track source
track source

Kargaburun

Kargaburun Fiyatları

374 Ürün gösteriliyor.
Kargaburun fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kargaburun modelleri ve Kargaburun fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kargaburun kategorisinde en favori markalar şu şekilde: İzeltaş, Ceta Form, Beta Tools, Stanley, Troy. 374 adet Kargaburun fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kargaburun Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kargaburun markası:

2021 yılı Kargaburun Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 374 Kargaburun modeli içerisinde en ucuz Kargaburun fiyatı 24.87 TL iken, en yüksek Kargaburun fiyatı 669.61 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kargaburun fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kargaburun fiyatı ise 78.71 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kargaburun Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Atölyelerden okullara, evlerden iş yerlerine kadar birçok yerde işlevsel yapısıyla en yardımcı el aletlerinden biridir kargaburun. Her ihtiyaca göre farklı tasarımlara sahip olan bu minik alet çeşitlerini İzeltaş, Knipex, Troy, Proskit gibi kaliteli markaların farkıyla ve en uygun fiyat avantajlarıyla Cimri’de bulabilirsiniz.

Kargaburun Nedir?

Ağız kısmı ince ve uzun olan, bu sayede pensenin ulaşamadığı yerlere girebilen, tutma, bükme, kıvırma ve şekillendirme işlerinde kullanılan işlevsel bir el aletidir. Elektrik, elektronik devrelerinde, atölyelerde ve evlerde kullanılan çok fonksiyonel alettir.

Kargaburun Çeşitleri Nelerdir?

Birçok alanda fonksiyonel yapısıyla kullanılan kargaburunlar ağız yapısına göre ikiye ayrılır. Düz uçlu kargaburun; uzun ve kısa iki çeşidi olan, birçok tamirat ve tel işlerinde kullanılan kargaburun çeşididir. Sivri uçlu olan çeşidi elektrikçi karga burun diye de adlandırılır. Ağız yapısına göre ayrılan diğer çeşit ise eğri kargaburundur. Eğri kargaburun; ağız kısmı eğri olan modellerdir ve zor alanlara girebilme avantajıyla birçok ihtiyaca cevap verir.

Alet çantalarının olmazsa olmazı elektrikçi kargaburun çok zorlu vidaları yerinden kolayca çıkarabilmektedir. Küçük devre, tel gibi malzemelerin eğilmeleri, tutulmaları için çelik uçları ve sağlamlıkları ile kargaburunlar en kullanışlı aletlerden biridir. Yuvarlak kargaburun; kesici uçları olan, ağız kısmı sivri olmayan, gözlükçüler, takıcılar ve elektronikçilerin tercih ettiği kargaburun çeşididir. Mini kargaburun; takı işleriyle uğraşan bay bayan herkese hitap eden kullanımı kolay bir çeşittir. Uzun kargaburun; uzun çelik yapısıyla Telekom santrallerinde çok tercih edilmektedir.

Kargaburunlar; elektrik çarpmalarına karşı izolasyonlu kılıflarla kaplıdır. Yüksek voltajlı elektrik akımlarında güvenle kullanılabilirler. Kargaburunlar işlevsel yapılarıyla birçok yerde kullanılmaktadır. Sert çelikten imal edilen ve paslanmaz, özel cilalı üretilen bu aletler hırdavat malzemeleri arasında önemli yer tutar. Sap kısımları değişik renklerde üretilen kaliteli kargaburunlar, okul projelerinde öğrencilerin tercihlerindendir.

Farklı ihtiyaçlara yönelik şekilde, özel alaşımlı çeliklerden imal edilen kargaburunları seçerken ihtiyacınızı iyi belirlemeli ve uzun süre size hizmet edecek kaliteli bir ürün seçmelisiniz. En kaliteli kargaburun çeşitlerini Cimri’de bulabilir, farklı modellere göz atabilir, en uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery