track source
track source

Eye

Eye Fiyatları

101 Ürün gösteriliyor.
Eye fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Eye modelleri ve Eye fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Eye kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Ceta Form, Stanley, Proskit, Format, Pferd. 101 adet Eye fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Eye Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Eye markası:

2021 yılı Eye Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 101 Eye modeli içerisinde en ucuz Eye fiyatı 11.0 TL iken, en yüksek Eye fiyatı 2396.16 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Eye fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Eye fiyatı ise 98.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Eye Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Eye

Ahşap, metal, cam ve seramik tasarım yaparken kullanılan özel aletler mevcuttur. İster hobi ister mesleki anlamda tasarım alanında üretim yapanlar için birtakım araç gereç malzemelerine ihtiyaç vardır. Bunlardan en çok kullanım sağlanan ve ihtiyaç duyulan yerdir. Uzun ince keskin uçlu bu aletler tasarım yapılan malzemenin yüzeyindeki pürüzleri gidermeye yardımcı olur. Birçok farklı boyut ve özellikte üretimi sağlanan eyeler set halinde de satışa sunulur. Ahşap dışında da rahatlıkla kullanılabilen aletle cam, seramik, metal gibi yüzeylere de şekil verilebilir.  Yüzeyleri şekillendirmek, var olan pürüzleri düzeltmek için birçok farklı alanda kullanılır. Metal yüzeylerde de kullanımı sağlanan eyeler değerli madenlere şekil verebilmesi sebebiyle sıklıkla kullanılır. Birçok farklı markanın üreterek satışa sunduğu Eye modelleri arasından ihtiyacınız olan ürünün seçimini yapabilirsiniz. Tasarım ürünler birçok işlemden geçer ve bir başka işleme geçebilmesi için tüm yüzeylerinin pürüzsüz olması gerekir. Bu işlem için kullanılan alet ise eyedir. Hırdavat alanında el aletleri bölümünde de satışı gerçekleşen eyelere birçok farklı markadan ulaşabilirsiniz. 

Eye Çeşitleri

Tasarım ve onarım alanında birçok farklı el aletine ihtiyaç duyulur. Hobi ya da mesleki olarak icra edilen birçok farklı alanda kullanımı sağlanan el aletleri çok çeşitli skalaya sahiptir. Birçok farklı yüzeyde kullanımı gerçekleşen eyeler çok işlevsel bir göreve sahiptir. Cam, seramik, ahşap ve metal başta olmak üzere birçok yüzeyde kullanıma uygun olan eye grubu kullanım alanına göre farklılık gösterir. Eye değerli madenlerin ya da ahşap yüzeyleri bir diğer aşamaya hazırlamak için yüzeylerinin dümdüz hale getirilmesi için kullanılır. Yüzeyleri şekillendirmek ve küçük çıkıntı, tırtıklı yüzey gibi deforme alanları törpüleme işlemi yaparak kullanılabilir hale getirir. Bu gibi işlemlerin tamamında kullanılan el aletleri eyeler ve çeşitleridir. Birçok farklı kesim tarafından değişik telaffuz edilen eyeler kimi alanlarda  eğe olarak da bilinir. Eye ya da eğe ismi ile alınan bu aletin en çok kullanım sağlandığı alan marangozluk sektörüdür. İster hobi olarak akşam tasarımları yapan, isterse de mesleki amaçlı kullanımı sağlanan eyeler her iki alanda da aynı amaçla kullanılır. Pürüzlü yüzeylerin düzeltilmesi, keskin hatların yumuşatılması, köşelerin yuvarlanması için de kullanılabilir. Eğe çeşitleri oldukça geniş bir skalaya sahiptir ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanılabilir. Cimri.com sitesinin el aletleri kategorisinde rahatlıkla bulabileceğiniz ürünün tüm çeşitlerine ulaşabilmeniz de mümkündür. Eye aleti kullanım sağlanacak materyale ve alana göre değişkenlik gösterir. Eğe görünüm olarak ince uzun ve kesici dişler bulunan bir alettir. İşlem yaptığınız malzemenin üzerinde kaydırma yöntemi ile kullanımı sağlanır. Kaydırma sayesinde tüm pürüzlü yüzeyleri dümdüz bir hale getirilirken yapılacak işlemlere hazır hale getirilir. Her farklı malzeme için farklı eye kullanılması gerekir. Her malzemenin  aynı türden el aleti ile düzeltilmesi mümkün değildir. Sert ve yumuşak yüzeylerde de kullanımı sağlanan el aletlerinde kullanım sağlayacağınız alana göre tercih yapmanız gerekir. İncelik ve kalınlık anlamında birçok farklı çeşitle satışa sunulan el aletleri çeşitleri kategorilendirilerek satışa sunulur. Ahşap malzemeler için, deri malzemeler için, metal ve madenler için, çelik ve demir için ayrı ayrı üretilen eye çeşitleri arasından ihtiyacınıza en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Elmas ve değerli taşlar için de ayrı çeşidi bulunan eyelere cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eye Fiyatları

Eye çeşitleri birçok farklı kategoriye sahiptir. He modeldi farklı işlevsellik görür. Birçok farklı iş alanında kullanımı sağlanan eye modelleri işlevselliklerine göre fiyat etiketleri gösterir. Ahşap, cam, demir, elmas ya da saatçilik gibi birçok farklı alanda kullanımı sağlanan eyelerin her biri farklı fiyat performansı görüşlerdir. Kullanım alanına göre kategorilendirilen ürün grupları arasından ihtiyacınıza en uygun ürünleri uygun fiyatlarla edinebilirsiniz. En sık kullanım alanı ahşap bölümü olan eyeler türlü kalınlık ve boyutlarda üretilir. Her özellik ve fonksiyonlarına göre farklı fiyat kategorilerinden satışa sunulur. Birçok farklı marka tarafından üretime sunulan ve el aletleri arasında yer alan eyeler kalitelerine göre sınıflandırılır. Her işlem için farklı model bulunur, ihtiyacınıza uygun ürün satın alımı yapmak daha ekonomik olabilir. Hobi için kullanımı sağlanan ürün grupları genellikle daha hesaplıdır. Set olarak da satışı sağlanan eye fiyatları çok daha hesaplı olabilir. Set içeriğine ve sayısına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Uygun fiyatlı ürün grupları arasında yer alan eyeler her bütçeye uygunluk gösterir. Bütçenize en uygun fiyatlı ürün satın alabilmek için cimri.com üzerinden yardım alabilirsiniz. Aynı ürünü birçok farklı markanın bünyesinde bulabilir bütçenize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. 

Eye Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hobi ya da profesyonel olarak birçok farklı alanın imalat ve tadilatı için bazı el aletlerinin kullanımına ihtiyaç vardır. Bu aletler arasında yer alan eyeler an sık kullanımı sağlanan el aletleridir. En çok kullanım sağlandığı alan ahşap ve marangozluk sektörüdür. Bunun yanı sıra metal, cam, seramik, kristal gibi birçok farklı alanda kullanımı sağlanan. Eğeler özellik olarak birbirlerinden farklılıklar gösterir. Eye satın almadan önce kullanılacağı alanın belirlenmesi ve ona göre tercih yapılması gerekir. Ahşap ve ağaç yüzeylerde kullanılan eye çeşitleri ile diğer yüzeylerde kullanılan el aletleri farklı özellikler gösterir. Profesyonel anlamda kullanılan el aleti çeşitleri daha kapsamlı özelliklere sahiptir. Hobi amaçlı kullanılanlar ise çok daha ergonomik kullanımda olanlardır. Hobi amaçlı kullanımlar için eye seti tercih edebilirsiniz. Genellikle 5 parçadan oluşan setler hobi kullanımlarınıza oldukça uygundur. Küçük uçlu olanları ile oyma, büyük uçlu olanları ile de zımparalama işlemleri yapılır. Eye çeşitlerini incelemek ve kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgi almak için cimri.com sitesinden yardım alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery