Halı Bıçağı

Halı Bıçağı Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Halı Bıçağı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Halı Bıçağı modelleri ve Halı Bıçağı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Halı Bıçağı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pi İthalat. 1 adet Halı Bıçağı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Halı Bıçağı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Halı Bıçağı markası:

En Çok İncelenen Halı Bıçağı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 Halı Bıçağı ürünü:

2021 yılı Halı Bıçağı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 Halı Bıçağı modeli içerisinde en ucuz Halı Bıçağı fiyatı 12.08 TL iken, en yüksek Halı Bıçağı fiyatı 12.08 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Halı Bıçağı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Halı Bıçağı fiyatı ise 12.08 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Halı Bıçağı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Halı Bıçağı modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 Halı Bıçağı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Halı Bıçağı

Halı bıçakları özellikle halı döşeme işleri yapan kişiler tarafından kullanılan ürünlerdir. Evlerde ve atölyelerde de kullanılabilen halı bıçakları üreten çeşitli firmalar bulunur. Halı bıçağı seçimi yaparken paslanmaz çelikten imal edilen modelleri tercih etmek faydalı olur. Halı falçatası da denilen halı bıçağı çeşitleri, farklı modellerde üretilerek satışa sunulur. Yapısı itibariyle sert bir ürün olan halıların kesimi için keskin bıçaklar gereklidir. Halıların kolay şekil alabilmesi için çengelli uçlu olan halı bıçaklarını da kullanabilirsiniz. Özellikle duvardan duvara olan halıların kesişim noktalarından ayrılabilmesi için kesilmesi gereklidir. Halı döşemesi yaparken köşelere gelen kısımların tam olarak şekillendirilmesi için keskin halı kesme bıçakarından faydalanabilirsiniz. Halı kesme işlemi için sıradan falçata ve makaslar yetersiz kalabilir. En iyi sonucu alabilmek için halı kesme bıçaklarından faydalanmak gereklidir. Halıların kolayca kesilebilmesi için halı kesme falçataları arasından siz de ihtiyacınıza en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Oldukça sert zeminlerden oluşan halıların kolayca şekil alabilmesi için keskin uçlu halı bıçağı ile kesilmeleri yeterli olur. 

Halı Bıçağı Çeşitleri

Oldukça sert yüzeylerden oluşan halıların şekillendirilebilmesi için kaliteli ve sağlam bıçaklar ile kesilmeleri gereklidir. Halı bıçakları genellikle halı döşeme işleri yapan firmalar ve evlerde özel amaçlarla kullanılır. Tek başınıza da kullanabileceğiniz pratik bir araç olan halı maket bıçağı ürünü hem atölyelerde hem de evlerde kullanılabilir. Halı bıçağı çeşitleri arasından seçim yaparken çelik uçlu ve keskin olan bıçak modellerini tercih etmek faydalı olabilir. Kullanım esnasında halının halı üstünde kaybolmaması için renkli saplı olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Renkli saplı ürünler kolay fark edilebilir olmalarının avantajı ile iş güvenliği oluşturur. Halı bıçağı modelleri arasından seçim yaparken avuç içine tam oturacak olan bıçak modellerini tercih etmek önemlidir. Katlanabilir özellikte olan halı bıçaklarına işlem sonrasında kolayca kapatıp kaldırabilirsiniz. Tercih edeceğiniz halı bıçağı çeşidinin paslanmaz çelik uçtan imal edilmesi ürünü uzun yıllar kullanabilmenizi sağlar. Evlerde ve iş yerlerinde kolayca kullanılabilen halı kesme bıçakları yedek uçları ile birlikte satışa sunulur. Bu sayede bıçak ucu değişimleri de kolay ve sorunsuz bir şekilde halledilebilir. Tercih edebileceğiniz bıçak modellerinden biri çengelli halı bıçağı ürünüdür. Uç kısmında bulunan çengel sayesinde halılara kolaylıkla şekil verebilir ve köşe alanlarda kesim işlemini zorlanmadan yapabilirsiniz. Uzun yıllar kullanılabilen ve ergonomik tasarımı ile pratik bir ürün olan halı bıçakları kesim işlemlerini kolaylaştırır. Halı döşemesi ve şekillendirmesi yapmak istiyorsanız halı bıçağı çeşitleri arasından ihtiyacınıza en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Her zemine uygun olan başlık seçenekleri için yedek bıçaklar ile gönderilen halı bıçağı çeşitlerini seçmek faydalı olur. Renkli sapları ile kolayca fark edilen halı bıçakları bu sayede yaralanmaları da engeller. Ustura tarzında üretilmiş olan halı bıçağı çeşitleri de bulunur. Bu modeller arasından da seçim yaparak her çeşitte halıyı sorunsuz bir şekilde kesip şekillendirebilirsiniz. 

Halı Bıçağı Fiyatları

Halı kesim işlemi yapanlar tarafından sıklıkla tercih edilen halı bıçakları pek çok farklı marka tarafından üretilir. Fiyatları etkileyen faktörler arasında genellikle ürünün bıçak malzemesi ve kalitesi ön plana çıkar. Paslanmaz çelikten imal edilen halı kesim bıçakları fiyat olarak daha yüksek olabilir. Ancak uzun yıllar kullanabilirlik açısından paslanmaz çelik uçlu halı bıçaklarını tercih etmek daha avantajlı olur. Paslanan malzemelerden üretilen ucuz bıçaklar kesim yapmak istediğiniz halıyı leke yapabilir. Ayrıca kesim performansı açısından da çelik uçlu bıçakların kullanılması daha kullanışlı olur. Uygun fiyatlarla halı bıçağı almayı düşünüyorsanız marka ve model araştırması yapabilirsiniz. Halı bıçakları pek çok farklı model alternatifleri ile üretilir. Farklı alanlarda kullanmak için farklı uçlar gerekebilir. Yedek uç başlıkları olan modelleri tercih ederek ekstra masraf yapmaktan kurtulabilirsiniz. Ergonomik tasarımlı ve kullanışlı olan halı kesin bıçaklarını tercih ederek ister evinizde isterseniz de atölyeleriniz de rahatlıkla çalışabilirsiniz. Farklı model ve fiyat alternatiflerini öğrenmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. 

Halı Bıçağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Halı imalatçıları ve halı döşeme firmaları tarafından tercih edilen halı bıçakları, evlerde ve atölyelerde de kullanılabilir. Özellikle duvardan duvara halı döşemesi yaparken ihtiyaç duyulan bu bıçakları siz de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sert ve kalın malzemeden imal edilen halıların kesilebilmesi için özel bıçaklara ihtiyaç vardır. Kancalı halı bıçağı ürünleri sayesinde kesmek istediğiniz alanı kolayca kesebilir ve her yere uyacak  ölçüde şekil verebilirsiniz. Halı bıçağı tercihi yaparken, koruma kapağı bulunan ve katlanabilen bıçakları almak güvenlik açısından doğru olur. Halı üzerinde kolayca şekil verebilmek için çengel şeklinde ucu olan bıçak modellerini tercih etmek faydalı olabilir. Kancalı halı bıçağı modelleri ile kesmek istediğiniz halı ne kadar sert olursa olsun keskin uçları sayesinde kolayca halıyı kesebilir ve şekil verebilirsiniz. Halı bıçağı satın alırken dikkat edilecek bir diğer husus ise tercih ettiğiniz bıçağın paslanmaz çelikten imal edilmesidir. Bu sayede ürününüzü uzun yıllar kullanabilirsiniz. Halı bıçakları evlerde kalın mukavvaların ve halı benzeri diğer eşyaların kesimleri için de kullanılabilir. Siz de halı kesim bıçağı modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olan ürünü seçebilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery