Derz Yenileme Kalemi

Derz Yenileme Kalemi Fiyatları

19 Ürün gösteriliyor.
Derz Yenileme Kalemi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Derz Yenileme Kalemi modelleri ve Derz Yenileme Kalemi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Derz Yenileme Kalemi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Edding, HomeCare, Anka, Balatlı, Derzmatik. 19 adet Derz Yenileme Kalemi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Derz Yenileme Kalemi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Derz Yenileme Kalemi markası:

En Çok İncelenen Derz Yenileme Kalemi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Derz Yenileme Kalemi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 19 Derz Yenileme Kalemi modeli içerisinde en ucuz Derz Yenileme Kalemi fiyatı 11.3 TL iken, en yüksek Derz Yenileme Kalemi fiyatı 99.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Derz Yenileme Kalemi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Derz Yenileme Kalemi fiyatı ise 39.05 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Derz Yenileme Kalemi Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Derz Yenileme Kalemi

Yenileme işlemi, hayatın her alanında bulunur ve görselliğin güçlendirilmesini sağlar. Genelde dekorasyon kapsamında gerçekleştirilen yenileme işlemi aslında yaşam alanlarındaki her alan için geçerlidir ve bu alanların bir sınırı yoktur. Örneğin; mutfak, banyo ya da tuvalet gibi alanlardaki derzlerinde yenilenmesi gerekir. Genellikle fayansların arası kimyasal temizleyiciler ile kirinden arındırılabilir. Fakat zamanın ilerlemesi ile beraber, bu kısımlar eskiyebilir ve rengi solabilir. Bunun için kullanabileceğiniz belli başlı ürünler mevcuttur. Derz kalemi ise bu ürünlerin arasındaki hem pratik kullanımlı hem de uygun fiyatlı ürünler olarak karşınıza çıkar. Standart kalem formatında üretilen ve çok kısa bir süre içerisinde yenileme işlemini gerçekleştiren derz kalemi; beyaz, sarı, kırmızı ya da lacivert gibi renk yelpazesinde üretilir. Renklerin bu denli çok ve farklı olmasının en büyük avantajı dekorasyonunuza uygun olanı tercih edebilmenizdir. Rötuş kalemi olarak da satışa sunulan çeşitlerin ölçülerini ve yenileme işlemini ne kadar sürede gerçekleştiğini öğrenerek sahip olabilirsiniz. 

Derz Yenileme Kalemi Çeşitleri

Derz dolgu kalemi, zamanla eskiyen fayans aralarının yeni bir görünüme kavuşmasını sağlayan ürünlerden biridir. Kalem şeklinde olup fayans üzerinde kullanılabilecek bu ürün sayısız özelliğe sahiptir. Her marka, kendi bünyesinde bulunan ürünü kendi yöntemleri ile geliştirerek satışa sunar. Bu nedenle özelliklerinin birbirinden farklı olması oldukça normaldir. Derz boyama kalemi, kullanım sırasında çok hızlı bir şekilde kurur. Böylece derzleri boyadıktan sonra belli bir süre beklemenize gerek kalmaz. Fakat bu kuruma hızı tabii ki her çeşitte değişim gösterir. Fayanslar sürekli olarak su ile temas etmek durumunda kalır. Bu nedenle kullandığınız ürünün suya dayanıklılığının da yüksek olması önemlidir. Kullanım sonrasında ne kadar su ile temasta kalırsa kalsın kalıcılığından bir şey kaybetmez. Derz temizleme kaleminin silikonlu bir yapıya sahip olması ve toksit içermemesi de önemli özellikler arasında bulunur. Bazı markalar, ürünlerini antibakteriyel özelliklere sahip olacak şekilde üretir. Böylece kullanım sonrasında sağlığınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca ürünlerin su geçirmez yapıda olması, derz yenileme maddesinin alt kısmına su geçmesini engeller. Böylece çözünme ya da kalkma gibi durumlar ortaya çıkmaz. Fayans derz kalemi, bazen tekli bazen ise set halinde satışa sunulur. Küçük bir alan için tekli ürünlerin satın alınması ve kullanılması uygun olabilir. Eğer alan büyükse birden fazla derz yenilenecek ise mutlaka set ürünler tercih edilmelidir. Setlerin içerisindeki renk yelpazesi ve çeşit sayısı da önemlidir. Önemli markalar tarafından piyasaya çıkarılan setlerin içerisinde hemen hemen her renk seçeneği bulunur. Böylece banyonuzun ya da benzeri alanların dekorasyonuna uygun kullanımlar elde edebilirsiniz. Derz rötuş kaleminin dış gövdesi alüminyum malzemeden üretildiğinden dolayı darbeler karşısında dirençlidir. Bu durum kullanım süresinin de uzun olmasına yardımcı olur. Kimi ürünler 2 ya da 3 adet yedek başlığı ürünün yanında satışa sunar. Kalemlerin uç kısımları ise ince ve kalın olmak üzere iki farklı tasarımda hazırlanır. Bunun neden ise her derzin farklı ölçülerde olmasıdır. Siz de derz kalemi özelliklerini inceleyerek seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Derz Yenileme Kalemi Fiyatları

Fayans aralarını yenilemenizi mümkün kılan derz kalemleri; Vodaseal, Alteco HomeCare ya da Edding gibi alanında önemli isimler tarafından üretilir. Markaların kendi üretim anlayışı, kalitesi ve yelpazesi bulunur. Bu nedenle pek çok detay farklı olur. Farklılıklardan biri de ürünlerin hangi fiyattan satışa sunulacağıdır. Derz kalemi fiyatlarını belirleyen ilk detay ölçüsüdür. Standart kalem formunda üretilen bu ürünlerin kalınlığı yani hacmi fiyatların artmasında ya da azalmasında etkilidir. Bazı durumlarda renk detayı da fiyatları farklılaştırır. Beyaz ya da siyah renk ile sarı ya da yeşil gibi farklı renkler değişik şekilde fiyatlandırılır. Aynı zamanda ürünün tekli ya da set halinde satılması da bu konuda önemli bir rol oynar. Ürün fiyatlarının belirlenmesinde marka faktörü de rol oynar. Markanın bilinirliği ve uzun yıllara dayanan tecrübesi oldukça önemlidir. Cimri.com sayfasını ziyaret ederek derz yenileme kalemi ürünün tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda hem ürünlerin fiyatlarını hem de hangi sitede daha uyguna satıldığını öğrenebilirsiniz. 

Derz Yenileme Kalemi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Derz kalemi çeşitleri arasından seçiminizi yapmak için karar vermeniz gereken bazı kriterler bulunur. Öncelikle mutfağınızın, banyonuzun ya da tuvaletinizin fayans arasının görselini yenilemek için hangi renge ihtiyaç duyduğunuzu belirleyebilirsiniz. Beyaz, sarı ya da lacivert gibi hem ana hem de ara renkler arasından fayansınıza uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz. Set halinde satışa sunulan çeşitleri tercih etmenizde sizin için bir avantaj olabilir. Böylece bir kalem bittiğinde tekrar satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmez. Hatta farklı renkleri bir arada kullanarak görsel tasarımınızı daha farklı kılabilirsiniz. Yapısı kalın olanlar, ölçü açısından daha fazla ürün içerir. Bu nedenle tercihinizi daha kalın materyallerden yana kullanabilirsiniz. Fiyat ve marka araştırmasını yapmanız da bu süreç içerisinde önemlidir. Kaliteli markaların uygun fiyatlı ürünlerini tercih etmek sizin aile ya da bireysel bütçenize katkıda bulunur. Derz kalemi kullanımını kendi avantajınıza dönüştürmek için cimri.com sayfasını ziyaret ederek özellik araştırması ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece tamamen sizin ihtiyacınıza karşılık gelecek ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery