Testere

Testere Fiyatları

467 Ürün gösteriliyor.
Testere fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Testere modelleri ve Testere fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Testere kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bosch, İzeltaş, Makita, Ceta Form. 467 adet Testere fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Testere Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Testere markası:

En Çok İncelenen Testere Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Testere Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 467 Testere modeli içerisinde en ucuz Testere fiyatı 2.25 TL iken, en yüksek Testere fiyatı 6584.4 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Testere fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Testere fiyatı ise 1368.47 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Testere Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Bosch PTS 10 T Tezgahüstü Testere
Bosch PTS 10 T Tezgahüstü Testere
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Testere

İnsanların geçmişten bugüne kullanmış oldukları testere ürünleri, başta ahşap yüzeyler olmak üzere, kullanım alanlarına göre çeşitli yüzeylerin kesiminde kullanılan bir el aletidir. Bir yüzeyi dişli yapıda olan bu ürünler, kesilecek alan yüzeyinde ileri geri yapılarak hareket ettirilmesi suretiyle kullanılır. Teknolojik gelişmeler ile birlikte bu ürünler de gelişim göstermiştir. Başlıca testere çeşitleri arasında, kıl testere, el testeresi, pala testere gibi ürünler yer alır. Farklı tasarımlara ve modellere sahip olan bu ürünler arasında dilediğiniz tercihte bulunarak işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Farklı büyüklükte ve sertlikteki malzemelerin kesimi için kullanılan bu ürünlerin çeşitliliği boldur. Yani ihtiyacınıza göre herhangi bir testere ile işe başlayabilirsiniz. Bireysel kullanımın yanında profesyonel kullanımlar için de testere ürünleri üretilir. Genel olarak testere modelleri, birçok farklı meslek gruplarında kullanılan bir alettir. Odunculuktan mobilyacılığa kadar geniş bir alanda aktif bir şekilde kullanılan testere ürünleri, ergonomik yapısı ve uygun fiyatıyla dikkat çeker. Böylelikle her pratik kullanım için bir testere ürünü vardır diyebiliriz.

Testere Çeşitleri

Bu ürünlerde çeşitlilik boyut ve tür itibariyle sağlanır. Kullanım amacına göre ayrılabilen bu ürünler arasında tercihte bulunmadan önce cimri.com aracılığıyla detaylı bir şekilde araştırma yapmakta fayda vardır. Böylelikle en uygun ve en ucuz ürünü rahatlıkla bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Özellikle alan problemi varsa katlanır testere modelleri ön plana çıkar ve portatif yapısıyla her türlü kesim işlemleri bu alet yardımıyla yapılabilir. Alet uzunluğu, diş yapısı, keskinlik, yüzey yapısı, sap ve uç şekilleri itibariyle farklılık oluşturulabilirken, kullanıcılar, tercihlerine göre bu seçenekler arasından seçim yapar. Böylelikle ihtiyaca uygun bir şekilde testere ürünü bulunabilir. Uygun tercihte bulunarak pürüzlü kesim gibi istenmeyen durumlar ile karşılaşılmaz. Bununla beraber doğru açıda ve dengeli bir kesim yapmak için gönye gibi aletlerden de yardım alınabilir. Kesim için harcanan eforu minimum düzeye indirmek, zorlu kesim şartlarını iyileştirmek, kesim sürelerini azaltmak amacıyla tasarlanan motorlu testere çeşitleri ile daha pratik bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Tasarımlarına göre çalışma prensipleri, normal testerelerden çok daha farklı olan bu ürünleri kullanmak için belli bir profesyonelliğe ulaşılmış olunması gerekir. Güvenlik önlemlerinin de hat safhada olması, aranabilecek özelliklerden birisidir. Bu önlemler sayesinde olası kaza durumları önlenir ve risk en az düzeye indirilir. Çeşitlerden bir diğeri olan demir testere ise oldukça portatif yapısıyla her türlü kesim işleminin yapılabileceği bir ürünü ifade eder. Ahşap başta olmak üzere pek çok malzemeyi bu alet yardımı ile düzgün bir şekilde kesebilirsiniz. Düz açılı kesim fırsatı sunan bu ürünler arasında tercihte bulunma özgürlüğü tamamen size aittir. İhtiyaçlarınıza göre bir tercihte bulunarak ürünlerden herhangi birini kullanmaya başlayabilirsiniz. Başka bir testere modeli olan sığaça testere modelleri, düz kesim yapmak için kullanılan bir ürünü ifade eder. Derin kesim olanağı sağlayan bu modeller sayesinde büyük boyutlarda malzemeleri rahat bir şekilde kesebilirsiniz. Kavisli ve hareketli kullanım olanağı sağlayan ürünler, özellikle ahşap işçiliği ve mobilya üretiminde aktif halde kullanılır. Ahşap ya da metal, plastik gibi malzemeler, istenilen şekillerde testereler yardımıyla kesilebilir. Ürün çeşitliliği bu şekilde sağlanırken markalar arasında bir seçimde bulunurken kalite faktörüne dikkat etmeniz gerekir.

Testere Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İlgili ürünü almadan önce ihtiyaç belirlemesi yaparak tercih işlemlerinde süre kazanabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınız ile alakasız ürünleri incelemez, zamandan tasarruf edersiniz. Genel olarak bu tip ürünlerde dikkat edilmesi gereken ilk özellik keskinlik ve diş yapısıdır. Testerenin diş yapısı kaliteli, keskinliğinin sağlam olması gerekir. Bu şekilde ihtiyaçlarınız doğrultusunda kesim işlemlerini çok daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürün dayanıklılığı, dikkat etmeniz gereken bir diğer özelliklerden birisidir. Burada özellikle ürünün testere kısmının paslanmaz bir yapıda olması dayanıklılığı arttıracaktır. Bu sayede ürünü uzun seneler boyunca aynı kalitesinde kalarak kullanabilirsiniz. Fiyat yapısı, dikkat etmeniz gereken bir başka özelliklerden biridir. Fiyat, ürünün bizzat kendisi ile ilgili bir özellik değilse de alışveriş sırasında dikkate değer öneme sahip özelliklerden birisidir. Fiyat faktörünü cimri.com ile karşılaştırmalar yapıp en ucuz ürünü bularak iyileştirebilirsiniz. Bu, size fiyat avantajı ve daha birçok avantaj sağlayacaktır. Ergonomik tasarım ile tutuş kabiliyetinin arttırılması, aranabilecek ve dikkat edilebilecek bir diğer önemli özelliktir. Ergonomik tasarıma sahip olan bir ürün aldığınız takdirde işlerinizin hız kazandığına tanıklık edeceksiniz.

Testere Fiyatları

Fiyatları etkileyen pek çok faktör vardır. Bu unsurlardan birincisi ürün kalitesidir. Ürün kalitesi, testere fiyatlarını belirleyici ve etkileyici ilk unsurdur. Kalite, kaliteli malzeme kullanımıyla sağlanır. Kalite arttıkça fiyatlar da artar. Dayanıklılık ve sağlamlık, fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Bu sayede ürünü uzun seneler boyunca kullanabilirken size ayrıca pratiklikte sağlayacaktır. Ürünü üreten firmaların yüklenmiş olduğu maliyetler de fiyatları etkiler. Maliyetlerde yaşanacak bir artış doğrudan fiyatlara yansıyarak fiyatları da arttıracaktır. Öte yandan testerenin diş yapısı, tasarımı, kullanılan malzeme kalitesi gibi özellikler de fiyatları etkileyecektir. Bu unsurlarda meydana gelecek bir iyileşme, doğrudan fiyatlara yansıyabilir. Marka ismi, fiyatları belirleyen başka bir faktördür. Markalar arasında rekabet durumu da fiyatlar üzerinde azaltıcı etkiye sahiptir. Son olarak satışı gerçekleştiren firmaların yürütmüş olduğu kampanyalar da fiyatları mutlaka etkiler. Detaylı bir şekilde araştırma yaparak bu kampanyalar ve indirimlerden haberdar olabilir, fiyat unsurunu iyileştirebilirsiniz. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com’u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery