Alet Çantası & Dolabı

Alet Çantası & Dolabı Fiyatları

252 Ürün gösteriliyor.
Alet Çantası & Dolabı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Alet Çantası & Dolabı modelleri ve Alet Çantası & Dolabı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Alet Çantası & Dolabı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bosch, İzeltaş, Makita, Ceta Form. 252 adet Alet Çantası & Dolabı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Alet Çantası & Dolabı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Alet Çantası & Dolabı markası:

En Çok İncelenen Alet Çantası & Dolabı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Alet Çantası & Dolabı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 252 Alet Çantası & Dolabı modeli içerisinde en ucuz Alet Çantası & Dolabı fiyatı 7.49 TL iken, en yüksek Alet Çantası & Dolabı fiyatı 29473.06 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Alet Çantası & Dolabı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Alet Çantası & Dolabı fiyatı ise 1256.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Alet Çantası & Dolabı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Alet Çantası ve Dolabı

Evlerde, iş yerlerinde ve pek çok yapı türünde düzenlenmesi, monte edilmesi ya da tamir edilmesi gereken tesisat, araç-gereç ve eşya bulunur. Bu tür işlerin uygun ve rahat bir şekilde yapılabilmesi için tornavida, anahtar, çekiç gibi ve daha pek çok çeşitli alete ihtiyaç duyulur. Tamir işlerinde elimizi bu denli kolaylaştıran aletlerin sayısı, yapılacak işlerin niteliğine göre de artış gösterir. Çok sayıdaki bu aletlerin, muhafaza edilmesi ve arandığında kolayca ulaşılabilmesi için ihtiyacı çözecek en önemli ürünler arasında alet çantası gelir. Alet çantaları sayesinde farklı tipteki el aletleriniz bir arada ve düzenli bir şekilde muhafaza edilir, alet çantasının sağlam yapısı sayesinde saklama ya da taşıma sırasında da aletler güvenle korunur. Özellikle tamir ya da montaj işlerinin yapıldığı tamirhane ve atölyelerde, yapılan işin büyüklüğüne bağlı olarak kullanılan aletlerin miktarı ve büyüklüğü de artar. Bu aletleri tamirhane ya da atölye içinde gelişigüzel bırakmak aletlerin zarar görmesine ya da ihtiyaç duyulduğunda ulaşılamaması sebep olacağından, bu tür yerlerde de aletlerin düzenli bir şekilde tutulup muhafaza edilmesi için alet dolabı modelleri imdada yetişir.

Alet Çantası ve Dolabı Çeşitleri

Montaj ve tamirat işlerinde kullanılan aletlerin düzenli bir şekilde korunması için kullanılan takım çantası çeşitleri, kullanılan el aletlerinin sayısına ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Eğer evlerinizde ufak tefek tamirat işlerini yapıyor ve bunları sağlayacak miktarda alete sahipseniz, 19 inç alet çantaları, tüm aletlerinizin rahat ve düzenli bir şekilde muhafaza edilmesine olanak sağlar. Eğer işleri biraz ilerletti iseniz ve daha ileri düzey tesisat düzenlemelerini de yapabiliyorsanız, muhtemelen kullanmanız gereken aletlerin sayısı ve çeşidi de daha fazladır. Bu durumda tüm aletlerinizi uygun şekilde muhafaza etmek için takım çantası 22 inç modeller, işinizi rahatlıkla görebilir. Tamirat işlerinden oldukça iyi düzeyde anlıyorsanız ya da profesyonel olarak tamirat-tadilat ya da montaj işlerinde çalışıyorsanız, sahip olduğunuz aletlerin sayısı ve çeşidi oldukça fazladır. Bu aletleri ihtiyaç duyulduğunda vakit kaybetmeden bulabilmek için özelliklerine göre gruplamalı ve bir yerden bir yere taşırken başına bir şey gelmeyeceğinden emin olmalısınız. Bu durumda takım çantası 26 inç modeller sizin için en ideal modeldir. Takım çantalarında genellikle farklı türden el aletlerini gruplayabilmeniz için gözler ya da çekmeceler bulunur. Bu gözler zaman zaman belirli katmanlar halinde let çantasının içinde yer alarak alet çantasının hacminden maksimum düzeyde yararlanmanıza olanak sağlar. ek cepler ve gözler sayesinde de tamirat işlerinde çokça lazım olan vida, civata, dübel gibi nesneleri, çantanızda aletlerinizle bir arada bulundurabilir, ihtiyaç durumunda kolayca ulaşarak kullanabilirsiniz. Eğer bir tamirhaneniz ya da atölyeniz varsa, alet çantası çok sayıda ve çeşitte olan büyük aletlerinizin düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi için yeterli gelmeyebilir. Atölyelerde, iş sırasında ustanın aletlerine kolayca ulaşabilmesi ve gerektiğinde anında ulaşabilmesi, işlerin aksamadan yürütülmesi için kritik öneme sahiptir. Bu tür atölyeler için, takım dolabı dolu modeller oldukça idealdir. Takım dolapları sayesinde atölyenizdeki büyüklü küçüklü tüm aletlerinizi belirli bir düzene göre organize edebilir, farklı göz ve çekmecelerde bunları konumlandırarak hem dış etkenlere karşı muhafaza edebilir hem de aradığınızda kolayca ulaşarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Alet Çantası ve Dolabı Fiyatları

Alet çantası fiyatlarında belirleyici olan en önemli etkenlerden biri alet çantasının büyüklüğü ve saklama olanaklarının genişliğidir. Farklı saklama olanakları sunan 19, 22 ve 26 inçlik takım çantaları arasında bazı fiyat farklılıklarının bulunması normaldir. Farklı büyüklükteki alet çantaları arasında raf ve çekmece seçeneklerinin fazla olması, vida, civata somun gibi kolay kaybolabilecek nesnelerin düzgün bir şekilde muhafazasına imkan tanıdığından, örneğin takım çantası çekmeceli gibi modeller sağladıkları üstün saklama özellikleri nedeniyle fiyatları standart alet çantalarından bir miktar farklı olarak karşımıza çıkar. Alet çantasında kullanılan malzemenin yapısı ve kalitesi de fiyatı etkiler. Sırf plastikten üretilen modellerin fiyatlarıyla, sert plastiğin solid malzemelerle desteklendiği modeller arasında bir miktar fiyat farklılığı olur. Alet dolapları söz konusu olduğunda da yine kullanılan malzemenin cinsi ve dolabın saklama hacmi ve raf sayısı fiyatlar konusunda belirleyici özelliğe sahip olur. Cimri.com’da ihtiyacınız olan alet çantası ve dolabı modellerine ulaşarak en avantajlı fiyat seçeneklerini yakalayabilirsiniz.

Alet Çantası ve Dolabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Takım çantası ve malzemeleri,yaptığınız onarım işlerinin yapısına ve özelliğine göre şekillenir. Bu yüzden alet çantası satın almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli özellik, ne tür işler yaptığınız, ne tür el aletlerine ihtiyaç duyduğunuz ve bunları ne şekilde muhafaza etmek istediğinizdir. Eğer sadece amatör olarak evinizdeki ufak tefek tamirat işleriyle ilgileniyorsanız daha çok fazla saklama gözü ve çekmecesi içeren büyük alet çantalarına ihtiyacınız yoktur. Ancak profesyonel olarak tamirat-tadilat ve tesisat işleriyle uğraşıyorsanız, çok sayıdaki aleti taşıyacak ve gruplandıracak depolama hacmi ve çekmecelere ihtiyaç duymanın yanında; sürekli hareket halinde olacağınız için aletlerinizin dış etkenlere karşı da korunması büyük önem kazanır. Böyle durumlarda su geçirmeyen ve solid malzemeyle güçlendirilmiş sert plastik alet çantalarını tercih etmeniz, bu beklentilerinizi karşılamaya yardımcı olur. tamirhane ve atölyeleriniz içinse uygun büyüklükte ve raf sayısına sayip alet dolaplarını seçmeniz uygun olur. Takım dolabı izeltaş gibi seçenekler, atölyelerinizdeki aletlerinizi gruplandırma ve muhafaza etme ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilecek özelliktedir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery