track source
track source

Balta

Balta Fiyatları

72 Ürün gösteriliyor.
Balta fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Balta modelleri ve Balta fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Balta kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, İzeltaş, Modatools, Stanley, Troy. 72 adet Balta fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Balta Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Balta markası:

En Çok İncelenen Balta Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Balta Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 72 Balta modeli içerisinde en ucuz Balta fiyatı 14.25 TL iken, en yüksek Balta fiyatı 899.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Balta fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Balta fiyatı ise 306.76 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Balta Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Balta

Her kullanıcı hayatını kolay hale getiren ürünlere yönelir. Özellikle doğadaki işlere pratiklik kazandıran ürünler daha çok ilgi çeker. Geçmişten günümüze kadar hala önemini koruyan ürünler hayatın her alanında yer alır. Keskinliği ile size yardımcı olan baltalar bu ürünlerin başında gelir. Doğada birçok fonksiyona sahip olan balta çeşitleri ile zamandan tasarruf edersiniz. Ürünler birden fazla marka tarafından satışa sunulur. Dolayısıyla ürünün kalitesi de markalara göre değişiklik gösterir. Balta seçiminde birçok kriteri göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza en uygun ürünü bulursunuz. Baltaların ağız kısmı çeşitli boy seçenekleri ile kullanıcı karşısına çıkar. Büyük ve küçük ağızlı ürünlerin fonksiyonu farklıdır. Yanlış ürünle yapılan kesme işlemleri süreci uzatarak size vakit kaybı yaşatabilir. Kesmesi zor ve büyük odunlar için büyük ağza sahip baltalar idealdir. Balta seçiminde sap kısmı ayrı bir öneme sahiptir. Birçok firma kısa ve uzun sap seçeneklerini bir arada sunar. Baltalar paslanmaz ve dayanıklı yapısı ile kullanıcıların dikkatini çeker. Zorlu doğa koşullarına karşı dayanıklı olan baltaları uzun süre ilk günkü kalitede kullanırsınız. 

Balta Modelleri ve Özellikleri

Geçmişten beri hayatı pratik hale getiren ürünler büyük ilgi görür. Özellikle doğayla baş başa kaldığınızda ihtiyaç duyacağınız birçok ürün olur. Bıçakla ya da başka bir ürünle kesmesi oldukça zor olan malzemeleri kolayca kesmek için daha güçlü ürünlere ihtiyaç duyarsınız. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan baltalar bu ürünlerin başında gelir. Baltaların günlük hayatta birçok kullanım alanı vardır. Gündelik işlerden doğada olduğunuz zamanlara kadar birçok alanda işinizi kolaylaştırır. Doğayla iç içe olanlar özellikle kamp baltasına yönelir. Kamp yaptığınız sırada ihtiyaç duyabileceğiniz küçük kesimler için ideal sonuçlar verir. Kullanım alanınıza göre kamp baltasının daha büyük boyutlarına ulaşabilirsiniz. Ürünler genel olarak paslanmaz ve kaliteli çelik yapısı ile kullanıcı karşısına çıkar. Çeliğin birçok işlemden geçmesi ile ürünler balta formunu alır. Kesici ağız indüksiyonu ile ürünlere sertlik ve dayanıklılık katılır. Bu sayede en zorlu maddeleri dahi kolayca kesebilir. Dövme teknolojisi ile üretilen baltalar çeşitli boy seçeneklerine sahip olur. Ürünlerin kesici ağız kısmı ile vuruş yüzeyi polisajlanarak satışa sunulur. Baltalar çelik ve ağaç olmak üzere iki sap şekliyle kullanıcı karşısına çıkar. Çelik saplı balta tercih ederek daha uzun süre paslanmadan ve kararmadan kullanabilirsiniz. Çelik saplı ürünler yapıldığı metalin cinsi nedeniyle biraz daha olabilir. Dayanıklı formu ile en zorlu ağaç işlerinde dahi tek seferde mükemmel sonuçlar verir. Ağaç saplı balta modelleri çeşitli boy seçeneklerine sahip olur. Kendi tercihinize uygun boyutu alışveriş esnasında kolayca seçersiniz. Ağaçtan yapılan saplar hafif ve ergonomik tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Doğaya çıktığınızda diğer eşyalarınız oldukça ağır olabilir. Baltanızı hafif ürünlerden seçerek yükünüzü azaltabilirsiniz. Ağaç ve çelik saplı baltaların ikisi de aynı işlevi görür. Aralarındaki tek fark sap kısımlarının ağırlığı ve dayanma süresidir. Baltaların farklı isimle adlandırılan küçük boy seçenekleri bulunur. Aynı keskinliğe sahip olan bu ürünlerin kullanım alanı farklıdır. Yapacağınız işi belirledikten sonra ürün tercihinizi yapmak daha sağlıklı olur. Odun kesmek için büyük ve küçük boy baltalar idealdir fakat odunun kalınlığına göre küçük baltalar yetersiz gelebilir. 

Balta Fiyatları

Doğa ile iç içe olacağınız zamanlarda birçok ek ürüne ihtiyaç duyarsınız. Odun kesmeye ve çeşitli kesim işlemini kolaylaştırmaya yarayan baltalar bu ürünlerin başında gelir. Baltaların kalitesine ve keskinliğine göre ödeyeceğiniz ücret değişiklik gösterir. Balta fiyatları belirlenirken birden fazla faktör etkin rol oynar. Baltanın boyutu ve sapı bu etkenlerin başında gelir. Küçük ağıza sahip baltalar daha uygun fiyatlı olabilir. Ağız kısmı genişledikçe gücü artacağı için ödeyeceğiniz ücret de yükselebilir. Baltalar çelik ve ağaç olmak üzere iki farklı sap şekliyle satışa sunulur. Fonksiyonları aynı olsa da kullanılan malzeme farkından dolayı ürün fiyatları aynı olmayabilir. Nacak olarak adlandırılan ve daha küçük ağıza sahip olan ürünler diğerlerine kıyasla daha uygun fiyattan kullanıcıya ulaşabilir. Günlük işler için uygun olan bu ürün kalın ağaçları ve odunları keserken yetersiz kalabilir. Daha güçlü yapıdaki baltalara sahip olmak için ödeyeceğiniz ücret de buna bağlı olarak artış gösterir. Ürün seçiminden önce Cimri.com’da fiyat karşılaştırması yaparak nerede daha uygun fiyatlı olduğunu öğrenebilirsiniz.

Balta Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İlk kez balta alıyorsanız ürün seçiminden önce kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Öncelikle kullanım alanınızı belirlemek daha doğru ürün tercihi yapmanın ilk şartı olabilir. Kamp ya da küçük işler için kullanmak üzere alıyorsanız çok büyük bir ürün almanıza gerek yok. Bu tarz işlemler için özel olarak tasarlanan kamp baltalarını tercih edebilirsiniz. Büyük odunları parçalamak için daha geniş ağızlı modellere yönelebilirsiniz. Bu işlemler için hazırlanan parçalama baltası sizin için ideal olabilir. Baltanın ağız kısmı kadar sapı da önemlidir. Kullanım şeklinize göre ağaç ya da çelik saplı ürünler tercih edebilirsiniz. Baltanın hafif ve kolay taşınabilir olmasını istiyorsanız ağaç saplara yönelebilirsiniz. Uzun süre aynı sapı, paslanmadan kullanmak için çelik sapları seçebilirsiniz. Baltaların sap kısmı uzun ve kısa boy seçenekleri ile kullanıcı karşısına çıkar. El alışkanlığına göre boy tercihi yapmak daha sağlıklı olur. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery