Kıskaç & İşkence

Kıskaç & İşkence Fiyatları

405 Ürün gösteriliyor.
Kıskaç & İşkence fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kıskaç & İşkence modelleri ve Kıskaç & İşkence fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kıskaç & İşkence kategorisinde en favori markalar şu şekilde: İzeltaş, Makita, Ceta Form, Stanley, Troy. 405 adet Kıskaç & İşkence fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kıskaç & İşkence Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kıskaç & İşkence markası:

En Çok İncelenen Kıskaç & İşkence Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kıskaç & İşkence Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 405 Kıskaç & İşkence modeli içerisinde en ucuz Kıskaç & İşkence fiyatı 6.83 TL iken, en yüksek Kıskaç & İşkence fiyatı 3464.14 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kıskaç & İşkence fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kıskaç & İşkence fiyatı ise 90.87 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kıskaç & İşkence Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Kıskaç & İşkence modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Kıskaç & İşkence modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kıskaç ve İşkence

Kıskaç işkence; marangozluk, doğramacılık ve benzeri mesleklerde kullanılan aletlerden biridir. Bir ahşap parçanın sıkıştırılması ya da daha kolay bir şekilde yapıştırılmasını sağlayan alettir. Özellikle mobilya üretiminde yaygın bir şekilde kullanılmakla birlikte evlerde hobi amaçlı ya da temel yapı işlerinde kullanılmak amacıyla da tercih edilmektedir. Artık insanlar küçük işlerde dahi tamirci çağırmaktan vazgeçmiş, kendileri küçük tamirleri yapmaktadırlar. Bu yüzden temel yapı aletlerini evlerine almaya başlamış ve kendilerine tamir çantaları oluşturmuşlardır. Kıskaç ve işkence çok fonksiyonlu aletlerdir ve tamir çantalarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu aletler pek çok alanda kullanılmakta ve ciddi verim sağlanmaktadır. Bir yer yapıştırıldığında kuruyana kadar işkence ile sıkıştırılmaya devam edilir. Böylelikle işin daha kusursuz olması sağlanmaktadır. Özellikle marangozlukta büyük kolaylık sağlanır. Bu aletler ağaç işlerinde, ahşap tahtaları birleştirmekte, yapıştırmakta, demirin sıkıştırılıp kesilmesinde kullanılırken; aynı zamanda iki işkencenin birbirine montesi ile çok daha kapsamlı işlerde kullanılması sağlanmaktadır. Kullanacağımız alana ve duruma uygun işkence modelleri farklılık arz etmektedir. Kendimize en uygun olanı bulmamız gerekir.

Kıskaç ve İşkence Modelleri

Kıskaç işkence marangozluk ve doğramacılık da kullanılırken aynı zamanda evlerde belli başlı bazı işleri yapmak için de kullanılır. Ahşap alanlar ya da benzer durumlarda sıkıştırılması gereken yer için uygundur. Örneğin; bir tahtayı yapıştırdığımızda sıkıştırmak için işkence en kusursuz alettir. Büyük yapı işlerinde kullanılan işkence ile daha küçük alanlarda ya da evlerde kullanılan işkence farklı özelliklere sahip olmalıdır. Uygun olmayan bir işkencenin seçilmesi durumunda yapmak istediğimiz işi de tam anlamıyla verim sağlayarak yapamayabiliriz. Ev işlerinde uygun bir işkenceyi marangozluk işlerinde kullanmaya çalıştığımız da ürüne de zarar veririz, işimizi de tam anlamıyla yapamayız. Bu sebeple farklı işkence çeşitleri mevcuttur. Tüm bu türler kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Mandal tipi işkence pense görünümüne sahiptir. Bu görünümü sebebiyle oval ürünlerde sıkıntı oluşturmaktadır. Çevresi oval sıkıştırılacak kısmı düz olan ürünlerde çok başarılıdır. Düz ürünlerde uygulanması da gayet kolaydır. Uzun süreli kullanım sağlamak istiyorsak kullanılmaması gereken yerde kullanmamalıyız. Yoksa ağız yapısına zarar verebiliriz. Mini işkence daha küçük olup, kapsamı dar işlerde kullanılması gerekir. Dar küçük alanlar için uygun olduğundan büyük alanlarda kullanılması sıkıntı oluşturabilir. Özellikle evlerde küçük alanların yapıştırılmasında ve sıkıştırılmasında kullanılır. Tetik tipi işkence daha fonksiyonludur. Marangozlukta kullanmak için uygundur. Büyük ahşap tahtaları, dolapları vs. yapıştırmada ve sıkıştırmada kullanılır. Büyük bir masayı yapıştırdığımızda kuruyana kadar işkence aracılığıyla sıkıştırabiliriz. Bir diğeri de g tipi işkencedir. Tüm bu işkence türlerinin kimi marangozluk için uygun iken kimi ev işlerine daha uygundur. Marangozlukta daha büyük ahşaplar, demirler sıkıştırılırken; evlerde daha küçük zeminler sıkıştırılır. Genel olarak işkence çeşitleri düz zeminlerde daha iyi kullanılır. Kullandığımız zemine de dikkat etmeliyiz. Aleti uygun zeminde kullanmazsak her ikisinin de yıpranmasına sebep olabiliriz. Tüm bunlara dikkat ederek farklı kullanım alanlarına göre kendimize en uygun işkence modellerini belirleyebiliriz.Artık günümüzde istediğimiz bir şeye ulaşmak çok kolaylaştı. Bunun için ister online ister doğrudan ürünü elde etme imkanlarına sahibiz. Bize düşen sadece ne istediğimize karar vermektir.

Kıskaç ve İşkence Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Her alan için farklı özelliklere sahip işkence çeşitleri mevcuttur. Bunlar tercih edilirken hangi alanda kullanacağımıza dikkat etmemiz gerekir. Öncelikli olarak işkence türlerinin hangi alanlar için uygun olduğuna bakıp daha sonra bizim için uygun olanı belirlemeliyiz. Örneğin; marangozluk ve büyük yapılarda kullanılan alanlar da kullanılması gereken alet ile evlerde ya da daha küçük alanlarda kullanılması gereken alet farklı olmalıdır. Eğer biz küçük alanlar için uygun bir işkenceyi marangozlukta kullanırsak hem istediğimiz gibi verim alamayız hem de ürüne zarar vermiş oluruz. Bu sebeple öncelikli olarak kullanım alanını belirlememiz gerekir. Bir diğer nokta işkencenin üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi de büyük öneme sahiptir. Kaliteli bir ürünle üretilmeyen işkence kullanım esnasında da gereken faydayı sağlamaz. Tetik tipi işkence alarak çok fonksiyonlu bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bizim daha ucuz diye seçtiğimiz bazı ürünler kaliteli bir materyalden yapılmadığı zaman kullanım süresi de uzun vadeli olamaz. Tüm bu sebeplere dikkat ederek kendimize en uygun işkence modellerini belirlemeliyiz.

Kıskaç ve İşkence Fiyatları

Yapı işlerinde tahtaları, demirleri vs. yapıştırmada sıkıştırmada büyük kolaylık sağlayan işkence, sadece marangozlar ve yapı işleri yapanların ihtiyaçları için değil aynı zamanda evlerde de insanların ihtiyaçlarına cevap veren bir üründür. Çok geniş kullanım alanına ve farklı alternatiflere sahip işkence modelleri istediğimiz fiyat aralığında istediğimiz özelliklerde bize hizmet vermektedir. İşkence almaya karar verdiğinizde öncelikli olarak istediğiniz işkence çeşitlerini belirleyip, daha sonra özelliklerine göre fiyat araştırması yapabilirsiniz. Örneğin; tahta yapıştırmak için bir işkence almak istiyorsanız farklı fiyat ve özelliklerle karşılaşabilirsiniz.  İlk olarak almak istediğimiz ürünü nerede kullanacağımızı belirlemeliyiz. Daha sonra ürünün özelliklerini inceleyerek, piyasadaki ürün karşılaştırmasını yapmalıyız. Sonuç olarak ihtiyacımıza en uygun işkenceyi bu şekilde belirleyebiliriz. Ürünün markasına, özelliklerine göre fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Her bütçeye göre farklı modeller bulmak mümkündür. Sizler de istediğiniz model ve markaları belirleyerek, ürünler arasında kıyaslama yaparak kendinize en uygun işkence çeşitlerini belirleyebilirsiniz. Ürünleri karşılaştırıp, kendinize en uygun modelleri belirleyebilirsiniz. Cimri.com’un fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak nerede daha uygun fiyata satıldığını öğrenebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery