track source
track source

El Testeresi

El Testeresi Fiyatları

43 Ürün gösteriliyor.
El Testeresi fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun El Testeresi fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 43 adet El Testeresi ürünü bulduk. El Testeresi kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte El Testeresi mağaza fiyatları ve El Testeresi ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

El Testeresi

El testeresi, yüzyıllardır insanların sürekli olarak kullandığı bir günlük kullanım aletidir. İnsanlar uzun zamanlardır el testeresini kullanarak evler, mobilyalar ve bilumum farklı şeyler yapmıştır. Son derece kullanışlı bir yapıya sahip olan el testereleri günümüzde hala aynı işlevini yıllar boyu geliştirilerek gerçekleştirmeye devam etmiştir. Birçok modeli ve tasarımı bulunur. Bu ürünleri üreten çeşit çeşit firma bulunmaktadır. Aynı zamanda da el yapımı olan modelleri de vardır. Her zevke ve ihtiyaca uygun modeli bulunan el testereleri; odun, kalas hatta bazı modellerinde demiri kesmenize bile yarar. Elektriğe veya herhangi bir şeye ihtiyaç duymaması, bu ürünü kullanıcıların aletler konusunda olmazsa olmazlarından biri haline getirmiştir. Yıllar geçse de el yapımı ahşap ürünler sürekli kullanıcıların gözdesi olduğu için el testeresi de bu ürünlerin yapımında büyük önem taşır. El testeresi kullanarak binlerce çeşit ürün ortaya koyabilirsiniz. Böylelikle evinizi daha hoş ve naif hale getirmiş olursunuz. 

El Testeresi Modelleri ve Özellikleri

El testeresi modelleri; birçok tarzda, şekilde veya renkte olabilir. Bunların başında, en çok kullanılan el testeresi modeli ise ahşap saplı el testereleridir. Kullanacağınız elinize uygun yapılmış, cilalanmış ve rahat tutuşa uygun hale getirilmiş saplarıyla birlikte işinizi kolayca halledebilirsiniz. Yumuşak kumaşlı gövdeye sahip saplar ise böylesine bir aleti oldukça kullanışlı hale getirir. El testereleri; ahşap, demir, plastik ve birçok farklı sap modeline sahiptir. Aynı zamanda kullanıcıların ihtiyacına uygun modelleri de mevcuttur. Örneğin; metal bir parçayı kesmek için bir el testeresi arıyorsanız demir el testeresi sizin için en uygun üründür. Ahşap bir ürün ortaya koymak istiyorsanız ise tahta kesici el testeresi almanız sizin için daha uygundur. Her testere farklı bir metal kesime sahip olabilir. Metal kesimlerdeki çıkıntılar ne kadar keskinse ve çoksa ahşap materyalleri kesmeniz daha kolay olur. El testeresi modellerinden bir diğeri ise ürünün büyüklüğüdür. El testerelerinin farklı farklı boyutlarda çeşitleri bulunur. Bunlardan en büyüğü iki kişilik kullanıma sahip olan dev el testereleridir. Bu model genellikle iş yerlerinde kullanıma uygundur. Büyük ağaçları veya kesmesi uzun ve zor süren şeylerde kullanılır. Bu yüzden iki kişilik kullanıma uygundur. Ufak el işçiliğinde kullanılmak üzere üretilen küçük el testereleri de mevcuttur. Bu testerelerin boyutları 150 milimetre ile 200 milimetre arasındadır. Kullanıcının yapmak istediği ufak tefek ahşap biblo veya dekorasyon ürünlerinde kullanılır. Alçı panellerini kesmek için kullanılmak üzere alçıpan el testeresi de mevcuttur. Bu alçıpan el testereleri bıçak görünümüne sahiptir. Alçı panellerini kesme amacıyla kullanılır. Gene bu tarz işlerde kullanmak üzere beton el testeresi de mevcuttur. Boyutu 400 milimetre ile 600 milimetre arası değişen bu el testeresi ABS hijyenik sapa sahip olup uzun çelik bıçaklara sahiptir. Bu ürünü kullanan kullanıcılar rahatlıkla beton kesebilir. Bu modellerin hepsinin yanı sıra çok amaçlı el testereleri de bulunur. Bu ürünler 3’den fazla ve birbirinden farklı bıçaklara sahip olur ve tek alımda birçok işinizi görmenizi sağlar.

El Testeresi Fiyatları

El testeresi fiyatları birçok farklı etmene göre değişiklik gösterir. Bunların en başında kullanıcının el testeresini hangi amaçla kullanmak istemesi gelir. Kullanıcının ihtiyacına göre değişen el testeresi modelleri birçok farklı amaçta kullanılır. Örneğin; ahşap kesmek için bir el testeresi satın almak istiyorsunuz. Sizin için en uygun seçeneklerden biri ahşap kesmek için kullanılan demir bıçaklı el testeresi satın almak olacaktır. Ahşap kesmek için satın alınan el testereleri en çok kullanılan modeller olduğu için diğer amaçla kullanılan el testerelerinden daha uygun fiyatlıdır. Beton kesmek için alacağınız bir el testeresi daha az kullanıldığı için daha yüksek fiyatlıdır. İş yerinizde veya kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanmak üzere bir alçıpan kesici el testeresi almak istiyorsanız fiyatlar gene farklı amaçlar doğrultusunda değişecektir. Bunlar bir yana eğer daha hızlı daha gelişmiş bir el testeresi satın almak istiyorsanız ise elektrikli el testeresi satın almanız sizin için daha iyi olacaktır. Elektrikli el testereli yapım maliyeti ve daha gelişmiş bir ürün olduğu için diğer el testereli modellerine göre daha yüksek fiyatlıdır.

El Testeresi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli?

El testeresi satın alırken dikkat etmeniz gerek çeşit çeşit özellik vardır. Her şeyden önce kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillenir. Boyutlarına ve kullanım amaçlarına göre değişen birçok seçenek vardır. Ahşap kesmek için kullanmak istiyorsanız demir bıçaklı el testeresi almanız sizin için en uygun seçenek olur. Aynı zamanda gene ahşap kesmek için daha hızlı ve gelişmiş bir el testeresi modeli almak istiyorsanız elektrikli el testeresi almanız mantıklı olacaktır. Beton kesme amaçlı bir el testeresi almak istiyorsanız beton testereleri gene size uygun ürün olacaktır. Bunların haricinde farklı farklı amaçları bulunan elektrikli testere modelleri bulunur. Demir kesme amaçlı ya da alçı panelleri kesme amacındaysanız eğer bu ihtiyaçlarınıza uygun el testeresi modelleri de bulunur. Bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda genel olarak sizin için en uygun seçenek gene sizin ihtiyacınızın ne olduğudur. Cimri.com sayfasını ziyaret ederek ürünler hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery