genelde bu ürünler her bütçeye hitap eder.

El Aletleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İstediğiniz herhangi bir el aletini en yakın satış noktasında temin edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Anahtar ile musluk tamiri yapabilir ya da portatif masalarınızı veya sandalyelerinizi kurabilirsiniz. Aynı şekilde Tornavida ile elektronik eşyaların kapaklarını açabilir veya vidaları yerine takabilirsiniz. Bu ürünler boyut olarak küçük oldukları için istediğiniz yere götürebilirsiniz. Çekiç ile ahşap üzerine çivi çakabilir veya herhangi bir eşyanızın tamirinde bu ürünü kullanabilirsiniz. Ürünlerinizi istediğiniz el alet çantasında saklayabilir ve muhafaza edebilirsiniz. El aletleri size zaman ve hız kazandırır. Bu sayede usta çağırmaya gerek duymadan evinizdeki tamir işlerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda ekonomik tasarruf elde etmiş olursunuz. El aletleri ile musluk tamiri yapabilir, çamaşır, bulaşık makinesi kapaklarını onarabilirsiniz. Her ekipmana sahip olduktan sonra alet çantanızı istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Yazlık evinizin onarımında ya da bahçe tellerinin örülmesinde bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. El aletleri ile ilgili yapılan yorumları sayfamızdan inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Ürünlerin bakımını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery