Zımba Seti

Zımba Seti Fiyatları

53 Ürün gösteriliyor.
Zımba Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Zımba Seti modelleri ve Zımba Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Zımba Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: İzeltaş, Bigpoint, Beta Tools, Xerox, Mas. 53 adet Zımba Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Zımba Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Zımba Seti markası:

En Çok İncelenen Zımba Seti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Zımba Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 53 Zımba Seti modeli içerisinde en ucuz Zımba Seti fiyatı 1.5 TL iken, en yüksek Zımba Seti fiyatı 630.44 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Zımba Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Zımba Seti fiyatı ise 180.49 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Zımba Seti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Zımba Seti

Zımba ve diğer kırtasiye malzemeleri hem öğrencilerin hem de ofis çalışanlarının en önemli gereksinimlerinden biridir. Zımba telleri ile  önemli dosyaları bir arada tutabilir ve gerekli evrakların kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. Zımba teli araçları genellikle set halinde satılır. Zımba seti alırken elinizde bulunan zımba telleri ile uyumlu olan bir modeli seçip set olarak satın alabilirsiniz. Gün içinde en çok zaman geçirilen yerler çoğunlukla işyerleri ve okullar olur. İşyerlerinizde dosyalarınızı bir arada tutmak için kırtasiye malzemelerinden faydalanmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Zımba setleri gerekli dosya ve evrakları bir arada tutmak için en  faydalı ihtiyaçlardan biridir. Farklı renk ve modellerde üretilen zımba setleri arasından siz de ihtiyacınıza en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Zımba setleri genellikle kırtasiye malzemeleri üreten markalar tarafından üretilerek satışa sunulur. Bu tellerin ihtiyacınızı tam olarak karşılayabilmesi için kaliteli markaların üretmiş olduğu ürünleri tercih etmek faydalı olur. Zımba seti satın almak, tüm evraklarınızı ve zımbalama ihtiyacı duyduğunuz kağıtları bir arada tutmanızı sağlar. 

Zımba Seti Çeşitleri

Zımba ve delgeç gibi kırtasiye malzemeleri, masabaşı çalışanların ve öğrencilerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu ürünlerden biridir. Zımba seti modelleri arasından seçim yaparken ihtiyacınız olan içeriye göre ürün seçimi yapmak faydalı olur. Zımba setlerinin içinde genellikle delgeç gibi ekstra malzemeler de bulunur. Bazı zımba setlerinin içinde bant kesici ürünlerine de yer verilir. Ofisinizde kullanmak için zımba seti almayı düşünüyorsanız ihtiyacınız olan ürünleri belirledikten sonra buna göre içeriği olan setler arasından tercih yapabilirsiniz. Okullarda kullanmak için zımba seti  içeriği ise genellikle ihtiyaç listesine göre belirlenir. Zımba setlerin oldukça kullanışlı olan ürünlerdir. Kağıtları dosyalamak için delgeç ile delmek gereklidir.  İçinde delgeç bulunan zımba setlerini tercih ederek bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ilkokul çağındaki çocuklar için zımba ve delgeçler daha eğlenceli şekilde tasarlanabilir. Farklı renk ve modellerde üretilen zımba seti çeşitleri arasından siz de çocuğunuzun seveceği bir modeli alabilirsiniz. Çocuklar için üretilen zumba setleri genellikle hayvan figürleri ve çiçek şekillerinde üretilir. Bu ürünleri satın alarak hem çocuğunuzun erken yaşta düzenli çalışmaya alışmasını sağlayabilirsiniz hem de tüm çalışmaların kaybolmadan bir arada durmasına yardımcı olabilirsiniz. İlkokul ve ortaokul çağındaki çocukların kullanabileceği  zımba modelleri farklı şekillerde de olabilir. Şekilli zımba seti  modellerini tercih ederek çocuğunuzun öğrenirken eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Çocukların düzenli bir çalışma ortamına alışabilmeleri için dosyalarını bir arada tutmaya öğrenmeleri oldukça önemlidir.  Daha büyük yaştaki çocukların ve gençlerin de zımba setleri okulda işine yarayabilir. Zımba setleri ile ödev ve proje gibi belgelerinizi kaybolmadan bir arada tutabilirsiniz. Bazı zımbalar farklı şekillerde zımbalama yapar. Örneğin harf zımba seti modelleri bunlardan biridir. Zımba setleri içerisinde zımba sökücü aparatlar da bulunur. Yanlış  zımbalanan bir evrağın üzerindeki zımbanın çıkarılabilmesi için sökücü aparattan faydalanabilirsiniz. Bant kesme aparatı bulunan setleri tercih ederek hem zımbalama işlemi hem de sonrasında  ihtiyaca göre bantlama işlemi yapabilirsiniz.

Zımba Seti Fiyatları

Zımba setleri genellikle kırtasiye malzemeleri üreten markalar tarafından üretilir ve farklı fiyatlarda satışa sunulur. Zımba seti fiyatları her bütçeye hitap edecek fiyat aralığındadır. Zımba setlerini ofis malzemeleri ve kırtasiye malzemeleri satan online mecralardan da satın alabilirsiniz. Set fiyatlarını etkileyen faktörler arasında genellikle setin içeriği ve içindeki malzemelerin sayısı bulunur. Örneğin içinde delgeç ve bant kesme makinesi daha bulunan modeller sadece zımba seti bulunan diğer modellere göre fiyat olarak daha pahalı olabilir. Ofisinizde kullanmak için kırtasiye malzemeleri almayı düşünüyorsanız tüm malzemelerin bir arada bulunduğu zımba setlerine tercih etmeniz daha faydalı olabilir. Zımba seti fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise ürünün markasıdır. Zımba setleri çok kullanıldığı zaman çabuk bozulabilen ürünler olduğu için kaliteli markaların üretmiş olduğu dayanıklı modelleri tercih ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Zımba seti fiyatları ve model kıyaslaması yapabilmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Zımba Seti Satın Alırken Hangi Hususlara Dikkat Edilmeli?

Zımba seti ürünleri çok kullanılan kırtasiye malzemelerinden biridir. Ofisinizde ya da okulda kullanmak için zımba seti almayı düşünüyorsanız öncelikle İhtiyacınız olan ürünleri belirleyip buna göre set seçimi yapmak faydalı olur. Bazı zımba setlerinin içinde bant kesme aparatı bazı setlerde ise delgeç bulunur. Ürün ihtiyacınıza göre bu setler arasından tercih yapabilir ya da hepsinin bir arada olduğu zımba seti modellerini de tercih edebilirsiniz. Kağıtların dosya lan Maya hazır hale gelebilmesi için delgeç ile delinmeleri gereklidir. Zımba delgeç seti modellerini satın alarak dosyalarınızı kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Önemli evraklar ve kaybolmasını istemediğiniz kağıtları bir arada tutabilmek için zımba ve delgeçlerden yardım alabilirsiniz. Delgeç seçimi yaparken delmek istediğiniz ürün çeşidine göre farklı ebatlar arasından seçim yapabilirsiniz. Karton dosya ve çok sayıda kağıdı tek seferde de ne bilmek için büyük ebatta olan delgeçleri tercih etmek faydalı olacaktır. Zımba seti tercihi yaparken de ihtiyacınız olan büyüklüğe göre farklı modeller arasından  seçim yapabilirsiniz. Fazla sayıda kağıdı bir arada tutmak için zımba almayı düşünüyorsanız, büyük ve geniş ağızlı olan zımba setleri tercih etmek faydalı olacaktır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery