Keser

Keser Fiyatları

29 Ürün gösteriliyor.
Keser fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Keser modelleri ve Keser fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Keser kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, İzeltaş, Dekor, Eltos, Knitex. 29 adet Keser fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Keser Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Keser markası:

En Çok İncelenen Keser Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Keser Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 29 Keser modeli içerisinde en ucuz Keser fiyatı 2.75 TL iken, en yüksek Keser fiyatı 149.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Keser fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Keser fiyatı ise 82.6 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Keser Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Keserler

Keser denilince akla ilk gelen keser çeşitlerinden birisi olan usta keseri en sık kullanılan keser çeşitlerinden olur. Çoğu alet takımında bulunan usta keserinin en sık kullanılan keser çeşidi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Keserler tamir ve bakım işlemlerinde sıklıkla kullanılır. Bu bakımdan her alet çantasında sıklıkla bulunan keser çeşitleri kullanım amaçlarına göre farklı isimlendirilir. Gıda ve üretim alanlarına kadar çeşitli alanlarda kullanılabilen keser çeşitleri kullanıcıların farklı beklentilerini yerine getirir. Temel tamir ve bakım işlemlerini yapabileceğiniz usta keseri farklı yüzeyleri sayesinde birden fazla amaçla kullanılabilir. Usta keserinin uç kısmı açılı şekilde dizayn edilir. Bu sayede usta keseri ile kolaylıkla çivi sökme ve çakma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tamir ve bakım işlemlerinde sıklıkla kullanılabilen keser çeşitleri gıda üretiminde de kullanılır. Gıda üretiminde kullanılan keserler peynirci keseri olarak adlandırılır. Peynirci keseri olarak adlandırılması standart keserler benzemesi yüzünden olan peynirci keserleri, peynir üretiminde kullanılır.

Keser Modelleri ve Özellikleri

Keserler farklı alanlarda kullanılması amacıyla değişik malzemeler ve özelliklerde üretilir. Usta keseri olarak adlandırılan keser çeşitleri genel kullanıma uygun olarak dizayn edilir. Bu sayede tamir ve bakım gibi işlemlerinizde usta keseri ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Usta keserleri çelikten imal edilebilen çeşitleri ile oldukça sağlam ve uzun bir kullanım ömrü sunar. Bunun yanında farklı marka keser çeşitleri farklı malzeme karışımı ile kullanıcılara sunulabilir. Tamir ve bakım alanlarında kullanılan keser çeşitleri genelde metal ve türevi malzeme ile kullanıcılara sunulur. Bu durumdan farklı olarak peynirci keserleri gıda sektöründe kullanılır. Bu bağlamda farklı materyallerden üretilebilen peynirci keserlerinde ufak dizayn farklılıkları göze çarpar. Yüzde yüz kromdan imal edilebilen peynirci keserleri gıda sektöründe kullanılması nedeniyle diğer keser çeşitlerinden ayrılır. Keser çeşitleri geniş bir seçenek imkanı ile kullanıcılara seçim imkanı sunar. Keser çeşitleri arasından kendinize en uygun keser çeşitlerini seçebilirsiniz. Bu sayede evde küçük çaplı tamir işlerini halledebilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizin takdirini kazanabilirsiniz. Kanca keser çeşitleri ahşap saplı olarak sunulabilen yapıları ile kolay kullanım imkanı sağlar. Bu sayede konforlu bir tutuş imkanı sağlayan Kanca keser modelleri ile evcil hayvanınıza kulübe inşaa etmek gibi çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz. 

Kanca keser çeşitleri sunduğu delikli yapısı ile yanlış çaktığınız çivileri kolaylıkla çıkarmanıza olanak verir. Farklı teknikler kullanılarak üretilebilen keser çeşitleri bulunur. El usulu ile sıcak demirin saatlerce dövülerek üretildiği el keseri çeşitleri meraklı kullanıcıları tarafından oldukça sevilir. El yapımı keser çeşitlerini deneyimlerek kedi yuvası gibi sadece sizde olan bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Keser modelleri kullanıcılara bir çivi çakmaktan, tahtadan bir ev inşaa etmeye kadar çok geniş kullanım alanı sunar. Bu noktada çeşitli markalar keser çeşitlerini meraklıları ile buluşturur. İzeltaş keser kaliteli ve dayanıklı yapısı ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Sizde bir İzeltaş kesere sahip olabilir, sadece sizde bulunan tasarımlar inşa edebilirsiniz. Yakar keser çeşitleri dövme çelik malzemeden üretilir ve kullanıcılara alternatif bir seçenek sunar. Yakar keseri dövme çelik dayanıklı malzemesi ile uzun yıllar kullanabilir, tamir ve bakım işlerinde kolaylık sağlar.

Keser Fiyatları

Keser fiyatları belirlenirken ürünlerde kullanılan malzemenin cinsi etkin bir rol oynar. Keser fiyatlarının belirlenmesinde birkaç temel unsur göz önünde bulundurulur. Bu unsurlardan bir tanesi keserde kullanılan malzemenin birim fiyatı olur. Tamamen çelikten imal edilmiş bir keserin fiyatı çeliğin birim fiyatının değişmesi ile doğrudan değişir. Keser fiyatlarının belirlenmesinde keser sapı da etkili olabilir. Değişik gövde yapısı ile imal edilebilen keser sapları bulunur. Keser sapları ağaç, demir ve plastik-demir karışımı gibi malzemelerden imal edilebilir. Bu bağlamda keser sapının malzemesi keser fiyatına etkileyen bir unsur olur. Peynirci keserleri gıda alanında kullanıldıkları için farklı malzemelerden yapılır. Yüzde yüz krom olabilen Peynirci keser çeşitleri malzemesi itibariyle diğer keser çeşitlerinden farklı fiyatlandırılır. Keser çeşitlerinin fiyatlarının belirlenmesinde üretim standartları da etkin bir rol oynar. Her marka farklı üretim standartları izlediğinden markadan markaya keser fiyatları değişiklik gösterebilir. Troy keser çeşitleri ahşap sapları ile rahat bir kullanım sunar.  Fiyat performans olarak güzel bir konumda olan Troy keser çeşitleri ile tamir ve bakım işlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Keser Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Keserler şahsi kullanım aleti olduklarından kişiye göre seçilmesi gerekir. Bu bağlamda keser satın almayı düşünüyorsanız öncelikle ne tür işlemler yapacağınızı aşağı yukarı belirlemeniz gerekir. Eğer standart bir tamir ve bakım gibi işlemleri yapmayı planlıyorsanız usta keseri çeşitleri genel kullanım için size uygun bir keser çeşidi olur. Keser çeşitleri dış görünüş olarak birbirine oldukça benzese de ufak farklılıklar bulunur. Bunlardan en önemlisi kesirlerde kullanılan malzemenin cinsi olur. Eğer uzun süre kullanmayı düşündüğünüz bir keser satın almayı istiyorsanız çelik malzemelerden üretilmiş bir keser çeşiti seçmeniz daha sağlıklı olur. Eryıldız keser çeşitleri Çelik malzemelerden üretilir ve ahşap saplı olarak  kullanıcılara sunulur. Bu bağlamda Eryıldız keser çeşitleri sizin uzun süreler kullanım beklentilerinizi rahatlıkla karşılayabilir. Keserlerde maça kısmı, yanlış çaktığınız veya çıkartmak istediğiniz çevirileri çıkarmaya yarayan kısma verilen isim olur. Bu noktada keser seçerken dikkat edilmesi gereken bir başka unsur ise keser çeşidinin maça kısmına dikkat etmeniz olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery